X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Wisienka3 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Mam takie pytanie do Galanea - widzę że pisałaś o podejrzeniu Arsa, co Ci mówił lekarz? Robiłaś jakieś dodatkowe badania?
    Ja jestem w 23tc, dziś miałam połówkowe usg, lekarz mówił mi o tym samym.. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć.

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka pewnie Galanea jeszcze tu zaglada
    badz co badz jest na fasolkowo.pl

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maagdaa a co synek nabroil? a to bedzie rozmowa synek-rodzice

    moja mama jak bracia pobili sie jak to chlopaki w szkole noramlka to twierdzila ze z rodzicami nei bedzie rozmawiac bo to dzieci sie pobily a nie rodzice ;--))

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maagdaa nie fajnie. Ale rozmawiałaś z synkiem jaka jest tego przyczyna? O co im poszło? Nie ma co kłócić się z rodzicami faktycznie

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka3 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Mam takie pytanie do Galanea - widzę że pisałaś o podejrzeniu Arsa, co Ci mówił lekarz? Robiłaś jakieś dodatkowe badania?
    Ja jestem w 23tc, dziś miałam połówkowe usg, lekarz mówił mi o tym samym.. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć.

    Na usg prenatalnym w 12 tc wyszlo podejrzenie. Przez to dostalam skierowanie na dokladne badanie polowkowe i echo serca. Badanie na szczescie nie wykrylo juz arsa ani zadnych innych nieprawidlowosci. Ale juz na poczatku lekarz powiedzial, ze to nie musi byc arsa, tylko po prostu inaczej odchodzaca tetnica i "taka uroda". Nie martw sie, to nie musi oznaczac nic zlego.

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakbyscie mialy ochote, to zapraszam na fasolkowo.pl. jest tam duzo otwartych tematow i osob, ktore czekaja na odpowiedzi :)

    Evcia lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Galanea, będę zaglądać:)

    Tak dzisiaj myślałam, że wydawało mi się, że jestem ogólnie szczęśliwą osobą, ale dopiero jak pojawiła się nasza córcia to mam wrażenie, że dopiero teraz wiem co to szczęście. Pomimo wielu wyrzeczeń, nieprzespanych nocy to nie ma nic piękniejszego w życiu, a każdy jej uśmiech jest na wagę złota. Coś dzisiaj tak sentymentalnie:)

    A ja dziś po badaniach krwi, mam niedoczynność tarczycy i stand. badania. Ale jakoś przy dziecku to zapomina się niejedokrotnie o swoim zdrowiu i później dostaje mi się od lekarza ;)

    Maagdaa mam nadzieję, że już nerwy zeszły z Ciebie

    Galanea lubi tę wiadomość

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka u nas po szczepieniu nie za wesoło :-( opuchlizna, zaczerwienienie i marudzenie eh nie lubię szczepień !

    zem3i09keg891u11.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa to nie za fajnie:( mam nadzieję, że nocka będzie lepsza i że opuchlizna zejdzie. A gorączki nie ma?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea error od rana nie mpge dodac zadnego postu na fasolkowo wyskakuje mi sql error,blad bazy danych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!syn popchnął tamtego okulary poszły w pizdu,mam zapłacić 260 zl ,załamka.

    Dziś mąż obniżył całkiem łóżeczko bo jak tak nagle zaczęła sama siadać,to wolę być przygotowana jakby wstała.Wózek też ma dopiero teraz spacerowy bo jakoś wcześniej wydawało mi sie że jej zimno.Cieszę się że siedzi chociaż w nocy np o 2 nie jest mi do śmiechu jak krzyczy i siedzi sobie przez to sie rozbudza ,niewiem jak ona to robi że siada na spaniu.
    Mam pytanie doczytałam ostatnio że dzieciom powinno sie nie gotować zup na mięsie tylko osobno?i niewiem co o tym myśleć bo Lenie jak o Bartkowi na mięsie i mama mówi że tak się gotowało zawsze dzieciom ,a wy jak robicie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 21:11

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maagdaa ja przeważnie za bardzo się nie wtrącam w konflikty między dziećmi w szkole ale jak coś poważnego i trzeba też pokryć szkody to nie za fajnie też bym miała nerwa. A co do zupek to też gotowałam i teraz gotuje na mięsie.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • Wisienka3 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea, dziękuję Ci za odp :) Staram się myśleć pozytywnie, próbuję się zapisać na echo serca i usg raz jeszcze, ale jak to bywa w naszym kraju.. lekko z tym nie jest :(
    Zajrzę na fasolkowo.pl

    Galanea lubi tę wiadomość

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Magda ja też gotuje Boryskowi na mięsie i to od 5 miesiąca je i nic mu nie jest. Na początku była cielęcina a później doszedł kurczak, indyk, rybka dodaje do tego mieszankę warzywna i szpinak zagęszczanie kaszka manna. Od paru dni rano dostaje serki homo i nic mu nie jest super sprawa bo kupki są książkowe a zawsze miał zatwardzenie.

    Limerikowo, kasiula870 lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i ba szczęście opuchnięte zeszła nie miał temperatury.

    zem3i09keg891u11.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka3 wrote:
    Galanea, dziękuję Ci za odp :) Staram się myśleć pozytywnie, próbuję się zapisać na echo serca i usg raz jeszcze, ale jak to bywa w naszym kraju.. lekko z tym nie jest :(
    Zajrzę na fasolkowo.pl

    Zapraszam :)

    I nie stresuj sie, nawet jesli jest jakies odchylenie od normy, to pewnie nic zlego. Kazdy czlowiek jest inny, mozliwe, ze nawet Ty lub maz macie inaczej idaca tetnice i o tym nie wiecie. Zrobisz echo serca i na pewno wszystko sie wyjasni. :)

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka spokojnie! Nie martw się bo dzidziuś odczuwa Twoje emocje. Tak jak pisze Ci Galanea- wszystko się wyjaśni.

    Maagdaa hehe ciekawska córeczka, lepiej widzi jak siedzi:) co będzie się przejmować, że noc czy dzień:P
    Co do gotowania- to zamierzam dopiero zacząć, dotąd daje słoiczki, ale słyszałam, że bez wywaru mięsnego a czemu to nie wiem? Kiedyś się gotowało na mięsie z tego co mi mówiła teściowa
    Topa to super, że opuchlizna zeszła i nie miał temperatury.
    Ja muszę w końcu kupić spacerówkę bo w gondoli już nie wysiedzi moja córcia:)

    Powiedzcie mi- jak karmicie mm to jak wygląda u Was karmienie w nocy? Dajecie na noc butelkę i w nocy też?
    U mojej malutkiej wyszła 2 górna i od kilku dni strasznie mnie boli przy karmieniu:( chyba czas przejść na laktator albo mm. Smutno mi jakoś z tego powodu, ale bardzo uwiera mnie ten ząbek
    A ile kupek Wasze maluchy robią dziennie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 16:39

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) buziak od Gabcia:)
    02d22dc06e3f4b51med.jpg

    onka79, maagdaa, Galanea, alexast, kasiula870, Limerikowo, monalisa, Martynika lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa42 fajnie że kupki się małemu unormowały nie będzie się męczył i że opuchlizna po szczepieniu zeszła.
    Co do wózków mój też już jeździ w spacerówce co prawda rzadko bo nie lubi w ogóle wózka ale jak gdzieś dalej autobusem muszę jechać to nie ma innego wyjścia. Jeszcze nie siedzi to ma rozłożone oparcie na płasko ale w głębokim już mu było ciasno.
    Evcia to nie fajnie że przez ząbki musisz zrezygnować z kp. Też się tego obawiam jak mały będzie miał więcej ząbków bo taki miałam plan że będę kp rok. Niby koło roku to już dziecko je dużo stałych pokarmów a mleko to tylko dodatek no ale jednak chciałabym.

    Nutka super fryzurka i jak fajnie je. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 17:14

    Evcia lubi tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też chce jak najdłużej karmić:( zobaczymy, może mam po prostu brodawkę podrażnioną. Zobaczymy za jakiś czas

‹‹ 1840 1841 1842 1843 1844 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ