Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Zoja wcale nie jest gruba tylko długa :D

    LadyDi lubi tę wiadomość

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady jaka masz temp. W domu ze Zojka krotki rękaw i krótkie spodenki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 09:33

    relge6yd3cl8y0me.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle super jest ta mata skip hop, ale kurcze cena powala, chyba wole rowerek za ta kasę. Jest tyle super rzeczy, zecciezko się oprzeć :-)

    relge6yd3cl8y0me.png
  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara każdy z tych włosów się smieje i właśnie mówią że to peruka :p Przeżywają jak 4 miesięczne dziecko może mieć takie włosy :p

    Stokrota oj jest gruba. Faldek milion wszędzie. A jak na brzuchu leży to sapie jak parowóz. Az położna się smiala. No i ona próbuje się z pleców na brzuch przeturlac ale ciężko jej idzie przez swoją masę :p no i bujaczek, który jest na prąd już nie daje rady bujac. Tylko słychać jak mechanizm jeczy a ruchu zero praktycznie. Także juz ona tylko w nim siedzi.
    A z tym palcem spróbuj i zobaczysz. Trochę to niehigieniczne ale bardzo pomocne :p

    Sue, mala_mi1982, bella84 lubią tę wiadomość

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara aktualnie 25 stopni I okna pootwierane :/ Ona ma tylko body krótki rękaw i skarpetki. U mnie w mieszkaniu nie idzie wytrzymać bo mamy całą ścianę okien i jak słońce wyjdzie to jest katastrofa, bo jest ponad 30 stopni. Dziś idę po zaslony, bo rolety nie przetrwały ciaglego opuszczania I podnoszenia.

    Tak wygląda jedna ze ścian w moim mieszkaniu
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b4fa9ff0aac3.jpg

    Lara 82, Sue, megg lubią tę wiadomość

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tą grupę na fejsie można jakoś znaleźć ? Czy ona jest tajna i zamknięta ?

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara 82 wrote:
    W ogóle super jest ta mata skip hop, ale kurcze cena powala, chyba wole rowerek za ta kasę. Jest tyle super rzeczy, zecciezko się oprzeć :-)

    Ja mam od początku taka mate z fisher price
    http://www.ceneo.pl/31338207;0284-0.htm#tab=click_scroll

    Jest bardzo fajna, mimo że wydaje się cienka to dobrze izoluje od podłogi, łatwo się pierze i szybko schnie. Jest taka duża ze można położyć się razem z dzieckiem i oglądać książeczki, na pewno posłuży nam jeszcze długo :)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady cudna ta Twoja corka, wloski niesamowite:) ze mna w szpitalu lezal taki Kacperek w "peruce"

    u mnie jest w domu 21 i mala tez ma krotkie body, ale dlugie spodenki i jest ok

    ja mam dzis wielki dzien, jade o 17 na grila z pracy, mala zostaje z tata i maja do zaliczenia spacer, karmienie, zabawe, kapiel, i karmienie z usypianiem, mam mega stresa czy mała usnie po butli, mleko juz jest w lodowce, ale jak dzis bedzie dzien antybutelkowy to lipa, najwyzej wroce na sygnale, mam ok 30-40min drogi, z jednej strony sie ciesze na wyjscie a z drugiej martwie

    LadyDi, mala_mi1982, Lara 82, Laurka, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela trzymam kciuki za meza i coreczke! Myślę że się dogadaja. Ja zauważyłam że moja córka lepiej reaguje na tatę niż na mnie. Przy mnie placze, kombinuje a on się tylko pojawi a ta od razu aniołek. Smieje się i w ogóle.

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • mala_mi1982 Autorytet
    Postów: 980 832

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDi, cudna Zojka! A włosów to i niejeden dorosły mógłby jej pozazdroscic :-)

    U mnie tez lipa. Tymek znowu jest zbuntowany na piers. :-\ Wy się martwicie, ze wasze dzieci tylko Cyc, a u mnie na odwrót. Wczoraj prawie nic nie jadł przez cały dzień. Może faktycznie jem cos co mu nie pasuje?
    No i Tymek pokochał kciuka :-( Smoczek udało mi się wcisnac przedwczoraj, wczoraj i dziś juz nie. Czy wyjmujecie kciuka z buzi swoim dzieciom? Czytalam, ze to naturalne i na razie niegroźne. Juz sama nie wiem. Cudnie się przy tym uspokaja...

    LadyDi lubi tę wiadomość

  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala mi dziękuję ;) będzie miała ładne włosy w przyszłości.
    Ja kciuka wyjmuje. Ona ssie go jak jest spiaca. Więc wyciągam kciuka i kładę pieluszke przy twarzy tak że już paluszka nie wlozy i wtedy kołysze na poduszce Az usnie. Dziś mi się udało tego smoczka wsadzić.
    No właśnie ja też czytałam o tym kciuku, ale jak się przyzwyczai to będzie ciężko. Więc wolę problem zniszczyć w zalazku.

    bella84 lubi tę wiadomość

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDi Twoje dziecko jest prze, prze, prze! Te wloski :)

    LadyDi lubi tę wiadomość

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciliśmy. Jestem dumna z mojej córki, ani razu nie zapłakała - do wszystkich się uśmiechała - wszyscy zachwyceni u dziewczyny z recepcji i w HR-ach... I oczywiście moja ekipa. Byłam zestresowana, ale jak widać niepotrzebnie ;)

    Pia Gizela, mala_mi1982, Sue, LadyDi, Lara 82, marcela29, agaaa28, megg, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas d 3 dni dzień cycka ... i mamy ;)

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDi włosy Zojka ma obłędne!!!

    LadyDi lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chce na spacer a on ciągle je!

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój nabył nową umiejętność robi pierdzioszki ustami i pluje śliną :D

    mala_mi1982, Gosiak, agaaa28 lubią tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota ja mam ten smozek i troche podsysa jak trzymam plaem i puszcza. Nauka trwa:)
    U mnie w nocy masakra. Zasnal po 4
    Teaz bylam na targu i cala droge ne spal a jak sie zatrzymywalam to podplakiwal.
    Wiec kupilam pieczywo i wedline i wracalam biegiem. Zasnal i teraz siedze na lawce bo nawet jak chodze przy ulicy po osiedlu to sie budzi..
    Kupilam w drogerii pellingi i maske;) efekt mikrodermabrazji:) zrobie sobie zeby nie byc jak ufo.
    Chociaz tyle..
    W nocy siadlam i plakalam na lozku bo juz nie maialam sil..

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczna, ja mam twarz jakbym się pomalowała jakas kaszka :/ chociaż widze, ze sie poprawia. No i kg jakoś lepiej lecą:) dzis jal mały zaśnie to ide na rower:)


  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mój jak mu podaje coś, chce chwycić, wyciąga rączki, ale nie zawsze trafia, normalne?

    relg9vvjrtqik460.png

‹‹ 3013 3014 3015 3016 3017 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ