X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 1 maja 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa mam skiero na pilne bo skurcze o od wczoraj mialam ze dwa i czuje sie cudownie...bez kitu. Pierwszy raz od kilku tygodni mialam dzien bez skurczy a dwóch dni luzu to jeszcze nie bylo. Chyba wyjde tak szybko jak wejde.
    Ja do mycia tyłka bede uzywac i wacików i chusteczek z rossmana (tych z chemią i tych na wodzie) i co ino. Zalezy od kalibru ładunku w pampku

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 1 maja 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Dziewczyny, własnie - na co zwracają uwagę na badaniu III trymestru? Czemu się tam przyglądają? Co może wyjśc nie tak?

    Jest jeszcze jakieś ważne USG w ciązy, które powinno się odbyc u specjalisty od USG, z certyfikatem? Zapomniałam zapytać swojego gina ostatnio i ciekawa jestem, bo coś mi kiedyś wspominał o jakimś kolejnym USG specjalnym w 34 tc?
    Moja gin powiedziała , że na USG 3 trymestru może wyjść jeszcze jakaś poważna wada jelit, która jest nie do wykrycia wcześniej, ale ona zdarza się baaardzo rzadko, mówiła że na ponad 20 lat jej pracy wykryła ją trzy razy

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 1 maja 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Z innej beczki... Przypomniało mi się że podobno super pieluszki są w Rossmannie o nazwie Bambiboo z bambusa - dobre opinie maja 😁 a i że odchodzi się już od nawilżających chusteczek, a nawet w sprzedaży są już nawilżające chusteczki woda. To tak z moich ciekawostek 😁

    Dobranoc 😘
    Widziałam te pieluszki ale strasznie drogie

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 1 maja 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Kuźwa mam skiero na pilne bo skurcze o od wczoraj mialam ze dwa i czuje sie cudownie...bez kitu. Pierwszy raz od kilku tygodni mialam dzien bez skurczy a dwóch dni luzu to jeszcze nie bylo. Chyba wyjde tak szybko jak wejde.
    Ja do mycia tyłka bede uzywac i wacików i chusteczek z rossmana (tych z chemią i tych na wodzie) i co ino. Zalezy od kalibru ładunku w pampku
    A Ty dzisiaj do tego szpitala? Ile masz tam być?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 maja 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie od kilku dni rozkminiam mocno wielopieluchowanie z oszczędności w Pl. Póki tu jestem, moge się zaopatrzyć we wszystko, bo wychodzi jednostkowo taniej.
    Jak sobie przeliczyłam, ile mw wydaliśmy kasy na pampki młodego, to klękajcie narody. A nadal nie jest w pełni odpieluchowany i ok 3 sztuk dziennie idzie, bo dwójka nadal w pampku ląduje. W sumie na tę kupe mogłabym mu kupować jakieś tanie pampersy już, bo to zakładamy dosłownie na 3 miunty, a na noc tylko te oryginalne już.

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymaj się jakoś. Jak mus to mus 😘 Daj znać co Ci tam powiedzieli. Mi się też raz zdarzyło że skurczow niemialam cały dzień aż dziwnie bo człowiek już się przyzwyczaił.. ja skurcze od 3 w nocy i do tego doszlo mega klucie spojenia. Ehh🙄🙄 oby wytrzymać wizyta za 1.5tyg 😁😁😁

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja nie da sie filmu ogladnac :p

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Mikaja nie da sie filmu ogladnac :p

    Teraz :P

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boziu jakie to slodkie 😍

    mikaja lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    O Boziu jakie to slodkie 😍

    Taka kaczuszka :D

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, też ta sama szczepionka. Ją chyba wszystkie dostają ;p

    Xgirl, we wtorek 7.05, już się zaczynam jakoś stresować. Przepływy mam coprawda sprawdzane co dwa tygodnie u mojego gina i niby mieszczą się w przedziale 0,5-1 w obydwu tętnicach, ale na połówkowych miałam w lewej tętnicy opór podwyższony do 3 i paniki dostałam ;/ i to własnie wyszło u tej Pani ginekolog, do której idę we wtorek. Zresztą ta ginekolog jest taka bardzo zachowawcza i sztywna, ma niezadowoloną mine i mnie stresuje swoją postawą, ale jest bardzo dokładna i bardzo dobra, więc przecierpię. Jednak boję się, że znowu wyjdę od niej w stresie i przez dwa dni będę ryczała ;/ Na szczęście 9 maja mam wizytę u swojego gina to jak coś to mnie uspokoi mam nadzieję. Chociaż staram się być dobrej myśli - dzidzia rośnie, to przepływy musza być okej, tym bardziej, że rośnie na kolosa ;-) Ciekawa jestem ile będzie wynosiła waga na tym badaniu ;O

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodziak mały 😍😍😍😍😍

    mikaja lubi tę wiadomość

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Taka kaczuszka :D
    Noooo haha. Skojarzylo mi sie wlasnie z kaczuszka zabawka :p Jak mi tak moja czkac bedzie to jej spokoju nie dam tylko calowac bede 😍😍

    mikaja, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Lolla Autorytet
    Postów: 364 715

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg 3 trymestru przede wszystkim pokazuje czy dziecko rośnie prawidłowo. Czy łożysko i wody są w porządku. Poza tym sprawdza się jak na poprzednich usg wszystkie narządy.
    Niestety z własnego doświadczenia wiem, że może być tak, że dopiero na nim ujawnia się jakieś nieprawidłowości, które wcześniej nie były widoczne.

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Emma, też ta sama szczepionka. Ją chyba wszystkie dostają ;p

    Xgirl, we wtorek 7.05, już się zaczynam jakoś stresować. Przepływy mam coprawda sprawdzane co dwa tygodnie u mojego gina i niby mieszczą się w przedziale 0,5-1 w obydwu tętnicach, ale na połówkowych miałam w lewej tętnicy opór podwyższony do 3 i paniki dostałam ;/ i to własnie wyszło u tej Pani ginekolog, do której idę we wtorek. Zresztą ta ginekolog jest taka bardzo zachowawcza i sztywna, ma niezadowoloną mine i mnie stresuje swoją postawą, ale jest bardzo dokładna i bardzo dobra, więc przecierpię. Jednak boję się, że znowu wyjdę od niej w stresie i przez dwa dni będę ryczała ;/ Na szczęście 9 maja mam wizytę u swojego gina to jak coś to mnie uspokoi mam nadzieję. Chociaż staram się być dobrej myśli - dzidzia rośnie, to przepływy musza być okej, tym bardziej, że rośnie na kolosa ;-) Ciekawa jestem ile będzie wynosiła waga na tym badaniu ;O


    Oby wszystko bylo ok - mysle ze wlasnie fakt, ze dzidzius rosnie w normie jest uspokajajacy. Trzymam kciuki :)

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolla wrote:
    Usg 3 trymestru przede wszystkim pokazuje czy dziecko rośnie prawidłowo. Czy łożysko i wody są w porządku. Poza tym sprawdza się jak na poprzednich usg wszystkie narządy.
    Niestety z własnego doświadczenia wiem, że może być tak, że dopiero na nim ujawnia się jakieś nieprawidłowości, które wcześniej nie były widoczne.

    To prawda. U nas wlasnie wtedy dopiero wyszla waga ukl moczowego. Na polówkowych nerki byly ok, a w 30tc juz 'torbielowate', pecherz duzy itd.

    xgirl lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prenatalnych juz myslalam, ze jak jest OK to juz tak do konca zostanie hahaha :D Potem po polowkowych tak myslalam... A tu po 3 cos moze wyjsc... Wrrr :d i kto wie co Po porodzie moze sie okazac ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2019, 10:50

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja niechcacy polubilam wrrr

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl niestety i po porodzie moz ewyjsc wiec nigdy nie wiadomo ;p ale to jest wpisane w macierzynstwo i tyle - troska i stres i to nie znika.
    Ja np. od paru miesiecy mam okropny schiz, ze moje dziecko mogloby pasc ofiara pedofila - jak o tym mysle, to mi sie wlacza instynkt mordercy doslownie. Ciesze sie, ze stad wyjezdzamy, bo niestety - nie jest tu bezpiecznie. Cieszy mnie w pewnym sensie aspekt multi-kulti, cieszy mnie to, ze mlody ma w przedszkolu najlepszego kolege ciemnoskorego, bo to uczy od urodzenia tolerancji, ale balabym sie go tu puscic jak bedzie starszy - a niech komus podpadnie.
    Tydzien temu zastrzelili w okolicy w poludnie chlopaka 28 lat.
    niby wszedzie teraz mlodziez jest powalona i przeraza mnie i to, co bedzie w Pl, bo kiedys bede go musiala puscic samego na podworko z dziecmi itd. ale no stres jest. Jakis ten swiat bardziej niebezpieczny mi sie teraz wydaje.

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 co do pieluszek 😁
    Podobno są promocje tylko trzeba trafic. Ja nastawiam się na proste dady ale w razie wielkich upałów lub odparzeń nie będę się zastanawiała czy drogie czy nie. Chusteczek raczej nie kupie tak drogich, bo można mieć zawsze w termosiku wodę i waciki, a w kryzysie od czasu do czasu nic się nie stanie od zwykłej nawilżające chusteczki.
    Karola trzymam mocno kciuki za Was, napewno wytrzymać ie jeszcze ze sobą jakiś czas, czekamy na wiadomości 😘
    Mikaja ♥️♥️♥️♥️Malunci Słodziak 😘

    Też miałam pobudke o 4:37 pomeczylam się do ok 6 i zasnęłam wstałam o 10 😂 u mnie wreszcie słoneczko! Szukam planu na dziś 🤣
    Mały fajnie kopie nawet wstać mi się nie chce tak delikatnie ale widocznie 😍 a o 5 jak położyłam się na lewym boku to tak "jeździł" czymś mi że chyba przez to nie mogłam zasnąć i pofkladalam ręce by czuć lepiej albo wierzyć że nie wydaje mi się 🤣 wariatka 😂
    Miłego dnia dziewczyny 😘😘😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2019, 11:06

    relgupjy0emg7fv2.png
‹‹ 920 921 922 923 924 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ