Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 23 października 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest od 18, zaczął się na Warszawskiej. Jest sporo ludzi.
    Pod katedra się działo w sumie wszystko. Jutro zaś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 21:16

    event.png
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 23 października 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka fakt masz syna ale nie mozesz pisac ze sprawa cie nie dotyczy bo nie masz córki... Ale kiedys syn bedzie miec dziewczyne...zone ...wiec

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 23 października 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bym byla z warszawy tez bym protestowala ale nie jestem

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 23 października 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Poznaniu jest tez

    event.png
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 24 października 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    W Poznaniu jest tez
    Tak wiem ale ja fo poznania mam 80 km🤷.
    Jeszcze gdybym miala prawko ....to moze bym skoczyla na weekend sama do Poznania zaznaczam sama ....ale jak mialabym sie tluc z trójka to ja dziekuje i nieskorzystam

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 24 października 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oprócz tego z sejmu wyszła ustawa która może nas zmusić do szczepień.Nie muszą danej szczepionki wprowadzać do kalendarza szczepień obowiązkowych.I tu nie chodzi o to czy ktoś jest zwolennikiem czy przeciwnikiem szczepień.Chodzi o przymus!Jestem wq....na.Na covida nie chcę się szczepić.To będzie nowa szczepionka,stworzona na szybko I nie chce być kròlikiem doświadczalnym.Ostatnio zmarľ brazylijczyk który zgłosił się do testowania.Lipa.

  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 24 października 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porażka jakaś..
    Aż strach pomyśleć jak ten kraj będzie wyglądał za pare lat

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 24 października 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamartaa wrote:
    Porażka jakaś..
    Aż strach pomyśleć jak ten kraj będzie wyglądał za pare lat
    Przezyja tylko najsilniejsze jednostki

    Dla mnie to juz powoli robi sie obuz smierci🤷

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 24 października 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym obowiązkiem szczepień to fama tylko

    event.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 24 października 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest fama.Wejdź na stronę stopnop,tam wypowiada się na ten temat prawnik.Trochę trzeba poszukać.Prościej bédzie wpisać:Przymusowe szczepienia?Augustowski Reporter.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 21:02

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 24 października 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fama jest przymusowe szczepienie na covid. To jest stara ustawa. Zmieniono brzmienie i dodano punkt. Ale to nie dużo zmienia. Obowiązkowe szczepienia były i będą. To samo przymusowe leczenie zakaźnie chorych i wszystko inne co tam jest. Było pewno wyroków za zarażenie kogoś choroba zakazną, przymusowe leczenie z nich i przymusowe szczepienia. Serio to było jest i będzie.

    event.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 24 października 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest stara ustawa,ale trochę ją zmienili.Obowiązkowe szczepienia były I bédą I też się z tym zgadzam,chorzy zakaźni super.Poprawiona ustawa może doprowadzić do przymusowych a nie obowiązkowych szczepień.

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 25 października 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w stanie uwierzyć we wszystko, co nam szykują... btw. Przynajmniej raz Duda okazał się pozytywny 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2020, 11:49

  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 25 października 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monjaktalala wrote:
    Jestem w stanie uwierzyć we wszystko, co nam szykują... btw. Przynajmniej raz Duda okazał się pozytywny 🙃
    Wierzysz w to ja nie spierdolil jak kaczor

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 26 października 2020, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monjaktalala wrote:
    Jestem w stanie uwierzyć we wszystko, co nam szykują... btw. Przynajmniej raz Duda okazał się pozytywny 🙃


    Taaaa....Duda miał takie zdanie na temat szczepień w lipcu.Do paździwrnika mógł zmienić zdaniek kilka razy.

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 26 października 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jakie miał zdanie - bo on po prostu nie ma zdania.

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 26 października 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co gadać, trzeba działać. Ile z Was wyszło na ulicę?
    Memy, jakieś dowcipy, gadanie, to mnie nie bawi. Gadaniem pod nosem nic się nie zdziała. Walili w nas wczoraj gazem. Dzisiaj znowu idziemy. Zamiast gadać

    event.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 października 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 17 w Piekarach ✌️

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 26 października 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziesz?

    event.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 października 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dotarłam.

    Dla tych co chcą coś zrobić, a nie chca/nie mogą być na manifestacjach jest "protest zdalny", szukajcie na fb 🙂.

    Niebieska Gwiazda, Kamsza lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
‹‹ 3428 3429 3430 3431 3432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ