X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka a to akurat ja tak mam przez ciąże😂Jestem amebą.
    A cala reszta to jakis kosmos. Moja kuzynka podobno lunatykowala i zamykali jej pokoj na klucz bo robila w domu rozne rzeczy . Ale z tego co kojarze to ona wszystko przedstawiała i sikała byle gdzie.Minęło jak zaczeła dojrzewac

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brat, jako mały chłopiec, wstał z łóżka w nocy, poszedł do kuchni, otworzył szafkę z chlebem, zdjął portki i chciał tam nasikać. Na szczęście śledził go tata, który go zaprowadził do łazienki. 😆

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Mikka a to akurat ja tak mam przez ciąże😂Jestem amebą.
    A cala reszta to jakis kosmos. Moja kuzynka podobno lunatykowala i zamykali jej pokoj na klucz bo robila w domu rozne rzeczy . Ale z tego co kojarze to ona wszystko przedstawiała i sikała byle gdzie.Minęło jak zaczeła dojrzewac
    też kiedyś nasikałam do kosza na śmieci zamiast do kibla, bożeee to jest okropne. Co to jest ameba?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2019, 12:04

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ameba to pierowtniak ale....https://www.miejski.pl/slowo-Ameba

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ameba to pierowtniak ale....https://www.miejski.pl/slowo-Ameba
    😂😂😂

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerażają mnie te opowieści :P

    Ja się nudzę dziś więc zaszłam na ebay i już 3 zestawy licytuję :D Takie na 3-6 miesięcy na koncowke angielskiego/polska jesien lata więc szukam glownie spodenek i bluzeczek z dlugim rekawem :D

    Bede paczki potem do Polski wysylac haha :D Ale no opyla sie jeszcze tu kupic :P

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czapeczki to zawiązywane czy nie zawiązywane???

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie wygodniejsze są bez sznurków. I nie wpijają się pod szyjką

    mikka86 lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez, mąż fizjo pamietam mówił mi o tym żeby bez wiązania :p

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiesz ,że w Polsce jest teraz protest fizjoterapeutów?? :P

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    a wiesz ,że w Polsce jest teraz protest fizjoterapeutów?? :P
    Twój pracuje w zawodzie?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam i takje i takie. Zawiązywane sie przydają i sa praktyczne. A zawiazac mozna tak ze nie przeszkadzają . W ogoke jestem zdziwiona ze ktos to aż tak przeanalizował. W wolnej chwili aż usiąde do internetów i poczytam co to za nowości

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka nie pracuje. Wydał 15koła na studia, obronił licencjata i nigdy w zawodzie nie pracował. W ogóle to zawód jest od niedawna dopiero.
    O tych czapeczkach pamietam mówili mu o tym jako ciekawostkę na neurologii dziecięcej :p

    Ja miałam z młodym wiązane ale on nie lubił wiec zakładałam i wisiały sznurki i tyle :D

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale te czapki bez wiazan pewnie spadaja ciagle nie? Poza tym przeciez nikt nie wiaze jakos mocno tylko delikatnie. Ja mam takie i takie, wyprobuje i zobacze co lepsze.

    Ja po wizycie u lekarza. Zapalenie pecherza jest, z nerka wszystko ok, wyniki antybiogramu w poniedzialek i wtedy kolejna wizyta. Narazie mi nic nie dala w ciemno bo nic nie boli, nie piecze, goraczki nie mam. W pon dostane antybiotyk jak beda wiedzieli co to za bakterie. Aaaaaa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2019, 13:21

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam zawału godzinę temu bo mi pralka wywaliła błąd i zgooglalam i wyszło ze coś tam z woda. Myślałam ze może wąż strzelił - w najlepszym wypadku ale na szczęście po prostu nie ma wody :D
    Uff...


    Akurat mi się gwarancja skończyła w lutym wiec akurat czas zeby się zepsuła :D

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Mikka nie pracuje. Wydał 15koła na studia, obronił licencjata i nigdy w zawodzie nie pracował. W ogóle to zawód jest od niedawna dopiero.
    O tych czapeczkach pamietam mówili mu o tym jako ciekawostkę na neurologii dziecięcej :p

    Ja miałam z młodym wiązane ale on nie lubił wiec zakładałam i wisiały sznurki i tyle :D
    od niedawna??? a wczoraj wypowiadała się babka, że w zawodzie jest już przeszło 20 lat a zarabia 1900 zł....

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno tak te rzeczy sa konstruowane zeby sie psuly zatraz po utracie gwarancji :D Dobrze, ze to tylko brak wody :P

    A ja sobie kupilam loda na poprawe humoru, a co!

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X Wspolczuje. Długo trochę tak czekać do pon ale oby było ok :)

    Ja akurat wole zwykle czapki na zimę, bo w lecie prędzej chusteczki takie z wywietrznikami wole małemu na głowę zakładać.
    Te zwykle się lepiej trzymają moim zdaniem + tal jakby niżej na kark nachodzą.

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze widze tylko łaczenie czapek z zaburzeniami integracji sensorycznej😂
    Ja mialam znajomych fizjo po medyku a to bylo sporo lat temu. Moze chodzi o studia w tym kierunku a nie sam zawód,tak jak kiedys pielegniarki byly po medyku a pozniej weszly studia

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka chodzi o to ze jest to chyba zarejestrowane jako zawód jako taki bo wcześniej nie było.

‹‹ 963 964 965 966 967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ