Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 18 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Vel :) Fajnie, że wróciłaś ;)
    Ja kurs mam już zrobiony, muszę tylko zdać egzamin ;) A to wcale nie jest takie proste ;)

    Liwia, piekne imię! I raczej mało popularne, więc też extra :)
    Dobrze, że się udało z pracą, a na L4 idź, polecam. Ja już nie żałuję, że jestem. Już nie mam wyrzutów sumienia.

    Ominęło Cię kilka kłótni, w sumie miałabyś dużo do nadrabiania :)

    A kiedy połówkowe?


  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 18 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O To My :)

    80c7e18328.jpg

    5fc3e97950.jpg

    truskawkax25, Gosiak, Lara 82, juska19, niki640, asia888, LadyDi, Fedra, Penelope, megg, Sewerynka lubią tę wiadomość

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 18 września 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulietta, pieknie wygladasz! A właściwie wyglądacie:))
    Jak Twoje samopoczucie? Pisalas ostatnio, ze chorowalas chyba.


    Agnieszkaa sie cos nie odzywa, mam nadzieje, ze wszysko ok...


  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 18 września 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy jest na sali jakaś agentka ubezpieczeniowa albo któraś z Was się zna na ubezpieczeniach podróżnych?

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 18 września 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Agnieszkaa sie cos nie odzywa, mam nadzieje, ze wszysko ok...
    Też przed sekundą o niej pomyślałam... nie odzywa się, może w szpitalu?

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 18 września 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękujemy :*
    No dalej mnie trzyma niestety :(

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 18 września 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b5ba1c49c1.jpg

    i nasze dzisiejsze łupy za 2 zeta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 14:02

    juska19, Fedra, megg lubią tę wiadomość

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 18 września 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie uciska cos z lewej strony, jak sie nachyle to juz w ogole mocniej- nie wiem czy tak sie dziecko ulozylo?

    kurcze nie boli mnie jak siedze ale jak wstaje......
    mam nadzieje, ze to normalne

    atdcqtkf2affvuei.png
  • truskawkax25 Autorytet
    Postów: 360 404

    Wysłany: 18 września 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Piękne zdjęcia brzuszków :) Ja wczoraj zauważyłam że już nie mam jak zakrywać tego brzuszka a wszystkie ciuchy zawsze miałam obcisłe i teraz to już w ogóle:)
    Wczoraj chyba przebierałam się przed wyjściem z 6 razy :)

    Vel wreszcie do nas wróciłaś :)


    Dziewczyny macie też problem ze spaniem? Zawsze lubiałam sobie pospać. A teraz czesto budzę się o koło 3 i trudno mi zasnąć.

    qb3c3e5eerxx6827.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 18 września 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawkax25 wrote:
    Dziewczyny macie też problem ze spaniem? Zawsze lubiałam sobie pospać. A teraz czesto budzę się o koło 3 i trudno mi zasnąć.
    Ja miałam taki okres - kilka dni zaledwie, budziłam się koło 5 rano i oczy jak pięć złotych otwarte.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 18 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do tantum verde mam taki w sprayu do gardła myślicie że taki mogę użyć?

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 18 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vel, welcome back :-)

    relge6yd3cl8y0me.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 18 września 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżulietta wrote:
    a co do tantum verde mam taki w sprayu do gardła myślicie że taki mogę użyć?
    Tak.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 18 września 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno tantum verde w sprayu jest ok i tj Gosiak pisala to prenalen jest dla kobiet w ciazy jest chyba i syrop i tabletki :) sa na bazie samej natury :)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 18 września 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:) Chciałam dołączyć do Was:) Aktualnie jestem w 18 tygodniu ciąży i nudzę się na L4. Poza tym czekam (raczej) na Synusia:)
    O ile dla kota mojego imię znalazło się raz dwa, tak Synuś pozostaje nadal Synusiem :D

    I bardzo Wam zazdroszczę połówkowego! Ja na swoje muszę poczekać jeszcze miesiąc!

    słoneczna 85, Gosiak, nick nieaktualny, Sue, asia888, LadyDi, Fedra, Angélique89, Penelope, Lara 82, megg, Sewerynka lubią tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 18 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItamy, ja polowkowe mam 8 pazdziernika dopiero. jeszcze duzo czasu!

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara, a moge wiedziec dlaczego musisz miec taka diete? Bo nie wiem czy coś przeoczyłam czy jak...

    Sue a co jest złego w wystającej pupie? Niejedna chciałaby taką mieć:P. Najwazniejsze, ze zachowałaś figurę :)

    VEEEL!!!!!!!!! W koncu <3 sliczny brzuszek, podobny do mojego - ja na niego mowie balonik, bo jest tak na dole brzucha.. A jak leze to tym bardziej tylko na dole odstaje.

    Dzulietta, super brzuszek :)

    Co do prawa jazdy - jestem wkurw..., nie zła, a wkurw... Bylam dzisiaj odebrac prawko po zmianie danych - zaznaczam, ze mialam prawo jazdy bezterminowe. Kur.. MIALAM! Zajebiscie, mam sobie prawo jazdy teraz wazne jedyne 15 lat, bo jakiemus gburaskowi w rządzie sie tak podobało.. i za 15 lat znowu będę musiała zapłacić za lekarza i za wyrobienie tego chujskiego plastiku.. Juz nie wspomne, ze jakosc NOWEGO prawa jazdy jest gorsza niz dowodu - zaloze sie, ze jakby moj maz mial taki plastik to zlamalby go po 2-3 tygodniach noszenia portfela w kieszeni na dupie.. MOJ GNIEW NIE ZNA GRANIC.. Czemu odbieraja nam cos, co kiedys nam przyznali?! :/

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 18 września 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia Gizela wrote:
    Witam:) Chciałam dołączyć do Was:) Aktualnie jestem w 18 tygodniu ciąży i nudzę się na L4. Poza tym czekam (raczej) na Synusia:)
    Witaj i się rozgość :) No i napisz coś więcej o sobie - to Twoje pierwsze dziecko? Czym się zajmujesz, ile masz lat, itp :)

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia Gizela wrote:
    Witam:) Chciałam dołączyć do Was:) Aktualnie jestem w 18 tygodniu ciąży i nudzę się na L4. Poza tym czekam (raczej) na Synusia:)
    O ile dla kota mojego imię znalazło się raz dwa, tak Synuś pozostaje nadal Synusiem :D

    I bardzo Wam zazdroszczę połówkowego! Ja na swoje muszę poczekać jeszcze miesiąc!
    Hej, rozgość się.

    Może opowiesz coś o sobie? :)

    Gosiak lubi tę wiadomość

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 18 września 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    az ide sprawdze moje prawko , bo tez zmianialam dane po slubie..

    atdcqtkf2affvuei.png
‹‹ 644 645 646 647 648 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ