X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka prze śliczny twój synek,a ta fryzurka chyba nie trzeba pisać jaka zajefajna jakby nie miał jeszcze zaklepanej żony to ja oddam mu Lenkę tylko posag zbieraj.Jakbyś mogła to proszę napisz mi jak tu wstawić zdjęcie bo ja tępawa troszkę.
    Moja dalej nie ma zębów ale na samą myśl cycki mnie bolą.
    Z synem już ok pogadaliśmy -wyjaśniliśmy sobie.
    Tak sobie pomyślałam Natalia jeśli czytasz to napisz Francio już pewnie chodzi ,reszty nie będę pytać co tam u dzieciaczków bo nie chcę być upierdliwa jak moja 75 letnia sąsiadka,może reszta dziewczyn jak będzie miała ochotę napisze cos nam.

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzisiaj była fajna noc tylko raz Mikołaja karmiłam a dwa razy tylko się przebudził ale przekręciłam go na bok bo w nocy jeszcze nie za bardzo umie i od razu zasypiał więc nawet nie zdążyłam się bardzo rozbudzić.
    A dziś znów fajna pogoda na spacerki.

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula to super, że nocka fajna:)oby więcej takich. u nas też nie mogę narzekąc 3 pobudki:) i pospała aż do 8. Teraz ma drzemkę, a później idziemy na spacer.
    Nasza malutka ma jakieś plamy suche na rękach:/ pediatra mówiła, żeby to smarować jakimś kremem, ale zastanawiam się czy to nie od jakiegoś jedzenia.I chyba przejdziemy się jednak do dermatologa

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suche czerwone plamy na rekach moze to byc atopowe zapalenie skory albo alergia na cos
    AZS nie zycze, walka przez cale zycie, kilkuletnia coreczka znajomej ma, drapie sie na swedzace miejsca na ciele, biedna

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mój starszy syn ma azs masakra i do tego alergie na pyłki teraz zaczęło się odczulanie a od czerwca do teraz to tylko w grudniu miał w miarę ładną skórę.A najgorsze że to jest nieuleczalne można tylko łagodzić objawy. Więc mam nadzieję że Evcia Twoja malutka tego nie ma.

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy wczoraj u dermatologa w medicoverze i powiedziała, że to właśnie to azs( ale że to = alergia, a z tego co znajomy mówił to wszystkie zmiany skórne dermatolodzy określają jako azs..) i najprawdopodobniej to skaza białkowa. Dostaliśmy jakąś maść robioną w aptece, mamy kąpać w emolientach i odstawić nabiał i obserwować. Do tego nie jest to na 100% skaza białkowa, więc mam uważać na wszystkie alergeny typu cytrusy, pomidory itp i obserwowac córcie. Kąpaliśmy do tej pory w oilatum, ale miesiąc temu jakoś zmieniliśmy i to wyszło. Więc może faktycznie ten emolient pomoże.Także znów będę na diecie, ważę już 47kg( 4 mniej niż przed ciążą) więc nie wiem jak znowu odstawie kolejne rzeczy to ile będę zaraz ważyć.Mam nadzieję, że szybko znajdziemy przyczynę i to zniknie i jednak to nie będzie to azs o którym piszecie.
    A dziś dzień maruda, krótko pospała i od rana marudzi biedulka, a może to ząbki? Znajomi dziś przychodzą i pewnie standardowo będzie marudek heheh
    a co u was dziewczyny?

    camilia jak tu zagladasz- jak tam nocki? jakas poprawa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcia trzymam kciuki żeby to nie było azs .
    W sobotę byłam w pracy na 4 godzinki i chyba będę chodzić w soboty i poniedziałki.Mała jadła w tym czasie zjadła mm i jestem w szoku jej ilością jedzenia 120 na dwa razy.To nie dziwię się że w nocy się budzi,jak zjada tak mało.I wiem napewno że nie lubi żurku,jej mina była bezcenna.
    Zaczyna raczkować a ile śmiechu mamy bo tak nieporadnie zołza mała :-)
    Evcia uważaj żebyś nie znikła,a jak coś mogę oddać trochę kg :-)albo nie trochę tylko mega dużo :-) :-) :-)

    kasiula870, monalisa, Evcia lubią tę wiadomość

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 6kg do oddania tyle mi brakuje do wagi z przed ciąży.Maagdaa fajnie że jak byłaś w pracy to dziecko najedzone mój mały nie chce butelki ledwo smoczek poczuje w buzi to płacz.Kupiłam kubek niekapek przez internet po szóstym miesiącu i czekam aż przyjdzie ale też nie wiem czy będzie chciał z niego pić bo chciałabym go dopajać chociaż.

    monalisa lubi tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa serdecznie gratuluje Corci juz raczka, to teraz czeka Was sprzatansko podlogi

    Evia probujcie roznych emolientow bo na 1en i ten sam rodzaj organizm/skora sie uodparnia i moze nie byc tak skuteczny w dzialaniu

    maagdaa lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa gratuluje dla niunki :) Nutka ale sliczny Gabciu i te włoski. Ja wage z przed ciąży juz uzyskalam w zeszłymroku ale cialo wiele do życzenia pozostawia, zmagam sie z cellulitem na udach :(
    Staram się codzień ćwiczyć ale nie zawsze daje rade :( zależy mi na stracie cm, a wlasciwie na przebraniu miesni na biodrach brzuchu wewnętrznej stronie ud.
    A wyjak z figurą wyglądacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 23:13

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze macie jakies sprawdzone ćwiczenia bo dieta odpada KP i jestem z tego dumna

    kasiula870 lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maagdaa to super, że tyle zjadła:) i jak pierwsze dzień w pracy?
    Kasiula moja też nie chciała butelki- próbuj innych smoczków, złapie w końcu. Podaj jej tam swoje mleko żeby skojarzyła o co chodzi.Próbuj codziennie a gwarantuje Ci , że w końcu się uda
    Monalisa ja przed ciążą chodziłam na zumbe i na pbu- fajnie rzeźbi ciało. Ja teraz nawet jakbym miała siły to nie poćwiczę bo tak mi lecą te kg że nie wiem o co chodzi.
    Powiedzcie mi- na czym mam robić kaszki/kleiki małej? Bo skoro mam nie dawać mm, to co? Na wodzie i swoje mleko?

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcia jak mały miał 3 miesiące miałam kryzys laktacyjny to wtedy próbowałam przestawić na butle i różne smoczki miałam i też tak jak piszesz odciągałam pokarm żeby poczuł że to samo mu daje do jedzenia ale nic z tego uparciuch. Nawet raz go przetrzymałam z jedzeniem że może jak tak porządnie zgłodnieje to załapie butelkę ale nie, nie ma mocnych na niego he he. Więc wtedy zaczęłam ostrą walkę o pokarm żeby mi dziecko z głodu nie umarło.

    Kiedyś próbowałam zrobić kaszkę ryżową na odciągniętym moim mleku to nie chciała mi w ogóle zgęstnieć, a teraz kaszkę manną jak robię to na wodzie i dodaję do zupy lub do deserku.

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie podawałam żadnych kaszek,tylko mannę na wodzie z jabłkiem albo wsypuje do zupki,kaszę jęczmienną albo jaglaną do zupki i tyle na razie,ona tak mało je że nie widzę potrzeby bo by już na cycka zabrakło czasu.
    Dziś byłam na 5 godz w pracy ,wyszłam ok 8.30 mała dostała cycka przed wyjściem,później ok 11.30 120 mleka nie zjadła całości a później zupkę ,wróciłam ok 15 i zjadła cyca poszła spać i teraz zjadła przed 18 i teraz po 19 znów zje tak się nauczyła przed spaniem ,no i nawet nie mam gdzie wcisnąć owoca masakra ,jutro rano dam jej jabłko może .W nocy wstawała dziś 3 razy ,mama się śmieje że nadrabia cały dzień ,bo normalnie ciągnie z 15 min.
    Cieszę się z tych paru godzin pracy ,bo nie dość że wpadnie troszkę kasy to jeszcze stęskniłam się za klientami,co myslałam że jest niemożliwe :-) Bałam się jak mała wytrzyma bez cycka ale super.
    Na temat diet ja nie pomogę bo jestem po prostu otyła ,mam też niedoczynność tarczycy i nawet nie próbuję się już odchudzać ale wcale mi z tym nie źle chociaż dawniej nie raz płakałam :-)
    Pozdrawiam was dziewczynki :-)

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maagdaa fajnie że mała tak znosi Twoja nieobecność a Ty też się wyrwiesz trochę od codzienności.

    maagdaa lubi tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maagdaa to super, że dobrze znosi Twoje wyjście. A to Twoja mama z nią zostaje? Właśnie tego najbardziej się boję- pobudek nocnych po powrocie ;D
    a jakie mleko podajesz w południe?Może daj jej soczku jak nie owocka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 14:01

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka
    Gabrysia super do schrupania - a jakie włoski :-)
    Evcia współczuję podrażnionych brodawek - też czasem tak mam :-(
    Magda fajnie tak wyjść do ludzi - też mi tego bardzo brakuje :-(
    Monalisa co do figury hmmm wiele pozostawia do życzenia ale i tak jestem dumna że wróciłam do wagi z przed ciązy (niestety już wtedy miałam nadwyżkę 10 kg) Ale jak obliczyłam stanęłam dzień po porodzie na wadze i stanęłam jak mały miał 6 miesięcy to straciłam równe 10 kg :-) Teraz tylko musze kolejne 10 :-) stracić :-) Bo u mnie ostre przygotowania do naszego ślubu :-) więc i sukienkę musze wybrać ehhhh a jak z taką figurą? Kupię a jak zeszczupleje ? A do czerwca zostało 5 miesięcy więc musze coś juz mysleć o sukience.
    U mnie mały przez dzień je tak :
    rano cyc z dwa razy , później serek homo koło 11 póżniej obiadek tak między 2-3, i na podwieczorek banana, jabłko robie takie musy z biszkoptem, na wieczór kaszka i cyc a w nocy tylko cyc :-) Karmię jak najdłużej póki mogę :-)A co do jedzenia to jem wszystko - smażone, ostre - już się przyzwyczaił :-)
    A co u Was dziewczyny ?

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wychodzi z domu do pracy o 11 a później mama z nią jest .Z piciem to u niej jeszcze gorzej ,parę łyków i dość,ale właśnie dzis ma soczek w kubeczku i co chwilkę po łyczku wciskam .Mleko daje bebiko ,wychodzi że będzie dwa razy w tyg jadła po butelce.Nie chcę stracić pokarmu więc jak najmniej będę się starać dawać bo jeszcze bardziej pokocha butle.
    Właśnie ucina sobie popołudniową drzemkę,wstała po 6 ,po 8 tez drzemka i teraz a później już na noc.
    Dziś wyjątkowo nic mi się nie chce więc leżę.

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa42 myślałam że jeszcze za wcześnie żeby podawać serki ale jak Ty podajesz to może też spróbuje dać małemu może mu posmakuje.Starszy miał skazę białkową do roku więc teraz nie wiedziałam kiedy mogę dać serek.
    A do mnie przyszła dziś koleżanka z pracy. Fajnie bo to też taka mała odskocznia pogaduchy przy kawie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 17:08

    maagdaa lubi tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • sylwia85 Autorytet
    Postów: 451 431

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem marcową mamusią 2015

    jakby któraś z was była zainteresowana ciuszkami dziecięcymi zapraszam na allegro

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25692612

    ubranka polskiego producenta, bawełna 100 % polecam z czystym sumieniem o czym świadczą tez pozytywne komentarze

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25692612

    w4sqlhb88iua1y7r.png
‹‹ 1841 1842 1843 1844 1845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ