Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri97 wrote:
    Dzien dobry.
    Patrzac na liste jednak wczorajszy 13 okazal sie bardzo szczesliwy dla niektorych :)
    Obstawiam ze 14 czyli dzisiaj bedzie duuuzo dzidziusiow :*

    W tym tyg zaczna sie odwiedziny u nas....Narazie zapowiedzialy sie 4....rodziny
    Oczywiacie najblizsi czyli moi rodzice i rodzice P juz widzeli :)
    Powiedzcie u was tez panuje jeszcze taka tradycja ze goscie przychadzac popatrzec na dzidziusia pezynosza cos? U nas tak jest i zwykle jest to ogromna paczka pampersow, jakas zabawka i ubranko. ale pytam bo wiem ze nie wszedzie sie takie cos praktykuje.
    U nas to tzw. Nowiecka :)

    U nas jest tradycja że dziecku daje się pięniążki pod poduszkę (aby było bogate) i czekoladę (aby miało słodkie życie). Takie głupie przesądy ale tak przynoszą. A co do prezentów to dopiero zobaczymy jak będzie. :)

    Gratuluję wszystkim lutowym mamciom. :)

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć wszytskim!
    Jak byłam w szpitalu to ktg normalnie w majtach. Na sali porodowej juz nie pozwolili - tylko w koszuli.

    Ja wczoraj miałam załamanie nerwowe - ryczałam dobra godzine. A wszytsko przez to że całymi dniami sama siedze w domu, mały przeziebiony - nie jest lepiej a nawet mam wrażenie że od nocy jest gorzej. Nie wiem co robic. Pogoda piękna, a my siedzimy w domu...

  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my robimy wlasnie lustro montowane do siedzenie tak abym widziala malego w foteliku samochodowy. Czy wszystko okej. Szkoda ze nie ma takiego gotowca wkladanego zamiast zaglowka :-) moj M to jest jedak rzezbiarz wyglada idealnie. Musimy to opatentowac :-)

    Dziewczyny z trojmiasta moj M od dzis swiadczy taka usluge :-)

    Sylwus nie smutaj. Nie siedzisz sama, siedzisz ze swoim skarbem kochanym. Dzis jest zle ale za pare dni bedzie duzo lepiej jestem tego pewna :-)

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.iv.pl/images/55251362648246717751_thumb.jpg

    http://www.iv.pl/images/15445694662402336894_thumb.jpg

    mala_mi1982, dorocia2324, LadyDi, Patrycja20, Fedra lubią tę wiadomość

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaSzw, bardzo fajny patent! Ja się będę wozić komunikacją miejską ;)
    Albo będę uziemiona :D

    A mi się przysnęło i obudziło. A mąż zdążył dokończyć sprzątanko :)

    Bietka lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja chyba dzis! Mam takie skurcze ze ledwo daje radę 100-105, rozwarcie jest!
    Dostałam nospe domięśniowo, jesli nie przejdzie dzis robią cc.
    Mojego lekarza nie ma :(
    Rozmawiałam z nim telefonicznie, nie jest dostępny dzis ale jest w szpitalu lekarz któremu mam sie powierzyć.

    mala_mi1982, Bietka, Pia Gizela, derii84, przedszkolanka:), słoneczna 85, Januszkowa, Penelope, Fedra lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia no bywa ze i trzeba komunikacja sie bujac.
    Zazdroszcze ci tego spania, ja nie uniem :-(

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ash bedzie dobrze. Trzymam kciuki. Nie boj sie. Lacze sie z toba w bolu.

    ash lubi tę wiadomość

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ash no to,powodzenia i siły ;)

    Cath jak ja bym chciała już spacerków z moimi chłopakami :) spełnienie marzeń :)

    Ja wzięłam się za sprzątanie i zaczelo mnie ćmić miesiączkowo,ale jak poleżałam to puściło,wolałabym dziś nic nie rozkręcać bo mam lekką depreche i strach znów :/

    ash lubi tę wiadomość

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ash, będzie dobrze. Trzymam kciuki. Nie bój się:*


    AsiaSzw, pierwszy raz w ciąży pospałam w dzień. Chyba coś się szykuje :D No i odrobinę podpuchły mi paluchy.

    Mam nadzieję, że się rozburzę. I może zaliczymy jakiś spacer do cukierni ;)

    ash lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ash powodzenia bądź dzielna:)

    Ja robię domowa pizzę jak zjemy jedziemy do szpitala na ktg ciekawe co tam u naszej gwiazdeczki:)
    Liczę ze szpital wpłynie na nasilenie skurczów :)

    oar843r8kh12ukn4.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My za jakąś godzinę jedziemy, jestem już całkowicie spakowana.
    Dopadł mnie stres na miejsce podekscytowania... ciekawe co to będzie...

    truskawkax25, Sue, Januszkowa, Penelope, Fedra lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak, dobrze będzie !! ;)

    Gosiak lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na dworze dzis super. Cieplutko i sloneczko pieknie swieci. Korzystajac z tego powozilam troche synka na rowerku, pogralam z nim w pilke i umylam samochod. Niedlugo jedziemy na zakupy i lazenie po sklepie. Moze cos sie ruszy.

    Ash trzymam kciuki!!

    Gosiak dasz rade!! Mnie to czeka w poniedzialek :/

    Gosiak, derii84 lubią tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • derii84 Autorytet
    Postów: 1772 1057

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ash, ale fajowo :-)

    Gosiak,jaki stres?! Masz wejść na ip z tzw rogalem na twarzy bez żadnych negatywnych emocji, przecież to już tuż tuż :-)

    Mnie męczą te klucia w pochwie.Dlaczego to nie jest objawem porodu, cholera

    Dwa cuda: Tymus i Olafek ♥♥♥

    p19uskjok4jap6fv.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyłam czytać Aktywny poród. Mogę rodzić :D

    derii84, Sue, Fedra lubią tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza Pola dziś wyszła na spacer z dziadkami a mama ma wolne :D

    Gosiak, mala_mi1982, derii84, Patrycja20, Sue, Fedra lubią tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak powodzenia,będzie wszystko dobrze ;) a stres zaraz minie,to tylko hormony!

    My już po obiedzie,Mąż jadł wołowinkę a ja kurczaka z ziemniakami i sosem,cudo! Musze najeść się takich rzeczy bo przy karmieniu się skończą dobrości :) choć już bym chciała bardzo jesc te gotowane rzeczy i mieć poród za sobą a mój Maleńki Skarb na rękach ;)

    Mnie też dziś kluję strasznie :/

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaraz jedziemy, odezwę się na pewno. Net mam w komórce a jak nie będzie netowego zasięgu, to będę słać smsy ;) Ale nie wyobrażam sobie, żebym miała być kilka dni bez forum :P

    derii84, Sue, Januszkowa, Penelope, asia888, dorocia2324, Fedra lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zafundowalam malej pierwsza kolke, oj ja glupia jablko zjadlam tak mi sie chcialo, dobrze ze mialam w telefonie apke z dzwiekiem m.in suszarki i pomoglo, teraz spi juz 2godz. Juz teraz wiem ze jablka tylko pieczone:/ malutka po wstepnych badaniach zdrowa, jeszcze w pn powtorka cpr y racji mojego gbs i mam nadzieje na szybki powrot do domu. Szwy na kroczu nadal ciagna ale coraz lepiej. Pozdrawiamy i zycze porodow lzejszych od mojego;)

    derii84 lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
‹‹ 2335 2336 2337 2338 2339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ