X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 30 maja 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też kupiłam na allegro

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyko trzeba patrzeć żeby miały certyfikat i były dla dzieci. Odpowiednio plecione i zabezpieczone

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 30 maja 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem ćwokiem. Od rana świętujemy Dzień Dziecka. Był prezent, rodzinny długi spacer, naleśniki z serem i owocami (pozarte z takim zapałem jakby dziecko miesiąc nic nie jadło). Było mi przykro, że mama nic do mnie nie napisała ani nie zadzwonila. Babcia też mnie olała. Trochę słabo... I przed chwilą spojrzalam w kalendarz.

    Lullaby, mikka86, Monjaktalala, Eja, Czarna_kawa, Drobinka91 lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 30 maja 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia 😂😂 jesteś mistrz 😁 To będziecie jeszcze raz świętować w poniedziałek razem z resztą świata co? 😁

    Moje dziecko przechodzi samego siebie. Dzisiaj złożył pierwsze świadome zdanie - wolał mnie żebym mu zmieniła papmersa😅 leżę sobie w łóżku z zamkniętymi oczami i słyszę, że Tymek się już kręci. To jak to matki mają w zwyczaju udaje, że śpię 😁 a Tymek do mnie mama błee błee (jak mu zmieniam pampers z kupą to za każdym razem mówię błee błee). I tak kilka razy. Widział że nie reaguje to jeszcze zaczął mówić ty ty😂 w końcu wstałam przebrałam a ten smyk mi brawo bije. Takie niesamowite historie z rana. Po południu zaczął pokazywać gdzie jest oko, nos, ucho i powtrza za nami słowa 😳 oko i ucho już w słowniczym repertuarze😁

    KasiaLukasia, Eja, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia ja do godziny 11 też byłam przekonana że to dzisiaj

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 30 maja 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy Lady udziela się gdzieś tam indziej? Ciekawa jestem co u niej 🤔i co tam z jej starym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2020, 19:31

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDior nie udziela się nigdzie

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 30 maja 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo,

    Słyszałam o tych bursztynach, w sumie nie mam zdania, ale jak pomaga to warto. Pamiętam jak kuzynka z Waszyngtonu przyjechała na wakacje 12 lat temu i jej dziecko popylało w naszyjniku z bursztynow, a te wszystkie stare ciotki mówiły 'olaboga, co za moda, olaboga dziecko się udusi' 😂

    KasiaLukasia, śmiechłam, wstydź się teraz, że posądziłas w myślach o niepamięć pół rodziny 😂

    Lullaby, nieźle! Pierwsze zdanie za Wami 👌

    Tubki Mikołaj wciąga z na jednym wdechu w kilka sekund, więc takie wielorazowe byłyby dobre, by podratowac budzet 🤔

    Ja jestem posikana z radości, pakuje walizy, w pon kierunek: bałtyk. Pogoda się zmienia, najpierw pokazywalo wyższe temp, teraz w okolicach 20stopni i kilka dni przelotne deszcze. Odprawiam tańce szamana żeby tylko nie padało całymi dniami...

    No i jedyne czym się martwię to jak Klusek zniesie podróż. Wiadomo, że będzie dużo przystanków, ale mały może po prostu mieć dość fotelika po kilku h i będzie awanturix.

    Mikołaj ma się świetnie, radośnie obgryza stoły swoim jednym jedynym zębem niczym mały bóbr. Raczkuje po całym mieszkaniu jak torpeda, staje przy meblach i wytrzymuje tak sporo czasu. Potrafi też 'przedreptać' kilka kroczkow trzymając się mebli, ale skubany NADAL nie usiadł 🤦‍♀️ moje dziecko zacznie chodzić, a nie będzie wiedziało do czego ma pośladki 😅

  • Eja Ekspertka
    Postów: 214 152

    Wysłany: 30 maja 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo laseczki,mało sie udzielam, nie jestem na bieżąco ale mamy małe przejścia z moją babcią!dziękujemy się nią i trzymamy na zmianę wartę z mamą i ciotkami po tym jak z 13 tyś złotych próbowała skoczyć z okna! Ma jakieś napady schizofreniczne, że ktoś ją goni, każe jak oddać wszystkie pieniądze o takie tam. Babcia w listopadzie skończy 90 lat i stało się to praktycznie z dnia na dzień. Potlukła się przeokrutnie, nie ma miejca na ciele by nie było fioletu.
    A Alex idzie jak przecinak!jeszcze parę dni temu chodził jak kaczka a teraz idzie jak dzik w kukurydzy. Oczywiście nie obejdzie się bez siniaków 😂

    Lullaby gratki dla Tymka za postępy😀
    KasiaLukasia toś pokazała 😂dzięki temu jednak będziesz Dzień Dziecka obchodziła dwa razy!
    Ja zamówilam dla chłopaków wodny plac zabaw do ogrodu🙂od dziadków dostaną do skarbonki
    Monjaktalala kciuki a podróż i miłego wypoczynku, mnóstwo słońca życzę
    Karola piękny gest,serio chylę czoła

    Ziemska mama
    Franka (11.11.2014)
    Alexandra (27.06.2019)
    I mama Aniołka 08.2013 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eja może to dementcja starcza... Strasznie Ci współczuję.

    Eja lubi tę wiadomość

  • Eja Ekspertka
    Postów: 214 152

    Wysłany: 31 maja 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola zapewne tak jest😔dostaje jakieś leki wyciszające ale po nich gada z górki,nie poznaje nas. Ja wiem,że to tak może jeszcze długo trwać. Starość jest momentami straszna, tzn. Jej skutki

    U nas dziś zimno i leje,miał być Dzien Dziecka na powietrzu i z grillem a jest dupa. Idziemy na obiad do rodziców, tyle atrakcji będzie

    Ziemska mama
    Franka (11.11.2014)
    Alexandra (27.06.2019)
    I mama Aniołka 08.2013 (*)
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 31 maja 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby ale akcja z tą kupą. Tymek jest mega bystrzacha. Brawo! Alucha jest dopiero na etapie gadania z kotami... Ale chyba robi postępy bo jej coś odpowiadają...

    Eja bardzo mi przykro :( Dużo siły! Dobrze, że babcia Was ma. Czasami myślę o tych biednych starszych ludziach, którzy zostają całkiem sami :/ Moj ukochany dziadek zmarl na Alzheimera kiedy byłam na studiach. Ostatnie kilka lat było bardzo trudne. Starość bywa przeokrutna. Przytulam bardzo mocno.

    Monja ale zazdro. Zazdro miliard. Zielenialam. Ale serio. Zazdro w chu. :D
    Muszę chlopa pogonic, żebyśmy też pojechali choc na kilka dni nad morze.
    Ale nie zapomnij tam o nas! Apdejtuj. I nie martw się siadaniem Mikolaja. Najwyzej znajdzie sobie jakąś robotę w ruchu. ;)

    Monjaktalala, Eja lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko spało do 6:30! Do wpół do siódmej! A teraz samo się bawi. Co za fenomenalny początek tygodnia. (Ukryje fakt, ze Ala budziła się w nocy co 10 minut i że chciałam już sobie odrąbać cyca byleby mieć spokój i móc zasnąć).

    Czarna_kawa, mikka86, Eja lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie zabezpieczenia do szuflad???

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczorowa pora
    Moj gnom ostatnio nie do zniesienia wychodA jedynki gorne.

    Bylo lekkie zamieszanie z komunia bo jakas pizda chciala by przeniesc 5 lipca ale zostaje 13 wrzesien.

    Łukasz jest leniem i potrzebuje bocca by isc dalej chodzi przy meblach czasami sam stoi i jezdzi pchaczem ale na tym koniec wygodnicki woli jak starzy go nosA🙈🤷‍♂️

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Jakie macie zabezpieczenia do szuflad???
    Nie mam pare razy palce se przytrzasnol pare razy jeszcze i bedIe wiwdzial ze nie wolno otwierac

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://nodik.pl/zabezpieczenie-uniwersalne-safety-1st-biale-p-4112.html?gclid=CjwKCAjw8df2BRA3EiwAvfZWaMPgmW86hAq1MdDL2bD41a0HoR50xeHTp6TBxfLrOd7wWbtCRw08qxoCg2gQAvD_BwE

    Ja mam takie plus dodatkowo takie na gałki w kuchennych szafkach

    mikka86, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Karola, ja też muszę zamówić. Juz raz było blisko nieszczęścia.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że dojechaliśmy wczoraj nad Bałtyk! Podróż, mimo wcześniejszych obaw, bezproblemowo. Mikołaj pokochał przebieżki po piachu, a jodowane powietrze uderza do głowy, wiec dużo drzemkuje. Jest bosko :) pozdrawiamy, ahoj!

    Mały człowiek i wielkie morze:
    6d2886b99ada.jpg

    AgaSY, Niebieska Gwiazda, KasiaLukasia, mikka86, Lullaby, Eja, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Zazdro!

‹‹ 3380 3381 3382 3383 3384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ