X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 30 marca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga jaki wózek w końcu? :D

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 30 marca 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mała tez dziś cicho ale od rana na nogach to się nie dziwie. Teraz się na chwile położyłam ale zaraz pewnie młody się obudzi to nie poleze :D

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 30 marca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja uwielbia dawać o sobie znać w nocy. Tak kopie że się budzę 😊 w ciągu dnia jak chodzę to spokojna wystarczy że usiądę i chce chwilę relaksu to zaczyna o sobie przypominać.

    Kinga jaki wózek zakupiłas? My w sobotę też zaczynamy pokój dla małej remontować :) Tylko pierw czeka nas stawianie ściany :)

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 30 marca 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie jest Danio? Chyba bardzo długo jej tu nie było

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 30 marca 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam fotelik Kiddy :-) bardzo ciężki :P ale można go rozkładać podczas jazdy co będzie niezbędne na trasie Norwegia- Polska ;-)

    Byłam w Szwecji na zakupach spożywczych bo w Norwegii bardzo kiepsko jeśli chodzi o polskie produkty :P





    a31il5w.png

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 30 marca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój w nocy jeszcze mnie nie wybudza swoją aktywnością , te kopniaki jeszcze nie są aż tak mocne i intensywne. Najbardziej go czuję wieczorem przed snem jak już się położę do łóżka i rano po wybudzeniu, w ciągu dnia nawet nie mam czasu żeby się skupić na ruchach a więc bardzo rzadko je odczuwam , raczej nie mam możliwości położenia się i czekania godzinę czy dwie na kopniaka,tak aby go wychwycić.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 30 marca 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po usg :) mała ma ok 1kg już - wszystko w normie i dobrze i nadal jest dziewczynka :D jedyne co to posladkowo ułożona. Ale może jeszcze się odwroci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2019, 18:22

    Alisia, Emma_, kinga27.30, Drobinka91, xgirl, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 30 marca 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    My po usg :) mała ma ok 1kg już - wszystko w normie i dobrze i nadal jest dziewczynka :D jedyne co to posladkowo ułożona. Ale może jeszcze się odwroci
    Super 👍 mój też na połówkowych był pięknie ułożony główkowo a 3 tyg później też się przekręcił pośladkowo, gin powiedziała że jeszcze może się że trzy razy tak przekręcać póki ma dużo miejsca

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 30 marca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    My po usg :) mała ma ok 1kg już - wszystko w normie i dobrze i nadal jest dziewczynka :D jedyne co to posladkowo ułożona. Ale może jeszcze się odwroci
    Super. Tym ułożeniem faktycznie nie ma co się przejmować, mój ginekolog też mówił, że za dużo miejsca do akrobacji, żeby wyrokować, że już tak zostanie. 🙂 U mnie na połówkowych mała była ułożona główkowo, a na kolejnej wizycie już się przekręciła i leżała jakoś w poprzek.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 30 marca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacek dzisiaj za to wyjątkowo aktywny. Przez noc, rano i do południa szalał, niezłą imprezę sobie zrobił.
    Piękna pogoda dzisiaj była, rozpoczęłam sezon koszenia, teraz mnie wszystko boli. I jutro robimy ognisko i kiełbaski upiekę 😎
    A jego ulubione położenie to poprzeczne 😋 ewentualnie dupką w dół i nogami kopać w pęcherz lub szyjkę 👹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2019, 19:51

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 30 marca 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieciaki to sie jeszcze sto razy poobracaja. Moj dzisiaj spokojny ale miałam tyle ruchu ze jest dotleniony i zaczyna fikac teraz. Pogoda cudowna, pierwszy spacer bez kurtki z lodami zaliczony😁I wszedzie widze ciezarne. Do tego patrze sie na wozki w parku jak psychol jakiś😂

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 30 marca 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam Bebetto Murano :) 2w1 + adaptery do fotelika BeSafe, który już leży na szafie i czeka.

    Kamsza, u mnie będzie zwalanie sufitu i wymiana wełny ;P Więc też będzie się dziaaało... Ale jak już panowie uporają się z największym syfem, to później będzie czysta przyjemność. Właśnie przeglądam firanki do pokoju małej... I przy okazji do naszej sypialni czegoś szukam, bo korzystając z bałaganu, robimy lifting. W poniedziałek muszę jechać dopytać się, czy już podłogi czekają i wypożyczyć próbnik farb...

    Karola, ja ostatnio w Kościele oglądałam wózki :P Mąż miał ze mnie niezłą polewkę :P

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 30 marca 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Ja w końcu się doczekałam kilku śmielszych ruchów, ale też nie ma szału. Leżałam dwie godziny zanim cokolwiek się zadziało, już nawet zaczęłam płakać. 😀
    Ja zaczęłam płakać jak to przeczytałam 😂 Leżałas dwie godziny?? Matko jedyna ale Ci zazdroszczę.. Mój piorun nie daje nic odetchnąć. Jeszcze zaczęły jej wychodzić piątki. Przecież to jest jakiś nie kończący się koszmar. Ząb za zebem. Jak tak dalej pójdzie to za miesiąc będzie już miała ósemki 😋

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 30 marca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga27.30 wrote:
    Moja była spokojna chyba 2 dni temu. Wczoraj fajnie dawała o sobie znać, a teraz właśnie kopie mnie w pęcherz :D

    I właśnie kupiłam wózek :D

    A za dwa tygodnie zaczynam wielki remont Julki pokoju :D ah, już się nie mogę doczekać efektu końcowego...
    Dziś chyba dzień wózków 😂my też mamy już 😁 spokój teraz łóżeczko 😂😂😂

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 30 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma jak ząb?. Może to fałszywy alarm.
    Moj Maluszek też się rusza mega delikatnie choć już tak raz dwa razy dziennie kopanie coś mocniej i dłużej 😁

    relgupjy0emg7fv2.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 30 marca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rozmawiacie ze swoimi dziećmi ? W sensie ,że mówicie do brzucha? Ja to jakoś nie mogę się przemóc, dotykam,głaszcze brzuch ,ale gada do niego to mi się mega dziwnie, nie potrafię tego robić 😕

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 30 marca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie moja tak ciśnie - teraz już wiem, że - głowę po prawym żebrem :D Przy pępku to albo stopy albo ręce - ciężko stwierdzić :D

    Wczoraj tak cisnęła mnie koło pępka więc tak docisnęłam tam ręką i poczułam, jak odsunęła kończynę :D Fajne są takie interakcje z maluchami <3

    Młody nadal kocha siostrzyczkę i przytula się do brzucha <3 Ciekawe ile to potrwa po porodzie :D

    Gin okazała się dziś spoko, porozmawiałam z nią trochę o porodach i mówiła, że te indukcje tu w 38tc gdy szyjka u pierworódki nie jest 'dojrzała do porodu' to jest nieporozumienie i może tylko właśnie prowadzić do komplikacji i większego odsetka niechcianych nagłych cc.
    Póki co jestem w tyłku z decyzją... jeszcze z 7 tygodni, zanim się wyklaruje pewnie i podejmę decyzję.

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 30 marca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    A rozmawiacie ze swoimi dziećmi ? W sensie ,że mówicie do brzucha? Ja to jakoś nie mogę się przemóc, dotykam,głaszcze brzuch ,ale gada do niego to mi się mega dziwnie, nie potrafię tego robić 😕

    Ja czasem coś powiem, jak mnie jakoś nieprzyjemnie kopnie :D Ale ogólnie przy synku nie mam czasu. Do niego mówiłam dużo.

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 30 marca 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak nie bardzo mam czas na dłuższe gadanie do Małego. Ale siłą rzeczy się mnie już w brzuchu nasłucha, jak nawijam do jego rodzeństwa, jak czytam im książki itd, więc myślę, że na brak mojego głosu nie może narzekać 😂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 30 marca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    A rozmawiacie ze swoimi dziećmi ? W sensie ,że mówicie do brzucha? Ja to jakoś nie mogę się przemóc, dotykam,głaszcze brzuch ,ale gada do niego to mi się mega dziwnie, nie potrafię tego robić 😕
    Czasami się kładę i go chwale, że jest taki dla mnie dobry, że nie daje mi w kość. Mówię że musi być taki cały czas 😂 a jak gdzieś mnie "uwiera" to śmieje się że złośliwy po tacie 😂 mąż też zaczyna się przelamywac 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2019, 22:11

    relgupjy0emg7fv2.png
‹‹ 758 759 760 761 762 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ