X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Jednej Majowce corka wazy prawie 4800 i ona chce probowac sn. Aaaaa

    Moj gin mi powiedzial kiedys, ze kazde dziecko urodzic mozna, pytanie tylko w jakim stanie i to mowi wszystko ;) Ja tam bym sie nie pchala nawet bez cc na koncie.

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takżw ten http://rodzimy.pl/porod-z-ochrona-krocza-co-to-jest/ . Za 3 tyg zaczynam

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Ja w ogole welny nie rozwazam. Raczej ten poliester :) Czytam juz rozeznanie wsrod firm itd :)
    Ale no nadal gdzies sie tego boje :D Jednorazowki sa takie wygodne :P
    Ja mam z kokoko czy jakos tak,ten bambus strasznie sie sypie. Jak frota. Moze to sie spierze

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, powodzenia na wizycie!

    Sylka135,wczoraj już padlam po wizycie, Mira jeszcze marudna była więc usnelam razem z nią już na noc😋
    Ada nadal głową w dole, szyjka póki co trzyma mimo wybrykow mojej córki więc pessar poszedł w odstawkę. Doktorek kazał obserwować, brać leki rozkurczowe i spakować wcześniej torbe😬 generalnie mam nadal się oszczędzać i nie dźwigać.

    Mikaja, pytałaś o imię,moja Mira to Mira,krótko, nie Mirosława 😬 powiem Ci, że uwielbiam to imię i bardzo pasuje do małej

    xgirl, Sylka135 lubią tę wiadomość

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja patrze na tutejsze i Bambino Mio maja dobre recki sa takie przystepne cenowo. Sa w zasadzie cale zestawy takie startowe gotowe.

    Zastanawiam sie nad tym: https://www.bambinomio.com/en/nappies/miosoft/miosoft-premium-birth-to-potty-pack

    znajoma tez mi mowila, zebym zajrzla ana strone miasta, bo czasami zwracaja jakas kwote jak sie inwestuje w to ;)

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_kawa wrote:
    Karola, powodzenia na wizycie!

    Sylka135,wczoraj już padlam po wizycie, Mira jeszcze marudna była więc usnelam razem z nią już na noc😋
    Ada nadal głową w dole, szyjka póki co trzyma mimo wybrykow mojej córki więc pessar poszedł w odstawkę. Doktorek kazał obserwować, brać leki rozkurczowe i spakować wcześniej torbe😬 generalnie mam nadal się oszczędzać i nie dźwigać.

    Mikaja, pytałaś o imię,moja Mira to Mira,krótko, nie Mirosława 😬 powiem Ci, że uwielbiam to imię i bardzo pasuje do małej

    Dobre wiesci zatem :) Uff :) oby szyjka wytrzymala :)

    Mira super wlasnie, balam sie, ze Miroslawa haha i nie wiedzialabym co powiedziec :D

    Czarna_kawa lubi tę wiadomość

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho! 😁 nie nadrobię Was jak zwykle, nawet nie mam czasu Was czytać, dużo się u mnie dzieje. 🙂
    Melduję tylko, że wciąż jestem i wszystko gra. 😉

    Karola super! Cieszę się bardzo, wiem jak nie chciałaś cc. 🙂

    Kamszajak tam Twoje skurcze?😘 Gdzieś wcześniej czytałam, że szykuje Ci się grill w domu i sporo osób? 🙈

    xgirl A Ty jak tam? Wszystko ok? 🙂

    Emma jak tam Twoja dieta? 🙂 Ty masz tylko dietę czy też insulinę? Ja dziś idę do diabetologa pokazać Mu moje cukry, mam wrażenie,że będzie chciał mi wcisnąć insulinę, a bardzo tego nie chcę. Poza tym nie uważam żebym miała złe cukry i powiem Mu o tej normie, że wszędzie jest do 140, a On mi zalecił do 120.

    I jak tam u reszty dziewczyn? Wszystko jest ok? 😊

    U mnie remonty pełną parą, zakupy wyprawkowe w międzyczasie iiii uwaga, chyba mam już wszystko! 😁💪 wózek, fotelik, z którego jestem mega zadowolona, bo udało mi się dorwać za dobrą cenę model, który rozkłada się na leżąco nawet w trakcie jazdy, a przy naszych częstych podróżach to ważne, komodo przewijak, łóżeczko, po szafę jedziemy dziś, laktator, ciuszki (choć na pewno jeszcze dokupię🙈),spore zamówienie z Gemini, wszelkie pieluchy, akcesoria itp, no brakuje mi jedynie pieluch jednorazowych, bo muszę się wybrać po nie do Rossmanna, majtek do szpitala (ale tylko dlatego, że nie wiem które wybrać, bo nie wiem czy będzie sn czy cc) i może zamówię sobie jeszcze torbę do szpitala żebym mogła zacząć pakować. 😊 A tak to naprawdę mam chyba wsio. 🙊 Ale kasy wolę nie liczyć. 😅

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kawa czyli wiesci dobre,to super

    Czarna_kawa lubi tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Mira super wlasnie, balam sie, ze Miroslawa haha i nie wiedzialabym co powiedziec :D
    To samo pomyslalam :D Ale wiecie, nawet jakby byla Miroslawa to nie nasza sprawa, nie ma co oceniac, kazdy ma inny gust :)

    Wlasnie sie dowiedzialam, ze moj maz ukrywa przede mna jedzenie :D Czekolada, czipsy, itp noooo to juz wsuwam Chio Chips. Tylko kilka nooooo… :P

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja spoko ten zestaw a i cena jak na zarobki w funtach fajna

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka odpowiadajac zacytuje klasyka: ,, jest chujowo ale stabilnie''😂😂

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Mikaja spoko ten zestaw a i cena jak na zarobki w funtach fajna

    Tak wlasnie mysle, chociaz w tych zestawach sa te wklady jednorazowe ale te ktore mozna wrzucic do kibelka wiec i tak musialabym dokupic tere itd. Te jednoirazowe mozna zostawic na wyjscia np.

    Zobacze, poki co obadalam temat i mam pozapisywane linki. Zastanowie sie, jak mala bedzie juz z nami okolo 3. mz. Wczesniej, na te mleczne kupy wole jednak jednorazowki. Tez idzie ich duzo poczatkowo.

    Ah no i tu jest nowy zestaw, a jest tego pelno na ebay - ktos kupil, ale nie uzywal wiec pozniej 100 funtow mozna dorwac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 12:25

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://dziecisawazne.pl/jak-zaoszczedzic-na-pieluchach-wielorazowych tu sa fajne rady

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Drobinka odpowiadajac zacytuje klasyka: ,, jest chujowo ale stabilnie''😂😂
    😂😂😅😅😁😊

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez tak ok 3-4 miesiąca planuje zaczac. Gdzies ok 1 spróbuje na tym co mam,zeby wiedziec czy chce mi sie w to bawic bo jak stwoerdze ze po jednym siku ma basen to oleje to

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    https://dziecisawazne.pl/jak-zaoszczedzic-na-pieluchach-wielorazowych tu sa fajne rady


    Czytalam to wlasnie kiedys.

    Tez ten artykul mnie troche pcha w strone wielorazowek:
    https://dziecisawazne.pl/krotka-historia-pieluchy-jednorazowej/

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej drobinka właśnie myślałam ostatnio o Tobie😁😊 U Nas ujdzie. Pobolewania w dole brzucha, twardnienia ale już przywyklam 😊 Super że udało Ci się już wszystko ogarnąć. Nie ma to jak powrót do Pl coo 😁😊
    Noo grill się szykuje(na którego i tak się ni zgodzę) ale Karola wymyśliła stos 😁😊Także plan jest.
    SUPER że czasem nas odwiedzisz. Jak Ty się czujesz? Widać że chyba wszystko ok bo latasz po tych sklepach.

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka zazroszcze remontow i Polski - nawet w tym okresie ciazy :D
    Gratuluje skompletowanej wyprawki :)

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja np nie kupue uzywanych wielorazówek. Nie ma opcji, za duzo syfu z moczu i kału.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ale ja np nie kupue uzywanych wielorazówek. Nie ma opcji, za duzo syfu z moczu i kału.

    Sama tez na uzywki sie nie zdecyduje, chociaz wiem, ze sporo kobiet kupuje i pierwsze potem iles tam razy. Dla mnie to jednak kurcze jak majtki czy stanik - sobie uzywki nie kupie wiec tym bardziej dziecku :P
    Bardziej mi chodzi o zestawy nowe, nieuzywane, ale nietrafione po prostu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 12:41

‹‹ 982 983 984 985 986 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ