X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam butelkę medical+ aktywne ssanie z lovi i smoczki dynamiczne też z lovi. 🙂 Dokupię chyba jeszcze butelkę z nuka, bo ma dobre opinie.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak Lidzia pisze. Natłuszczajaca masc codziennie a z cynkiem jak odparzy

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też słyszałam ,żeby maścią lub kremem przeciw odparzeniom smarować przy każdej zmianie pieluszki ,żeby właśnie tym odparzeniom zapobiec, nawet na tych preparatach jest napisane, stosować przy każdej zmianie pieluszki.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam bepanthen (nakladam bardzo cienką warstwe) przy każdej zmianie pieluszki mimo że moja ma już 15 miesiecy. Odpazenia sa straszne bardzo szybko się robia i ciężko się ich pozbyć

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bepanten jest fajny,w sumie tam chyba nadal jest sama lanolina i witaminy? Musze poczytac skład bo wypadlam z obiegu.
    Mikka86 wlasnie trzeba wiedziec ze ten przeciw jest bez cyknku a ten juz na powstałe z cynkiem,a kobiety mylą jeden z drugim i smaruja tyłek dziecku sudocremem i sie zastanawiaja czemu dzieciak ma rany.
    Ja juz Wam kiedys pisalam o moich włosach, mam tak słuche ze szkoda gadac,chodze dwa razy w mies do fryzjera na nawilzanie ale juz dzisiaj znowu mam jakby suche dredy. Oczywiscie przesadzam z porównaniem ale sa okropne,jak u tlenionej rozjasniaczem blondi. Tyle co ja na włosy wydaje od 4 miesiecy to sie w głowie nie mieści....gdzie burza pieknych ciążowych włosów?!

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LidziA89 wrote:
    Myślałam że ten zielony linomag to już jest jak cos się dzieje 😐

    Kupię jeszcze to torme coś tam.

    Do kapieli też używasz hippa?
    Jak coś się dzieje to używałam tormentalum A dziewczyny lubią te z cynkiem rzeczy. Wg mnie tormentalum mocniejsze i lepsze. A ten zielony linomag to po postu tłusty jest.
    Do kąpieli albo hippa albo tego z rossmanna używałam. I sama tez sie tym mylam. Miałam taka wizję żeby nie wqrwiac dziecka dodatkowymi zapachami 😉

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z tym gbs? każdej pobierają? nawet jak ma mieć cc?

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpaneczka wrote:
    A co z tym gbs? każdej pobierają? nawet jak ma mieć cc?
    Każdemu bo jest to obowiązkowe badanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2019, 11:31

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    No ok ale smarowac codziennie czy tylko jak cos sie odparzy? Jezuuu ja sie zastanawiam czy jest sens uzywanie tego wszystkiego …
    Chyba zależy od skóry.. Ja nigdy nie smarowalam mojej córce niczego i nigdy nic nie miała odparzone. Raz jeden jak jej się pielucha zagiela to miała trochę dupsko w jedny miejscu czerwone, więc smarowalam jej kremem z Ziajki na odparzenia. Oliwke stosowałam głównie w zagięciach, co jakiś czas smarowalam ją całą. Ale ja to w ogóle zła matka jestem.. Jedna pielucha na całą noc itd. ;) Zmieniłam tylko jak za czasów noworodkowych była kupa, a tak to ani myślałam rozbudzac siebie i dziecko. I tak oto bez kremów żyjemy po dzień dzisiejszy mając tylko jedno lekkie podrażnienie na koncie spowodowane zagięta pielucha, pomimo iż moje dziecko spędza całą noc (tzn dobre 12 godzin) w jednej pieluszce ☺️

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a linomag od alantanu czym się różni? Alantanem też można smarować dupsko?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpaneczka wrote:
    A co z tym gbs? każdej pobierają? nawet jak ma mieć cc?
    Wydaje mi się, że to badanie musi być wykonane, niezależnie od tego, czy sn czy cc.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta firma też ma odpowiednik bepanthenu i chusteczek wodnych 😊 https://www.lab4baby.pl/product/panthenol/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tą wrażliwością to Casjo ma racje. Tyle że ja mam wrażliwe dupsko I tak traktowalam corkowe 😉 ja np nie mogę używać podpasek z siateczka typu always bo mi się robi dupa pawiana od razu.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w Bepanthenie jest parafina? 😮

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wy też schudłyście na diecie cukrzycowej? U mnie ponad kilogram mniej w niecały miesiąc.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    To w Bepanthenie jest parafina? 😮
    W bepanthen baby jest.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie smarowałam profilaktycznie niczym. Dopiero jak coś czerwone się robiło i przy synu i przy córce. Teraz też tak zamierzam.

    Hiszpaneczka, przed CC też pobierają wymaz do GBS. Mi tylko z pochwy brali, a przed sn słyszałam że z obu "lokalizacji" sprawdzają.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Chyba zależy od skóry.. Ja nigdy nie smarowalam mojej córce niczego i nigdy nic nie miała odparzone. Raz jeden jak jej się pielucha zagiela to miała trochę dupsko w jedny miejscu czerwone, więc smarowalam jej kremem z Ziajki na odparzenia. Oliwke stosowałam głównie w zagięciach, co jakiś czas smarowalam ją całą. Ale ja to w ogóle zła matka jestem.. Jedna pielucha na całą noc itd. ;) Zmieniłam tylko jak za czasów noworodkowych była kupa, a tak to ani myślałam rozbudzac siebie i dziecko. I tak oto bez kremów żyjemy po dzień dzisiejszy mając tylko jedno lekkie podrażnienie na koncie spowodowane zagięta pielucha, pomimo iż moje dziecko spędza całą noc (tzn dobre 12 godzin) w jednej pieluszce ☺️

    Przybijam piątkę, również jestem taką złą matką 😁 i w kwestii smarowania i zmiany pieluchy 😉

    Casjopea lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z siebie dumna! Z moim giga brzuchem zrobiłam stopy 😊

    Emma ja jestem wyjątkiem i ja nie chudne. Nigdy na normalnej diecie nie schudłam. Nie wiem dlaczego ale tylko ma dietach idiotycznych typu zupomania mi kg lecą. A w tej ciazy na sterydach tylam w oczach pomimo diety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2019, 12:21

    tka_aa, Emma_ lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Ja nie smarowałam profilaktycznie niczym. Dopiero jak coś czerwone się robiło i przy synu i przy córce. Teraz też tak zamierzam.

    Hiszpaneczka, przed CC też pobierają wymaz do GBS. Mi tylko z pochwy brali, a przed sn słyszałam że z obu "lokalizacji" sprawdzają.
    Owszem 🤪 I pomimo, że miałam dodatni tylko w - jak to zgrabnie ujęto - przewodzie pokarmowym to przed sn i tak dostałam profilaktykę.

‹‹ 884 885 886 887 888 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ