X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 1 lutego 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa42 myśle że najdalej po 2 dniach wychodzi alergia bo jak nowości można wprowadzać co 3dni to nie może później wyjść bo wtedy nie wiadomo by było od której nowości.
    Monalisa a to mleko podajesz z butelki czy z kubeczka?

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 1 lutego 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem z wątku czerwcówek 2015. Chciałam się Was poradzić odnośnie wyprawki. Czy w wątku prezentowałyście może swoje listy ubranek/akcesoriów itp.?

    Galanea lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem z wątku czerwcówek 2015. Chciałam się Was poradzić odnośnie wyprawki. Czy w wątku prezentowałyście może swoje listy ubranek/akcesoriów itp.?

    Tutaj znajdziesz kilka porad :) Być może dziewczyny dopiszą coś więcej

    http://fasolkowo.pl/kompletowanie-wyprawki-dla-dziecka-t69.html

    evas lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny . Dawno tu nie zagladalam :) aleczesciej udzielam sie na watku uk :)
    Mam do Was pytanko . Jedna z dziewczyn zapytala nas odnosnie witaminy k . Wiadomo w uk wszystko wyglada calkiem inaczej :) Witamina k jest podawana po porodzie w formie zastrzyku badz 2 dawki doustne . kolezanka zas wyczytala aby dziecku na cycusiu podawac poniewaz w leku mamy praktycznie jej nie ma .
    Wy jestescie na biezaco I macie dostep do polskich pediatrow wiec jak to bylo u Was ? czy pediatrzy zalecaja podawanie tej witaminki ? pozdrawiam

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podaje tylko witaminę D tak lekarka kazała. Wit k podawała do 3 miesiąca. Monalisa mój też nie chce pić z butelki wprawdzie jest na cycu ale wodę pije z kubka. A nie chce pic bebilon2 taki w saszetkach bo mój Borysek jak kiedyś został z tatą to pięknie to wypił i to z butelki. U nas nadal brak zębów ale dziś zobaczyłam ze dziąsło jest pęknie te

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 22:34

    zem3i09keg891u11.png
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 3 lutego 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też właśnie wit k do 3-go miesiąca. Ja właśnie uczę małego pić z kubka bo też butelki nie chce.
    Jak zobaczyłam pęknięte dziąsło to na drugi dzień był ząb na wierzchu.

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Ja podaję wit D3 z DHA.Dziś w nocy mała miała gorączkę ,może na zęby bo nic jej poza tym nie dolega.Maruda z niej straszna.
    Z listą nie pomogę bo z żadnej nie korzystałam.
    Dziś idę z synem do szkoły bo ma bal przebierańców :-) Tak mi się nie chce że szok ,chyba przez to że nie spałam prawie cała noc .

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea wrote:
    Tutaj znajdziesz kilka porad :) Być może dziewczyny dopiszą coś więcej

    http://fasolkowo.pl/kompletowanie-wyprawki-dla-dziecka-t69.html

    Galanea, bardzo dziękuję, przydatny wątek! :)

    Galanea lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 3 lutego 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mi Chodzi o to czy pediatrzy zalecają dawać do 3 mca :) dziękuję za odpowiedzi.
    Pociesze was ze moja kajka tez nie ma ząbków i nic się nie zapowiada. Wciska wszystko do dziubka ale zębów brak. :)

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pewnie mnie już nie pamiętacie bo odkąd urodziłam mojego Stasia (termin 2 czerwca a poród 21 maja 2014) to się nie udzielam.
    Mój Staś 21 lutego bedzie miał 9 m-cy, ząbków nie mamy wcale ale za to Staś raczkuje pełną parą. Zaczyna też chodzić i są momenty ze stoi bez trzymania się czegokolwiek :). Czas leci jak szalony czasem wracam do zdjęć gdy był całkiem maleńki i sama w to nie wierzę, że tak to zleciało. My juz jemy całkiem normalnie tzn gotujemy obiadki. Staś juz nie je papek tylko raczej w kawałkach. Ma takie twarde dziasełka i jakos sobie radzi mimo braku ząbków.

    alexast lubi tę wiadomość

  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i az nie wierzę że Nasz wątek dalej istnieje :)

  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście u Nas różnie bywało, był szpital były problemy skórne, zapalenia oskrzeli zmartwień jest wiele ale radość bezcenna. My dalej się karmimy piersią nie wiem jak długo jeszcze ale puki jest pokarm to korzystamy.

  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałyscie na temat kaszek. U nas kaszki nie istnieją, słoiczki też nie. Sama gotuje wszystkie dania bo po prostu nie chciał ich jeść. Kupowałam i wyrzucałam. Teraz mamy rozmiar 74/80 i waży 9,5 kg kawał chłopa.

    alexast lubi tę wiadomość

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 4 lutego 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Bankierka ja Ciebie pamiętam dobrze ze synek kawał chlopa i wszystko chętnie je

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 23:03

    zem3i09keg891u11.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa nie dołuj się tym mm, wierzę, że to przykre bo ja sama jak pomyślę że będę kończyć kiedyś karmienie to mi przykro. Najważniejsze by była zdrowa:)A jakbyś spróbowała dolać trochę swojego mleka do mm? może wtedy by chwyciła. Jak w ogóle idą proby?:)

    Ja podaję wit d codziennie.

    Maagda jak córa? gorączka spadła? wiadomo z czego?I jak w pracy?

    U nas dobrze, mała siedzi już sama, raczkuje, gada dużo i nie śpi dalej hehe. Ale jest przekochana:) ma taki uroczy uśmiech, nosek tak marszczy.Waży 8 kg i nosi ubranka na 74cm. Ma 4 zęby i jest małym wampirkiem bo ma 2 górne dwójki, a jedynek brak:D Z jedzeniem idzie nam coraz lepiej:) Mam nadzieję, że w końcu będzie poprawa z tymi nocami. Ile razy karmicie jeszcze w nocy? i co u was? piszcie dziewczyny:)


  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 jak przygtowania ślubne?:) sukienka kupiona?

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.Evcia u mnie karmienie piersią w nocy czasem jest co 2 godziny eh już tak ładnie spał całe noce a teraz budzi się przez zęby i płacze. AAA muszę się Wam pochwalić wyszła nam prawa dolna jedynka :-) Już wiadomo dlaczego był taki marudny ale czuję że za niedługo będzie obok drugi :-)
    Dzięki Evcia że pytasz o przygotowania do ślubu :-) Eh trochę się sprawy zagmatwały i jestem strasznie zła. Poszła fama po rodzince że robimy wesele (a to są nasze drugie śluby) i oczywiście ten nie da rady, ten do pracy, ten nie ma z kim dzieci zostawić i takie tam. Mieliśmy zrobić wesele na ok 50-60 0sób i od razu wszystkim mówiliśmy że robimy bez dzieci ( bo ok 21 zaczynają być pielgrzymki z zawożeniem dzieci itp) - oczywiście niektórym się to nie spodobało i powiedzieli że oni i tak przyjdą z dziećmi bo nie mają co z nimi zrobić. No to jak z mojej rodziny to z rodziny pana młodego też trzeba z dziecmi prosić bo inaczej się obrażą. I tak na prawdę dało by się to przełknąć. Najbardziej wkurzyła mnie informacja że niektórzy już wiedzą o której z wesela pojada że posiedzą tak do 24 i jadą do domu - przykre. A najgorsze było to że z 60 osób zaproszonych - 30 osób wyraziła chęć przybycia na wesele :-( My już w restauracji zamówiliśmy na 60 osób. Zdenerwowaliśmy się - przeanalizowaliśmy wszystko i robimy przyjęcie bez orkiestry. Skoro wszyscy goście mówią że się bawić nie będą to ....... Mamy starsze pokolenie ciotek i wujków i może to dlatego. Przykro mi jest ale już się z tym pogodziłam na szczęście dało się zmienić wszystko w restauracji. Najbardziej ubolewam nad tym że wszyscy mówią że nie pasuje mi kupić takiej wiecie weselnej sukienki tylko musze skromnie i najlepiej nic w oscieniach bieli i ecri tylko w kolorach. EEHHHHH presja ludzi mnie rozwala. Nic kupię jakąś skromniutką sukienkę :-( Wogóle szczerze nie wiem co robić tak się wszystko pomieszało. A najśmieszniejsze jest to że jak się dowiedzieli że będzie przyjęcie to nagle wszyscy chcą przyjść.
    Sorki że tak dużo napisałam ale musiałam się wygadać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 21:25

    zem3i09keg891u11.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierze, że to przykre:( u nas też na ślub jak zapraszaliśmy, to najlepsze że osoby których byliśmy pewni na 100% to niektórzy nie poprzychodzili.. albo mieli zaproszenie i mówi qmpela przyjdzie przyjdzie a tu że zarezerwowała wyjazd do Anglii bo zapomniała że w tym terminie. Nie przejmuj się, zawsze tak jest że nie wszystkim dogodzisz i nie wszyscy dadzą radę w danym terminie. To ma być Wasz dzień i ten kto ma być to przyjdzie. Kup sukienkę taką jak Tobie się podoba i nie patrz na to co ludzie powiedzą. Jeśli Ty będziesz się dobrze czuła to nawjażniejsze! Co do dzieci no towiadomo że nie wszyscy posłuchają co do nie rpzychodzenia z nimi. Najważniejsze osoby będą z Tobą- synek i mąż:)) I Wy z mężem macie się dobrze bawić, nie patrz na innych

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa to wasz najważniejszy dzień wiec to Ty masz się dobrze czuć a nie rodzina. Kup taka sukienkę która ty sobie wymarzysz :) bo za kilka lat będziesz dobrze wspominać :)
    My braliśmy ślub w listopadzie zr. I co najlepsze para w ogóle nie dała znać ze nie przyjada. Później okazało się ze pojechali kupić auto. Gdy się spotkaliśmy nic zero słowa wyjaśnienia ani przepraszam. cóż tacy są ludzie....

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-) Już się z tym pogodziłam i stwierdziliśmy że chociaż urzędnik przyjedzie do nas do restauracji i zrobimy sobie taki romantyczny ślub :-) a później przyjęcie dla gości. Zastanawiam się jak tu zrobić żeby ten ślub był inny ? Może po przysiędze którą każe mówić urzędnik coś dodać od siebie ? A co do sukienki też myślałam i może kupię taką długą wieczorową :-) ale jeszcze muszę trochę schudnąć :-) Dzień po porodzie stanęłam na wadze i do dnia dzisiejszego mam już 12 kg mniej :-) ale że w ciązy dużo przytyłam to chciałabym zeszczupleć jeszcze ok 10 kg. Na dzień dzisiejszy waga 66,5 kg przy wzroście 160 cm więc jeszcze trochę do zrzucenia zostało. Powiem Wam że jem wszystko normalnie i chudnę przez karmienie piersią :-), więc karmie ile się da :-).
    U Boryska coraz bardziej wyraźnie widać ząbek :-) HURAAAAAA
    A co u Was dziewczyny ? Jak noce ?

    zem3i09keg891u11.png
‹‹ 1843 1844 1845 1846 1847 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ