Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 19 września 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    Mam pytanie odnośnie tej grupy na facebooku. Jeśli się do niej zapisze to czy u moich znajomych może sie pojawić taki komunikat, że dołączyłam do tej grupy? I czy będzie to gdzieś widoczne u mnie na profilu, że jestem w tj grupie? Nie chce na FB żeby wszyscy wiedzieli, że zostanę mamą w lutym.

    Nie

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 19 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bietka, brzunio rzeczywiscie piękny!

    Wracam wlasnie z fitnessu dla ciężarówek, oj, poczuje jutro nogi i tylek, poczuje :)

    Vel, dzieki za ten pomysł z ceneo, moze gdzies tania aptekę znajdę we Wro!

    Moje cycki rosną jak dzikie, nie mieszczę sie w żaden stanik! Moj jest przeszczesliwy, jak mam bluzkę z dekoltem to nawet z nim pogadać nie moge, bo sie nie skupia na rozmowie, tylko biuście :)
    Mysle, ze co najmniej te 2kg na plusie to mam w biuście:)

    Co do zachcianek, to musiałam wejść do almy i kupic śledzia! Jade do domu a najchętniej otworzylabym pudełko i zjadla juz teraz!

    A co do kiszonek, to zjadlabym kapuśniak!

    Jakie macie plany na wieczor?
    Ja sama dzis, bo moj na warsztatach basowych z Nathanem Eastem w Berlinie. Jutro znow wyjeżdża, w październiku ma chyba ze 20 grań. Ciekawe czy wypadnie mu granie w moj poród:)


  • olcia87 Autorytet
    Postów: 452 197

    Wysłany: 19 września 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, że mimo moich chęci będę karmiła krótko, nie mam prawie wcale sutków, moja mama ma identycznie i mówiła, że karmiła mnie i moją siostrę tylko po 2 tygodnie i tak musiała dokarmiać butelką, bo i my męczyłyśmy się i mama, więc wyboru nie mam, a ja rozmiar miałam C a teram mam F masakra :) mam nadzieję, że już mi nie urosną za dużo :P

    Mama Aniołka - Szymuś [*] 26.09.2014r. - 19tc
    Mama Mai - mój cud ( 15.02..2016) - 2920g 52cm - 38tc cc
    Mama Kingi - drugi cud ( 28.06.2018) - 3940g 56cm - 40tc cc
  • Vel Autorytet
    Postów: 1443 549

    Wysłany: 19 września 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra ktora z Was jest w tej grupie ??? :D

    ja sie wlasnie dolaczylam :)

    niech ktos mnie klepnie ;p

    zjk3p18.png

    Lutówko 2015 dopisz się :) >klik<
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 19 września 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sie dokaldnie nazywa ta grupa?

    linka dajcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 19:45

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 19 września 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vel wrote:
    dobra ktora z Was jest w tej grupie ??? :D

    ja sie wlasnie dolaczylam :)

    niech ktos mnie klepnie ;p


    jaaa:)

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 19 września 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/groups/344880689011117/members/

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 19 września 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, ale to chcesz odciągać pokarm czy w ogole nie da rady raczej?
    Wczoraj położna na tych warsztatach mowila, ze nie liczy sie czy bedziemy karmić piersią czy butelka, wazne, zeby robic to z miłością i czułością :) mowila tez, ze dziecko czuje nasza zlosc i frustracje jak nie wychodzi, wiec trzeba sie tez wyluzować.
    A moze sie uda:) a jesli nie, to na pewno nic sie nie stanie :)

    Fedra lubi tę wiadomość


  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 19 września 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś jakie suszone grzyby:) wlasnie ogladam Twoj profil:)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • olcia87 Autorytet
    Postów: 452 197

    Wysłany: 19 września 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się da to będę odciągać, mam nadzieję, że mi się uda :)
    Sue wrote:
    Olcia, ale to chcesz odciągać pokarm czy w ogole nie da rady raczej?
    Wczoraj położna na tych warsztatach mowila, ze nie liczy sie czy bedziemy karmić piersią czy butelka, wazne, zeby robic to z miłością i czułością :) mowila tez, ze dziecko czuje nasza zlosc i frustracje jak nie wychodzi, wiec trzeba sie tez wyluzować.
    A moze sie uda:) a jesli nie, to na pewno nic sie nie stanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 19:53

    Sue lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka - Szymuś [*] 26.09.2014r. - 19tc
    Mama Mai - mój cud ( 15.02..2016) - 2920g 52cm - 38tc cc
    Mama Kingi - drugi cud ( 28.06.2018) - 3940g 56cm - 40tc cc
  • Vel Autorytet
    Postów: 1443 549

    Wysłany: 19 września 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa sluchajcie :)

    Mowilam Wam ze kiedys czytalam, ze MamaMil jest super na rozstepy :)

    Moj facet wylal mi palmersowa oliwke i musialam kupic nowa a w gemini juz nie bylo takiej wiec zaopatrzylam sie w ta co kiedys czytalam MamaMil :)

    zapach super, aplikacja super, konsystencja rowniez, cena zbliza 20 z kawalkiem za 150ml ale jest dosc rzadka wiec wydajna

    i sprawdzilam czy MamaMil jest na tej analizie kremow na rozstepy srokao
    http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html

    niestety nie ma, ale w komentarzach dziewczyna poprosila o analize skladu dla kremu MamaMil

    i przyszla odpowiedz

    Sroka17 kwietnia 2013 16:49
    Całkiem niezły skład wiele składników "mocno" nawilżających" godny uwagi :)


    skoro krem jest super to oliwka musi tez byc ale dla pewnosci napisalam do niej mejla jeszcze :)


    takze polecam Wam oliwke MamaMil jak Wam sie juz BabyDream znudzi :) niektorych BabyDream drazni zapach, jedna laska na 3miescie napisala, ze miala po nim rozstepy.. nie wiem, ale MamaMil to napewno fajna alternatywa :)

    zjk3p18.png

    Lutówko 2015 dopisz się :) >klik<
  • Vel Autorytet
    Postów: 1443 549

    Wysłany: 19 września 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    Katiś jakie suszone grzyby:) wlasnie ogladam Twoj profil:)

    a jak to? juz jestes na grupie?

    mnie nikt nie przyjal

    zjk3p18.png

    Lutówko 2015 dopisz się :) >klik<
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 19 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez naleze do tej grupy na fb :)

    megg lubi tę wiadomość

    relge6yd0kju1g7d.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 19 września 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie jestem , tylkowyswietlaja sie czlonkowie i poznalam ze zdjecia:)

    nie dolaczylam, chyba wole pozostac anonimowa niz znajomi mieli by mnie odszukac:)

    bo sobie nie popisze o intymnych sprawach jak bedzie widnialo moje nazwisko:)

    tu to co inneego:)

    Gosiak, Lara 82 lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 19 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vel aa ten krem w aptece kupiłaś? mi się własnie kończy z BabyDream i myślę o czymś innym na spróbowanie :)

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • Vel Autorytet
    Postów: 1443 549

    Wysłany: 19 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    nie nie jestem , tylkowyswietlaja sie czlonkowie i poznalam ze zdjecia:)

    nie dolaczylam, chyba wole pozostac anonimowa niz znajomi mieli by mnie odszukac:)

    bo sobie nie popisze o intymnych sprawach jak bedzie widnialo moje nazwisko:)

    tu to co inneego:)


    ja mam od tego fake profil :)

    dolaczylam ze swojego ale ogolnie jak cos sobie kminie po fejsie co nie chce zeby inni widzieli to wlasnie z fake'a :P

    zjk3p18.png

    Lutówko 2015 dopisz się :) >klik<
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 19 września 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nie przyłącze do tej grupy, bo jakiś czas temu usunęłam swoje konto na FB w ramach ograniczania czasu spędzanego online i będzie mnie pewnie sporo rzeczy omijać. Proszę o relacjonowanie na bieżąco :P

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Vel Autorytet
    Postów: 1443 549

    Wysłany: 19 września 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juska znalazlam Cie :D ale masz słodziaka synusia :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 20:03

    juska19 lubi tę wiadomość

    zjk3p18.png

    Lutówko 2015 dopisz się :) >klik<
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 19 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nei chce sie wciagac w drugie forum:) jedno wysatrczy:)

    Gosiak, Sue lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • lula88 Autorytet
    Postów: 332 367

    Wysłany: 19 września 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś jejciu jakie cudowne te pieski masz.. zakochałam się :P

    74dianli2i9bz1yz.png
    ckaidqk3z796gr05.png
‹‹ 659 660 661 662 663 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ