X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    No wlasnie, uprzedzilam :P
    A tak serio to kazdy niech robi jak uwaza, to przeciez na zarty bylo napisane :P Nieladnie czy nie ladnie? Aaaaa

    https://sjp.pwn.pl/slowniki/nie%C5%82adnie.html :D
    mikka86 wrote:
    Ja też bardzo długo spałam z mamą w pokoju,ze względu na to,że lunatykowałam chyba do 15 r.ż , takie rzeczy odwalałam w fazie ,że głowa mała, bardzo się boję,żeby moje dziecko tego po mnie nie miało,bo to jest masakra

    Miejmy nadzieję, że będzie ok :)

    Mnie podobno zdarzyło się wychodzić z łóżka - raz właśnie jakos w wieku 11-12 lat podobno zeszłam na czworakach z łóżka i przeraczkowałam po całym pokoju - przy tym prawie zmiażdżyłam kota :P - i wróciłam do łóżka spać dalej :D

    Mąż podobno przez sen grał na pudełku od organków :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2019, 11:14

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja ale w kazdy rozwinietym kraju podaja antybiotyk do zabiegow/operacji. Jest to jednorazowa dawka po to,zeby zabezpieczyc organizm przed infekcja. W Polsce praktycznie do wszystkiego daja ale na karcie wypisowaej nie wpisuja podanych antybiotyków,przewaznie jest to wpisane w książce zabiegowej. Kazda ktora miala nawet łyzeczkowanie na 100% dostala swoja dawke antybiotyku.
    Mój syn,Stanisław postanowil sie od wczoraj wyciagąc na maxa. Rękami i nogami jednocześnie. Chyba sie przeciąga 10x na dzien albo juz mu się tam nudzi.

    mikaja lubi tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Mąż podobno przez sen grał na pudełku od organków :D
    😂😂😂😂😂
    Smieje sie przez lzy bo od smiechu zebra mnie jeszcze bardziej bola, alaaa😫😂

    Nieladnie, yeeaaahhh😎😎😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    😂😂😂😂😂
    Smieje sie przez lzy bo od smiechu zebra mnie jeszcze bardziej bola, alaaa😫😂

    Nieladnie, yeeaaahhh😎😎😂

    Sorki :D

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Ja też bardzo długo spałam z mamą w pokoju,ze względu na to,że lunatykowałam chyba do 15 r.ż , takie rzeczy odwalałam w fazie ,że głowa mała, bardzo się boję,żeby moje dziecko tego po mnie nie miało,bo to jest masakra
    Dawaj jakies historie

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje akcje były o wiele gorsze, potrafiłam normalnie zasnąć w piżamie a obudzić się w ubraniu, w środku nocy nalewać wody do wanny bo chciałam się kąpać, albo wychodzić do szkoły bo muszę dać prezent koleżance na mikołajki,drzwi zawsze musiały być zamknięte na zamek i klucz był chowany. Jak pojechałam kiedyś na kolonie to rodzice musieli po mnie jechać już po drugiej nocy,bo nikt nie chciał ze mną być w pokoju, podobno stałam nad koleżanką w nocy i się na nią gapiłam.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde Mikka😲 Chodzilas z tym na jakas terapie czy samo przeszlo?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z takich śmieszniejszych, to szukałam winogron w łóżku , bo coś sobie ujebałam,że ktoś mi je tam porozrzucał i zaraz je zgniotę :P

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha 😂😂😂 Wezcie dajcie spokoj bo sie zesram, tak mnie boli😂😂

    No jestem u urologa, siuski oddalam i zaraz mnie lekarka zawola. Wow normalnie czeka sie kilka dni. Brzuch dziala cuda, nagle wszystko sie da szybko😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    O kurde Mikka😲 Chodzilas z tym na jakas terapie czy samo przeszlo?
    Tak ,chodziłam do psychologa, najczęściej lunatykowałam przed jakimiś ważnymi dla mnie wydarzeniami, np przed pierwszą komunią czy właśnie jak miałam te mikołajki w szkole, w ten sposób to przeżywałam . Później przeszło

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam czy mozna sobie krzywde zrobic podczas lunatykowania? Albo innym?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Nieladnie czy nie ladnie? Aaaaa

    😂 Po prostu brzydko 😂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje siostry np nie lunatykowały,ale dzieci jednej już tak .

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pielegniarka podeszla i powiedziala, ze zaraz moja kolej i ze mam jakies zapalenie. Nosz cholera🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2019, 11:38

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Ada od wczoraj robi to samo😋mam wrażenie jakby chciała mi wyjść stopą przez żebra🙊

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale creepy :O

    Dobrze, że przeszło. Ale no psychika ludzka jest nieodgadniona czasem... Tak móżg działa i tyle. Ciekawe, czy można jakoś próbować za dnia odreagować stres takich wydarzen zbliżających się np. żeby minimalizować takie lunatykowanie.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    😂 Po prostu brzydko 😂
    Wrecz chujowo😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ja sie zastanawiam czy mozna sobie krzywde zrobic podczas lunatykowania? Albo innym?
    oczywiście,że można bo jak lunatykujesz to jesteś w fazie, twój mózg nie pracuje normalnie, coś takiego jak schizofrenik, robisz coś nad czym nie panujesz, możesz np wyjść przez okno na 4 piętrze albo chcieć się kąpać i się utopisz, u mnie nikt nie mógł tego pojąć ,że podczas lunatykowania potrafiłam ubrać się idealnie, wszystko tak jak trzeba ,sama też tego nie rozumiem

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jako nastolatka mialam zdiagnozowana padaczke skroniowa. Objawiaka sie tym, ze podczas ataku zawieszalam sie na jakis czas i nie kontaktowalam. Pozniej sie to poszerzylo o objawy takie, ze kolory i ksztalty przedmiotow sie zmienialy i w ogole pokrecone to bylo. A Po takim ataku bylo mi czesto zimno i sie cala tezepalam. Raz nagle szafa tak zmienila ksztalt, ze mialam wrazenie, ze na mnie spada no i ja w ryk. Rodzice mysleli, ze sobie jaja robie. Zabrali mnie do neurologa no i wyszlo, ze nie zartuje. Po kilku latach przeszlo tak o.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ja jako nastolatka mialam zdiagnozowana padaczke skroniowa. Objawiaka sie tym, ze podczas ataku zawieszalam sie na jakis czas i nie kontaktowalam. Pozniej sie to poszerzylo o objawy takie, ze kolory i ksztalty przedmiotow sie zmienialy i w ogole pokrecone to bylo. A Po takim ataku bylo mi czesto zimno i sie cala tezepalam. Raz nagle szafa tak zmienila ksztalt, ze mialam wrazenie, ze na mnie spada no i ja w ryk. Rodzice mysleli, ze sobie jaja robie. Zabrali mnie do neurologa no i wyszlo, ze nie zartuje. Po kilku latach przeszlo tak o.
    no to też ,lipa , ja jeszcze miałam czasami takie coś że też się potrafiłam jakby na chwilę wyłączyć i np siedziałam z rodzicami w salonie i oglądaliśmy tv a mama mówi do mnie idź mi przynieś jabłko z kuchni a ja wstałam z fotela i zamknęłam balkon i usiadłam z powrotem, a jak mama mnie się pyta co ja miałam zrobić a co zrobiłam to zupełnie już nie wiedziałam. Do dziś nie wiem co to było te akcje

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 962 963 964 965 966 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ