X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 8 maja 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    To bardzo nieladnie tylko czytac i nic nie pisac :P
    😁😊😊😁😁

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam Xgirl czepiasz się 😉 idę dzisiaj z córeczka w końcu na szczepienie... Już mi jej żal. Mam nadzieję, że dobrze zniesie szczepienie.

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podejrzewam, ze jak pojde na wolne za 3 tygodnie, to stad znikne, bo przyleci mama zbratem i mlody bedzie w domu i bedzie malo czasu na zagladanie tu :p

    Sylka powodzenia - oby mala dobrze zniosla :) Co to za szczepienie? Tak wiekowo to mmr wypada, widze.

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młody dziś z nami spał, bo coś mu się chyba śniło wiecxzorem i płakałi jestem na maksa połamana :P Oczywiście rozwalił się książę, a ja wisiałam na skraju łóżka :P

    Dobrze, że takie noce zdarzają się rzadko. Podziwiam rodziców, którzy świadomie mają swoje dzieci w swoim łóżku :D Nasz wyemigrował z naszej sypialni (spał od urodzenia w łóżeczku :P) w wieku 10 miesięcy i na szczęście nie ma problemu ze spaniem - czasem, okresowo jak coś się dzieje, to mu pozwalamy, ale tak to wie, że ma swoje łóżko i pokój :P

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chce zeby Mala spala w swoim lozku ale niektore kolezanki mi opowiadaja, ze czasem nie ma szans. Jak sie uprze, ze nie chce to nie. Zastanawiam sie czy brakuje im konsekwencji czy rzeczywiscie inaczej sie nie da :p

    Ide zaraz oddac siuski do kontroli a jutro badanie 3ego trymestru <3 Oby sie nie zaslaniala, bo chce ja zobaczyc <3

    Dziewczyny piszcie czasem co u was, jak tam maluchy rosna i w ogole :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 8 maja 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka, powodzenia na szczepieniu. ☺️

    Mikaja, a jednak to możliwe! Też mam zamiar przeprowadzić malutką do jej własnego pokoju. Przez pierwsze miesiące dostawka u nas w sypialni, a potem już łóżeczko w pokoju obok. 🙂 Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

    Sylka135 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 8 maja 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Tez chce zeby Mala spala w swoim lozku ale niektore kolezanki mi opowiadaja, ze czasem nie ma szans. Jak sie uprze, ze nie chce to nie. Zastanawiam sie czy brakuje im konsekwencji czy rzeczywiscie inaczej sie nie da :p

    Ide zaraz oddac siuski do kontroli a jutro badanie 3ego trymestru <3 Oby sie nie zaslaniala, bo chce ja zobaczyc <3

    Dziewczyny piszcie czasem co u was, jak tam maluchy rosna i w ogole :)
    Pewnie zależy od dziecka, ale ja też słyszałam tylko, że będę bardzo zdziwiona, bo tak się po prostu nie da. Tylko u nas zaraz przyjdzie szafa na całą ścianę w sypialni i na nic większego niż dostawka nie będzie miejsca, a wiadomo, że ona posłuży maksymalnie pół roku. Ja też mam zamiar kłaść małą w dzień już od początku w jej własnym pokoju, żeby czuła się tam bezpiecznie. 🙂 Może w ten sposób jakoś oswoi się z samotnym spaniem.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 8 maja 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka, my w przyszły czwartek mamy kolejną próbę zaszczepienia Młodej. I oby tym razem się udało, żeby mieć z głowy.
    Cypek wrócił od poniedziałku do przedszkola. Co za ulga... Ostatnio zrobił się taki uparty i no, po prostu nieznośny. Już mi czasem brakuje cierpliwości do niego. Jak totalnie nie moje dziecko. Monika też swoim zachowaniem niczego nie ułatwia. Oby to było tylko chwilowe.

    A w piątek jadę na badanie III trymestru. Jakbym miała płacić, to bym nawet o nim nie myślała. Ale trafiłam na darmowe, to jakiś kurs dla studentów z Małopolskich Warsztatów Ultrasonografii. Tak więc korzystamy 😁

    Sylka135 lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to ja bym zaplacila nawet jakbym nie dostala skierowania… ale dostalam bo wg mojej gin jestem za chuda i trzeba wszystko sprawdzic :P 180e zaoszczedzone..

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamietam, ze te pierwsze noce bez malego w pokoju to byla masakra - bylo mi smutno, ze on tam sam jest :D
    A tak naprawde swiadomie marudzil na to dopiero 2-3 miesiace temu - teraz dopiero jest na tyle swiadomy, ze wie, ze jest sam. Ale ogarnelismy ten kryzys lozkowy i spi ladnie tam. Ma swoje misie itd i jest ok.
    U nas maly od urodzenia w dzien spal na naszym lozku, a na noc do lozeczka i tyle - malo nocy spal z nami. Ja tez nie karmilam piersia wiec to tez pewnie ulatwilo, bo wlasnie jak 2-3 tygodnie karmilam go piersia w nocy, to wtedy faktycznie spal ze mna, bo mi bylo wygodniej tylko cycka wystawic :P Zwlaszcza, ze ja mam duzy biust i po prostu na boku na lezaco najwygodniej mi sie karmi - na siedzaco mam problem.

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam sobie notatki ze szpitala, które dostałam już dawno temu na temat porodów i przy cc podają dożylnie antybiotyk od razu. Nie wiedziałam nawet o tym. Pewnie poprzednim razem też miałam, bo tyle tych kabli do mnie dochodziło, że ciężko zliczyć:P

    Żałuję, że mąż mi fotki wtedy nie zrobił :D

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i jesli dziecko jest posladkowo, to robia w dniu planowanego zabiegu usg i w przypadku obrotu glowa w dol moga odeslac do domu kobiete - ekstra :P Ciekawe ile z tej teorii jest praktykowane :P

    Eh doszlam do przecinania pepowiny, skin-to-skin i sie poryczalam i nie moge czytac dalej :P

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 8 maja 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja no przecież pisałam ze daja antybiotyk do cc😁Muszą.
    Z tym usg przed cc teraz sie czesto praktykuje bo mozna go uniknac jak dziecko zrobi kopyrtke chwile przed. To sa bardzo fajne zmiany na plus.
    Aska mi w szpitalu robili prenatalne. Oczywiście glowa wieksza o 2 tyg od uda i brzucha ale serce czyste w końcu.
    Co do spania z dzieckiem to ja znowu wyrodna matka-Mloda spała ze mna do 8 roku zycia😁 takze ten...

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola no przeciez pisalas, ze w PL :P a ja zyje i rodze w UK i jak wiemy - tutaj czasem wszystko jest na odwrot :P

    Z tym usg to jak cos zobaczymy :P Bo ja im nie ufam :P

    Ze spaniem - ja spalam z mama uwaga, uwaga - do 15.roku zycia ;) Tnz jako dziecko spalam w swoim lozku, ale po rozwodzie rodzicow ojciec nam sie zwalil na chate i zajal drugi pokoj i musialam spac z mama od 10 do 15 roku zycia, bo nie mielismy po prostu warunkow ;) Brat spal na podlodze wiec i tak mialam luksus. Ah tatus moj kochany ...

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    To bardzo nieladnie tylko czytac i nic nie pisac :P
    no i bardzo nie ładnie w ogóle nie zaglądać tu dłuższy czas ( chyba ze dwa miesiące), znasz taką osobę ? ;)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    no i bardzo nie ładnie w ogóle nie zaglądać tu dłuższy czas ( chyba ze dwa miesiące), znasz taką osobę ? ;)


    x chociaz uprzedzila, ze znika :D na jej obrone :D

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    x chociaz uprzedzila, ze znika :D na jej obrone :D
    Bronisz jej, czy siebie, kiedy będziesz na wolnym i rodzinka przyjedzie ??? :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Bronisz jej, czy siebie, kiedy będziesz na wolnym i rodzinka przyjedzie ??? :)

    Jej - ja bez urazy, ale wybieram zawsze rodzine najpierw ponad fora internetowe, co widac, bo zazwyczaj w weekendy mnie albo w ogole nie ma, albo jestem bardzo malo :P

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, uprzedzilam :P
    A tak serio to kazdy niech robi jak uwaza, to przeciez na zarty bylo napisane :P Nieladnie czy nie ladnie? Aaaaa

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Karola no przeciez pisalas, ze w PL :P a ja zyje i rodze w UK i jak wiemy - tutaj czasem wszystko jest na odwrot :P

    Z tym usg to jak cos zobaczymy :P Bo ja im nie ufam :P

    Ze spaniem - ja spalam z mama uwaga, uwaga - do 15.roku zycia ;) Tnz jako dziecko spalam w swoim lozku, ale po rozwodzie rodzicow ojciec nam sie zwalil na chate i zajal drugi pokoj i musialam spac z mama od 10 do 15 roku zycia, bo nie mielismy po prostu warunkow ;) Brat spal na podlodze wiec i tak mialam luksus. Ah tatus moj kochany ...
    Ja też bardzo długo spałam z mamą w pokoju,ze względu na to,że lunatykowałam chyba do 15 r.ż , takie rzeczy odwalałam w fazie ,że głowa mała, bardzo się boję,żeby moje dziecko tego po mnie nie miało,bo to jest masakra

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 961 962 963 964 965 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ