X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 30 października 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 20:56

    MonikaS lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 30 października 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wizyta u neontologa. Facet ma na imię Krzysztof więc to mówi samo za siebie. Jak się wkurwił na tych lekarzy co do tej pory oglądali Annę.. Kazał zmienić mleko na bardziej kaloryczne. PreNAn dla wcześniaków. Rehabilitacja, rehabilitacja i jeszcze raz rehabilitacja. Coś mówił o możliwości porażenia mózgowego. Prawie zeszłam na zawał. Dobrze, że to mąż był z Anną u lekarza a nie ja...

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 30 października 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakoś Anna nie wygląda na porażenie mózgowe, więc się nie martw :) wszystko będzie dobrze :)
    moje chłopaki śpią :) ale piotruś to chyba jeszcze nie na noc b omichaś to na pewno :) piotrusia zaraz będę dokarmiała na śpiocha bo musi za dzień odrobić :)

    Nalka, Martynika lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 30 października 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna jest zdrowa, śliczna i wszystkie ja kochamy:)

    Galanea właśnie myślałam by do Ciebie napisać czy masz okres:) bo ja też jeszcze nie....


    A mnie lapie totalna deprecha, chcemy wkoncu kupić mieszkanie i być na swoim, 2 mieszkania wybraliśmy, pierwsze nas zwodzili i sie rozmyslili, drugie 5min zaważyło, ktoś nas ubieg. Jestem tak zła, de na sama myśl łzy w oczach. Naprawdę.

    Galanea, Nalka lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 30 października 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, Anna jest zdrowa i uwielbiana przez nas :) Nie bierz nawet do głowy takich diagnoz Nalka.

    AISAK, cóż widocznie nasze organizmy potrzebują trochę więcej czasu na powrót do sprawności. Cieszę się chociaż, że nie jestem sama :)
    Współczuję szukania mieszkania. Przechodziłam to 1,5 roku temu i wiem jakie to stresujące i męczące. Życzę powodzenia w szybkim znalezieniu wymarzonego gniazdka.

    Nalka lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 30 października 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka - Anna rozwija się lepiej niż wiele dzieciaków z jej wieku! z tą diagnozą to ten lekarz nie mógł mówić o Annie, może mąż coś źle zrozumiał.. więc głowa do góry!

    Aisak nie martw się! powiedz sobie, że to na pewno nie były mieszkania Wam pisane! na pewno gdzieś tam jest Wasze przyszłe gniazdko i czeka na Was! na pewno lada moment na nie traficie, więc jeszcze trochę siły i cierpliwości życzę! ja też szukałam kilka miesięcy mieszkania i mieliśmy jedno kupować, ale tak się wszystko potoczyło że nie kupiliśmy i dobrze się stało, bo naszym wymarzonym super mieszkaniem było inne, które znaleźliśmy chyba ze 2 tygodnie później :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 22:07

    evas, Nalka lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 31 października 2014, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie nakarmilam Piotra i polecialam sama do kibelka. przeczyscilo ze hej. sorki za takie zwierzenia :) wirus wredny i mnie na dobre dopadl. kurcze jak ja dzis zakupy zrobie. przeciez w sobote do mnie znajomi wpadaja... moze odwolac bo sie pozarazaja...

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 października 2014, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia lepiej odwołać jak będziecie się dalej źle czuć, szkoda kogoś zarazić, bo te wirusy to niekonczacy się łańcuch. A może sobie cos odpoczniesz. No zobaczysz dziś jak będzie wyglądała sytuacja.
    My jedziemy juz do mnie na Podkarpacie do domu. Mieliśmy jechać później, ale Ignacy obudził się o 2.30 jak nigdy i zaczął wołać do nas, pewnie mówił żebyśmy juz wstawali i do babci szybko jechali;) wiec zebralismy się i w drogę:) nie opłacało nam się kłaść bo docelowo mieliśmy zbierać się jak obudzilby się o 5 na butle.ale Ignacy miał inny plan, szkoda że wcześniej nie uprzedził.. I kto w naszym domu rządzi? ;)

    evas lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 31 października 2014, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny niby staram się tak sobie tłumaczyć, ale porad pierwszy nie daje rady. Tak mnie przytłacza mieszkanie z bratem ja sprzątam mieszkanie 3h a on 20min i zadowolony. Wstyd mi jak ktoś przyjdzie. Naprawdę:( do tego nie mam nawet jak Hani na mate położyć, poprostu mamy taki mały pokój. Głupia blacha rzecz, a dobija mnie jak żadna..
    Koniec smetow na forum...

    Monia cieszę się ze z Piotrusiem lepiej. Trzymam kciuki za wasze brzuszki.

    Eta spokojnej podróży i miłego wypoczynku zycze:)

    Galanea widocznie nasz typ tak ma:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 07:09

    eta, Agusia2312, Galanea, MonikaS lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 31 października 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka porazenie mozgowe widac golym okiem a Anna jestzdrowa na 100%. dobrze ze Wam doradzil w kwestii mleka, w koncu odetchniesz z ulga bo bedzie rosla jak na drozdzach :)

    eta, Galanea, Nalka, Martynika lubią tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 31 października 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka mala rozwija sie w takim tempie ze nie ma co nawet sluchac takich glupotek!!!

    Monika ja to bym odwolala raczej, bo zarazic takim wirusem latwo, a jeszcze Ty i dzieciaki tez oslabieni bedziecie mimo wszystko. Ostatecznie Ty zdecydujesz jak zobaczysz stan Waszego zdrowia na dzisiaj :)

    Eta niezle zarzadzil maly agent ;) Milego spotkania z dziadkami :)

    Majka chyba troszke katarku ma, ale trzymajcie kciuki zeby sie bardziej nie rozwinelo! No i chyba we wtorek scinam wlosy i juz!

    evas, eta, Galanea, Nalka, MonikaS lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 31 października 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja bym odwołała, była bym zła swoja droga jako gość ze nie poinformowalas mnie o tej jelitowce.

    Muszka w takim razie czekamy na sweetfocie z Maja:)

    Mucha lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 października 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak rozumie Ciebie, tez na pewno mialabym dosc, jednak wszystkie jesteśmy na takim etapie że samodzielne mieszkanie jest bardzo wazne, w końcu mamy własna rodzinę i potrzebujemy własnej przestrzeni. Pomyśl sobie że do tego celu jest bliżej niż dalej. :)

    Muszko zdrowia dla Majeczki! Ja scielam radykalnie włosy po ślubie, zawsze miałam długie a po ślubie ciach, takie krótkie mniej więcej jak teraz Natalia, a kolor na miedziany:) to była zmiana ;) teraz tez chciałam scinac na krótko,ale musialabym układać po każdym myciu ;) może na wiosnę się skusze:) ale polecam takie zmiany! Wiec odwagi ;)

    Mucha lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 31 października 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) wchodzę na forum a tu co czytam ? Rewolucje z włosami :) to ja Wam się też pochwalę że zmieniłam kolor na czarny he he duża zmiana z blondu ale wróciłam do koloru z przed ciąży :)

    zem3i09keg891u11.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 października 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa to chętnie obejrzymy zdjęcia przed i po zmianie :) wiec jak tylko chcesz dawaj foty :)

    evas, Galanea lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 31 października 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia super fryz , Franek cie poznał??:)
    Nalka nie słuchaj tego pana, widac po Annie ze jest zdrowa :)

    Galanea wiem co czujesz ja tez jestem ostatnio mega padnięta, dzis w nocy bylo najgorzej , nie dosc ze budził sie czesto to od 2 praktycznie spałam tyle co nic, obudził sie bo mu sie pampers przelał i nie mógł zasnac i cos mu sie pomyliło bo od tej pory spał po pół gpdziny do godziny max i po spaniu godzinie nie spał, tak jak w dzien chyba mu sie dzien z noca pomylił..

    No do tego to zaczał teraz kwikac tak głosno ze az uszy bolą, i w nocy to samo chyba cały doom go słyszał heh juz lepiej mu idzie przewracanie na brzuszek ale spowrotem nie umie i tylko sie przekreca w jedna strone.

    TEz byłam u fryzjera i sciełam włosy do ramion i grzywke zrobiłam sobie a co !! :D Miałam wrazenie jak przyjechałam ze Marcel mnie nie poznał :D albo se mysli cos ty matka zrobiła :P

    A no i jesdzcze Marcelka dopadł katarek...;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 09:05

    eta, evas, Galanea, Nalka lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia zrpbisz jak bedziesz uwazala ale chyba bez sensu meczyc was wszystkich ;-)
    Eta zazdroszcze podrozy! Ja ostatni raz u taty bylam w sierpniu,nie wyobrazam sobie TERAZ podrozy 300 km z Frankiem. Po 1 spi max 30 minut co 2 h a fotelik samochodowy gryzie gonw dupke tak samo jak i wozek. Masakra. Na swieta chcemy zostac w domu,zaprosic rodzine i sami wyprawic bo ta podroz bardzo by nam zepsula humory :D szczesliwej podrozy Eta!
    Co do rewolucji z wlosami to ja sie bardzo ciesze z twj zmiany bo czuje sie jak kobieta,ulozenie zajmuje mi 5 minut, a z dlugimi najpoerw wyprostuuuuj,pozniej uloz, a i tak sumarycznie 90% czasu wlosy zwiazane jak plastus w moim whkonaniu
    Co do porazenia to sie nie zgodze ze je widac w kazdym wypadku . Moj kolega w podstawowce mial tzn jako niemowlak i jedyna pozostaloscia po tym byla dyslekcja. Bardzo madry chlopak z reszta. Ale Anna ofkors jest zdrowa jak ryba. Szkoda Nalka ze kazdy lekarz robi co innego,mozna sie pogubic w niescislosciach. Wspolczuje Ci.

    Moj maz odkad sie dowiedzial ze w pon wylatuje pelni warte calonocna do Franka. Dzis musial byc wyjatkowo nieprzytomny. Franko pierwsza pobudka o 1. Kolejna o 4. Dal mu butle ale Franek nie chcial jesc. I tak sie budzil co chwile a ten wojowal z ta butla. Co sie okazalo?;D smoczek sie zatkal i Franek chciap jesc ale nie mial jak :D zjadl dopiero o 7bo sie skapowalismy o co chodzi. Ald co dziwn3 nie plakal na jedzenie,w ogole nie plakal. Wiec z tego wynika ze moj syn jie budzi sie w nocy na jedzenie tylko tak przy okazji by zjadl skoro juz i tak sie obudzil...

    Dzis chyba przyjezdza moj tato,jeszcze niewiemy,ale bardzo bym chciala,nie widzialam go od sierpnia :(

    Agusia Franko poznal.ale najpierw sie patrzyl podejrzanie,jak zaczelam sie wygkupiac w moim stylu to od razu zajarzyl co i jak :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 09:01

    Agusia2312, eta, Nalka lubią tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 31 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, pierwsze slysze zeby nie bylo widac porazenia, widac zawsze czegos nowego mozna sie dowiedziec. Wygladasz rewelacyjnie w tych wlosach, ja mimo moich klakow w calym domu, nie scielabym tak wlosow. Za dlugo zapuszczalam zeby miec takie dlugie a poza tym kiedys mialan takie krotkie i moje sie do tego nie nadaja. Staly mi we wszystkie strony a jak odrastaly to mialam milion wsuwek na glowie :) Ale zawsze mi sie podobaly krotkie, charakterne fryzurki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 09:08

  • MagdaO Autorytet
    Postów: 508 1473

    Wysłany: 31 października 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 00:36

    eta, Nalka, Martynika lubią tę wiadomość

    er3mcwa17arhglng.png
    .png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 października 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Włosy związane jak plastus" - hehehe dobre :D a ja z kolei jak krótkich nie ulozylam,a najbardziej jak wstalam po nocy to miałam wrażenie ze moja głowa z takimi włosami wyglada jak główka od ołówka tj. Ta część z gumką :) nie wiem skąd mi się to wzięło :D

    NataliaK lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
‹‹ 1698 1699 1700 1701 1702 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ