X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ktorym tygodniu Olek byl szczepiony?
    Jesli chodzi o szczepienia to jest to mozliwe ze mogl sie chwilowo"cofnac" nie mniej jednak to sa naprawde rzaaaaaadkie przypadki,rzadsze niz standardowe "nopy" . Zerknij czy Olek nie byl przypadkiem w jakims skoku,przy skoku czesto jest tak ze dziecko zapomina to co umialo wczesniej zeby nabyc jakiejs nowej umiejetnosci.Moje dziecko zle reaguje na szczepionki i mimo ze jestem za szczepieniem szczepionkami obowiazowymi to teraz wizyta u hematologa we wtorek i pobranie krwi w poniedzialek bedzie decydujace. Nawet jesli bedzie ok,poprosze hematologa o odroczenie,taka sytuacja jaka nam sie przydarzyla dla mnie to juz za duzo,sa dzieci ktorw naprawde maja wrazliwe uklady neurologiczne a szczepienia dzialaja na zasadzie destrukcji.. alexast,to jest taka troche loteria,szkoda ze jak zauwazylas te cofniecia u Olka to nie przeszlas sie od razu do neurologa. Przypomnij mi jaka szczepionka szczepisz?niewiem czy wiesz,ale dla dzieci z problemami napiecia sa polecane acelularne. Nie bez powodu bo sa " zdechle"- czylo jednak te zywe dzialaja zle na uklad nerwowy. Artykul jak artykul...duzo w nim prawdy,duzo w nim sciemy,duzo w nim przeobrazowania.

    A no dobre a wiec taka jestem teraz Natalka ;-)
    2cefzw7.jpg


    Aisak,zdaje sie mialas do mnie pytania,przyjelam zaproszenie.

    eta, Mucha, MonikaS, Niesforna, Agusia2312, Galanea, evas, Bea_tina, Martynika, Limerikowo, madamama lubią tę wiadomość

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 30 października 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia fryzura REWELACYJNA!! EXTRA WYGLADASZ! BARDZO CI PASUJE!!!!!
    myślę że ta fryzura pasuje Ci też do charakteru (choć spotkałyśmy się tylko raz, ale znamy się z forum ;) więc tak myślę że takie zdecydowane cięcie do konkretnej jak Ty babki idealne! :D
    Franio poznał mamę?? :D

    NataliaK lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 30 października 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już ja ie wiem co mam robić,
    dzisiaj wcisnęłam po 9 kaszę i a tym koniec. oprócz smecty nic nie pije i nic nie je, nawet owoców. Boję się żeby się nie odwodnił a przecież smectą go poić ie będę
    A I skończył dziś 5 miesięcy w związku z czym postannowił w końcu pochwalić się mamie, że jednak umie obracać się na brzuch :) tylko ręki nie potrai wydostać więc spowrotem na boczek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 14:27

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 30 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia wlosy super, ja chyba tak radykalnie sie boje ciachnac.

    NataliaK lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 30 października 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia jesteś leworęczna? :) włosy super :)

    NataliaK lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eta wlasnie kazdy mi tak mowi, ze do charakteru mi pasuja haha ;-)
    Muszka ja to jestem taka ze jak zmieniac to po calosci,mialam jeszcze z tylu wygolic,ale fryzjerka powiedziala zebym sie najpierw przyzwyczaila do takich ;-)

    Monia niet,praworeczna. Co do Piotrusia to jadl tylko o 9? Kurde wiesz takie maluchy ekspresowo sie odwadniaja...nie lepiej przejsc sie do lekarza?bo nie fajnie by bylo jakbys wyladowala z nim w szpitalu przez odwodnienie :-/

    eta lubi tę wiadomość

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 30 października 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia sto lat dla Piotrusia! i jeszcze obrócił się na brzuch! super!
    dalej nic więcej nie zjadł??

    Ignacy piąty dzień je marchewkę z ziemniakiem, szału nie ma.je bardzo niewiele. mleko jest ciągle hitem smakowym dla niego ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 15:44

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 30 października 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia wyglądasz super!
    Ja już od dawna myślę o podobnym ścięciu, tylko mi odwagi brakuje :)

    NataliaK lubi tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy tez tak macie ze Wasze maluchy zaczynaja wymuszac?
    Przyklad z dzis.
    Robie obiad,Franek szaleje na kocu. Katem oka go obserwuje,widze ze sie bawi. I tak patrze na niego a on spoglada na mnie,na zabawke ktora lezy daleko i nagle uzalanko i patrzy sie na mnie,mina w podkowke,podchodze,daje zabawke,radosc trwa. Pozniej juz mu sie znudzilo i znow patrzy sie na mnie i uzala. Hm. No terror. :D

    eta lubi tę wiadomość

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 30 października 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ściełąś włosy podobnie jak ja(w sensie długości), ale ja to jeszcze zrobiłam w ciąży, bo wiedziałam co mnie czeka po porodzie, więc wolałam się oswoić z nimi:) Pięknie wyglądasz :)

    NataliaK lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 30 października 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia mój Bartek robi podobnie. Potrafi się sam bawić, ale jak ktoś zwróci na niego uwagę albo zagada, to potem wymusza żeby się z nim bawić lub na ręce wziąć. Potrafi nawet łzami się zalewać, a jak weźmiesz na ręce to od razu śmiech.

    eta lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 30 października 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaaak mój Jaś robi identycznie :)

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 30 października 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie śmieszą mnie te głupie panny, każda chce mieć swój wątek, choćby na tak błahy temat jak ślinotok w ciąży :P aż mnie palce świerzbią by im jeszcze coś napisać :P Zmykam chyba na dzisiaj z forum, bo złośliwa się robię i jeszcze komuś coś przykrego napiszę :/

    Przepraszam, że tu się wyżaliłam, ale nie będę osobnego wątku zakładać :P :P :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 17:11

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 30 października 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evas az weszlam na tamten watek, poprostu porazka... jak sobie przypomne ile my mialysmy roznyh objawow to forum pekloby w szwach :)

    evas, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 30 października 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia super fryz:) co do sprawy chyba się juz rozwiązała, oby :|

    A ja mam zachciewajke na sernik, m zrobił zakupy, zaraz się biorę do roboty:) juz mi pachnie:)

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 30 października 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki, już jestem :)
    byłam u lekarza bo się bałam tego odwodnienia. Na szczęście jest wszystko ok :) co prawda przez cały dzień Piotruś zjadł tylko może w sumie 150 kaszy rozbite na 2x i do tego popił smectą, 20ml elektrolitó udało mi się na siłę wcisnąć, ale ile z tego za kołnierz poszło to nei wiem - może połowę :) no to się zmartwiłam już na poważne i do lekarza na wieczór :) mały nie jest odwodniony, śmiał się i dowodził, że w żaden sposób nic mu nie dolega :) lekarka mogła pomyśleć, że panikuję bo nawe w pieluchę pupą nie nasikał hehe :) ale jak d odomu wróciłam to już nadrobił ;) a teraz mu 90ml mleka wcisnęłam - wieczorem apetyt trochę się poprawia :) najważniejsze, że uspokoiłam swoje nerwy :) bo się poważnie martwiłam. Wiecie zawsze co 3h jadł to mleko to kaszę to słoiczek warzyw i owoców podwójny a tu nawet owoców wcisnąć nie mogłam nic a nic. Wodą pluje dalej jak ja stoję hehe herbatką to samo i weź się nie martw :) ale jest ok ufffffff ;) no to skończyłam swój wywód :)

    Eta podziękowania od Piotrusia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 18:34

    eta lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 30 października 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia to dobrze, że Piotrusia lekarz zbadał. Taki nagły spadek apetytu nie jest normalny. Oj coś na te 5 miesięcy Pietrek chciał mamę postraszyć.

    9bsp388.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 30 października 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie to że tylko brak apetytu, to jakiś wirus bo za przeproszeniem sika tyłkiem. Jego kupy to śmierdząca żółta woda. Michaś z rana też miał biegunkę i ja też. Michasiowi brzuch boli cały dzień i mi też pobolewa. Michaś nie jadł cały dzień też tylko na śniadanie kaszę i teraz monte zjadł bo tylko na to ochotę miał. Mnie szlak nie trafi bo oczywiście obiad wtrybiłam... :] ale też tak nijak w tym brzuchu... ale Michasiowi łatwo wytłumaczyć, że musi wodę wypić, leki itd a Piotruś tylko się uśmiecha a na sam widok łyżki czy butelki usta zaciska :)

    a właśnie michaś zasnął to chociaż nie będzie już mi marudził bo biedny przez ten ból brzucha dał mi troszkę do wiwatu bo chciał cały czas na ręce się przytulić a ja nie zawsze miałam jak bo piotruś... nie to że płakał ale chodził i mi marudził...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 19:00

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 30 października 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A soczku też mały nie chce pić? Mój wodą pluje, a soczek uwielbia :D

    Zresztą przy wirusie to na nic nie ma się ochoty, taki maluch nie powie ze go brzuszek boli.

    Zdrówka dla całej rodzinki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 19:23

    MonikaS lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 30 października 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia no to ulga że jakoś lepiej, na pewno jutro będzie dużo lepiej, a po jutrze już normalnie z jedzeniem :) tego życzę! :)

    Ignacy już śpi, a ja szykuję nas na 2 tygodnie.. oczywiscie masakra takie dziecko spakować, tyyyyyle rzeczy!!!!

    aaa i mój Ignacy też tak wymusza jak Bartuś evas :) a myślałam że tylko z niego taki dziad ;) najbardziej wymusza jak tylko wieczorem zobaczy tatę, bo wie że on go na pewno będzie nosił na rękach;)już jak w progu widzi tatę to już woła do niego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 19:41

    evas, MonikaS lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
‹‹ 1697 1698 1699 1700 1701 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ