X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    No no ladnie juz widac, pieknie <3 W ogole dziewczyny jakie wy macie wszystkie ladne i zadbane paznokcie! :O
    Nie wszystkie, nie wszystkie! 🙄 Ja mam paznokcie typowo rolnicze, podobnie jak dłonie. W ogóle paznokcie mam słabe same w sobie, moja mama też i obawiam się, iż moja córka też.
    Poza tym po zeszłorocznych letnio-jesiennych hybrydach wciąż nie doszły do siebie i sama się zastanawiam czy w tym roku w ogóle robić.

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam zrobionych, zdjęłam chyba z półtora tygodnia temu żeby dać im odpocząć po hybrydach, które nosiłam non stop i teraz moje paznokcie wyglądają tragicznie, są krótkie, a i tak mimo tego się łamią 😑 zastanawiam się nad jakąś dobrą odżywką, ale nie wiem które można w ciąży stosować, muszę poczytać.

    Tak w ogóle to hej 😊
    Jutro mam lekarza o 8 rano, zobaczymy synka, już się za Nim stęskniłam 😁 No i ciekawa jestem ile waży 🙂 Jadę do tego lekarza ostatni raz, ma mi dać wszystkie wyniki itp, bo już niedługo zjazd do Polski 🤭 jeeeeeeeej🤗🤩 no i robię też jutro toxo, wyniki ma mi potem przesłać pocztą.

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Ja też nie mam zrobionych, zdjęłam chyba z półtora tygodnia temu żeby dać im odpocząć po hybrydach, które nosiłam non stop i teraz moje paznokcie wyglądają tragicznie, są krótkie, a i tak mimo tego się łamią 😑 zastanawiam się nad jakąś dobrą odżywką, ale nie wiem które można w ciąży stosować, muszę poczytać.

    Tak w ogóle to hej 😊
    Jutro mam lekarza o 8 rano, zobaczymy synka, już się za Nim stęskniłam 😁 No i ciekawa jestem ile waży 🙂 Jadę do tego lekarza ostatni raz, ma mi dać wszystkie wyniki itp, bo już niedługo zjazd do Polski 🤭 jeeeeeeeej🤗🤩 no i robię też jutro toxo, wyniki ma mi potem przesłać pocztą.

    Drobinka idż na manicure japoński, ja teraz nim odżywiam po hybrydzie :)
    Ja teraz siedzę na krzywej.... fuuuuuuuujkaaaaa!

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Info na temat japońskiego:
    https://bionikaurody.pl/oferta/manicurejaponski/

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zdjelam tydzien temu paznokcie i tez okropnie mi się łamią :D
    Ale wczoraj juz wkurzona nalozylam sobie baze i top na nie bo to mi tak odejdzie po kilku dniach, bo bez primera zadnego, a przynajmniej wygladaja lepiej, bo sie blyszcza :P

    Hej ho w poniedzialek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Drobinka idż na manicure japoński, ja teraz nim odżywiam po hybrydzie :)
    Ja teraz siedzę na krzywej.... fuuuuuuuujkaaaaa!

    Przybij Pione ja też na cukrowej 😀

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka kiedy zjezdzacie do Pl? Ja dzisiaj mam wizytę na 15 ale bez USG także rutynowa kontrola, pytania itp. :) Zaczynamy kolejny tydzień 🌺😁
    Miłego i słoneczne poniedziałku życzę wszystkim 🌞🌞

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    No wiadomo. Ja do tej pory miałam ścisły zakaz orgazmowy. Jednak na orgazmy nocne nic począć nie mogłam. Chyba, że relanium na dobry sen, ale nie wiem kto by wtedy córki wstawal jak trzeba 😁. Mój to śpi jak wół, gdy wie, że ja wstanę. Cham i prostak.

    To ja tez jestem cham i prostak - u mnie odwrotna sytiuacja i mąż wstaje :D Dobrz emi z tym - mogę być :D:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2019, 09:24

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie brzuch boli... A wszystko przez męża! Wczoraj miał kłaść dzieci spać i położył ich dopiero po 22... A o 6 rano pobudka do przedszkola, oczywiście ryk i wycie, nic nie pasuje, Monika nie chce do wózka, parę kroków przeszła i potem 3km na rękach, większość drogi spała...

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja na odwrót z paznokciami,dopiero teraz zaczelam cos z nimi robic,do tej pory malowane byly od święta i zawsze krótko przecięte. Ale mysle ze moze teraz naloze hybryde za hybryde a później z mieisac przerwy na regeneracje.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska cyborgu. Ja bym tyle młodego nie dala rady niesc. Ile ona wazy?

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    A mnie brzuch boli... A wszystko przez męża! Wczoraj miał kłaść dzieci spać i położył ich dopiero po 22... A o 6 rano pobudka do przedszkola, oczywiście ryk i wycie, nic nie pasuje, Monika nie chce do wózka, parę kroków przeszła i potem 3km na rękach, większość drogi spała...
    Niosłaś takiego konia na rekach 3km?!

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13kg. Nie miałam wyjścia, szczerze mówiąc. Myślałam, że padnę.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyslam sie, tez mi sie zdarzylo mojego niesc, chociaz on juz rozumie i da sie czasem przekonac, zeby sam szedl. U nas takie akcje tylko bez wozka, bo w wozku na szczescie wysiedzi spokojnie jeszcze.

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Monika ma bunt na wózek. Cieszy mnie to, bo nie będzie problemu z odstąpieniem go Jackowi, ale kurde! Pora na napęd na własne nogi, a nie ręce. I jak jest wyspana, to przejdzie tyle sama, ale jak się nie wyśpi, to jest tragedia.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'Podziękowania' mężowi zatem się należą eh.

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię mu jesień średniowiecza jak tylko z pracy wróci!

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    To Monika ma bunt na wózek. Cieszy mnie to, bo nie będzie problemu z odstąpieniem go Jackowi, ale kurde! Pora na napęd na własne nogi, a nie ręce. I jak jest wyspana, to przejdzie tyle sama, ale jak się nie wyśpi, to jest tragedia.
    Kurde, szczerze to wpakowalabym jak do wozka i niech sie drze niz niosla ja na rekach. No ale ja to ja,ja dziecko ustawiam jak odwala numery. Postawilabym ja tam i stala az sie ruszy,nawet kosztem spoznienia. Ja nie mam skrupółow do dzieci powyzej roku🤣

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zazwyczaj jestem konsekwentna i nie ma, że nie. Ale tak twardo wychodziła z podwórka o własnych siłach, że mnie nabrała, Cwaniara. Jak się spóźnię na jeden autobus to następny za godzinę, więc takim czekaniem więcej sobie szkody narobię, bo potem zajmuj dzieci na przystanku, który nawet ławki nie ma.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda dzięki kochana, ratujesz mnie, na pewno z tego skorzystam jak będę już w Polsce 🙂 mam nadzieję, że u mnie w miasteczku obok robią takie cuda 😉

    Kamsza nie wiem dokładnie kiedy wyjedziemy, czy już w piątek czy w sobotę, ale bedzie to ten weekend Świąteczny 19-20.04, więęęęc jeszcze trochę 🤩 chyba powoli zacznę nas pakować, może szybciej mi zleci 😁 no może zacznę po wizycie u lekarza, wiedząc że wszystko jest ok (ma mi jeszcze zmierzyć szyjkę po raz 1 w tej ciąży przez częste twardnienia).
    A nie możesz wyprosić usg u swojego lekarza? 😁

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

‹‹ 761 762 763 764 765 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ