X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda u nas podobnie dlatego w nocy nie przebieram bo nie ma w sumie potrzeby w dzien wiadomo ze jak jest kupa a tak to jak gdzies wychodze albo jak ma juz troche nasikane no i czesto wydaje mi sie lekka ta pielucha no ale to jest malenstwo wiec czego oczekiwac?nie nasika jeszcze tyle co roczne dziecko :)

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tak samo w dzień też mi się wydają dużo lżejsze pieluchy, na logikę skoro dzieci jedzą ok 120-130 ml co 2.5-3h (mój bynajmniej tyle je odciagnietego mleka) to nie nasikają pół kilo

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Nie było mnie 1000 lat, wiem.

    U Krzysia wszystko dobrze, tyle że... ja chyba nie muszę zmieniać nicku bo podejrzewam, że jestem w drugiej ciąży.... czekam na wyniki bety właśnie... jeśli jestem to urodzę kolejne dziecko po niecałym roku

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ciążowa_gapsy to czekamy razem z Tobą na wynik! Jeśli mogę spytać to planowane?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tej jednej krótkiej chwili zaryzykowałam i pomyślałam będzie co ma być.
    Teraz się boję!

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gapsy a robiłaś test z moczu czy od razu beta?

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta HCG. mam 30 dzień cyklu. U mnie po miesiącu od porodu wróciły regularne okresy. Ale może nie było owulacji. Zabezpieczaliśmy się zawsze prócz tego razu i niby był późny dzień cyklu, ale... temperaturę mam 36.9

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywisćie za wcześnie ta beta, ale już wariuję. Może życie czasem wie lepiej i ktoś na górze ;)

    Kochane co u Was. Dużo piszecie! Dużo osób się udziela. Dzieci rosną :)))

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowa_Gapsy czekamy z tobą 😉 u mnie rożnica między dzieciakami 16 msc więc trochę więcej niż u ciebie ( jeżeli jesteś w ciąży) ale jakby co to bądź dobrej myśli 😘 nie jest tak źle i ciężko jakby się mogło wydawać 😘

    Ciążowa_Gapsy lubi tę wiadomość

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj szczepiliśmy prezesa ;) dziś dosypia ale nie ma gorączki... Oczywiście najlepiej na mamie się śpi 😎 młody waży już 7140 także kawał chłopa 🥰 Ale mieści się w 50 centylu...

    Ciążowa_Gapsy, Ewelcia85, Pau.Em, KaroKaro, Papapatka lubią tę wiadomość

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Ciążowa_Gapsy! Czekamy na wyniki razem z Tobą😊 i nie bój się bo na pewno wszytko się ułoży jeśli okaże się że jesteś w ciąży 😘
    Ja bym tam chciała być znów w ciąży i mieć drugiego dzieciaczka☺️

    Ewelcia85 lubi tę wiadomość

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowa_Gapsy wrote:
    Beta HCG. mam 30 dzień cyklu. U mnie po miesiącu od porodu wróciły regularne okresy. Ale może nie było owulacji. Zabezpieczaliśmy się zawsze prócz tego razu i niby był późny dzień cyklu, ale... temperaturę mam 36.9
    Trzymam kciuki i czekam niecierpliwie na wiadomość,jak z tą beta:D też bym chciała jeszcze jedno dziecko, ale póki co,to dwójka mi stanowczo wystarcza:D podrosna to pomyslimy:D

    Monisia super, że wszystko ok:)

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, ja to na jednym zakonczę, chyba ze los zechce inaczej... Jak coś, to wychowam jak swoje :D

    Pochwalę się tortem, jaki był na chrzcie Zosi i ciasteczkami dla Gości

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e578187f222f.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2580da95bbc7.jpg



    Moja jakoś mniej ostatnio je, ja podliczyłam zapasy mleka i mam zamrożone 1380 ml (od 16.03). Eh, oby dotrwać do 6 mc...

    KaroKaro, Pau.Em, malami.91, symbolica, Migotka83 lubią tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny tort :)

  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny tort, az bym zjadla cos slodkiego:)
    Moja wzrostowo w 90cetylu, wagowo 75 cwntyl wiec kawał kobietki:) po wczorajszym.szczepieniu tez,wyjątkowo dobrze, humorek dopisuje, ladnie spi i je, goraczki nie mierze zeby nie zwariowac, ale nie czuje zeby miała.

    Pau.Em lubi tę wiadomość

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta-HCG <0,1


    Istnieje jeszcze możliwość, że nie doszło do implantancji i że test jej jeszcze nie wychwyci. Bo może mi się cykl przedłużył? ALE! Już 3 tydz: 5,8 – 71,2 mIU/m. Oni to liczą od zapłodnienia czy od miesiączki?

    TO chyba nie...


    Powiem Wam, że trochę mi ulżyło, a trochę mi przykro.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim!

    Jakiś czas mnie tutaj nie było. Miałam trochę zawirowań, przez które postanowiłam odciąć się od internetu. Na szczęście jest już stabilnie, a że mam spory sentyment do naszego forum to wracam :-). Szkoda mi tylko mojego starego konta, no ale cóż, to był impuls :-P. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że zniknęłam bez słowa.

    Gapsy, trzymam kciuki za najbardziej pomyślny dla Ciebie rozwój sytuacji :-).

    Jak dajecie radę w te upały? Jakieś pomysły jak ulżyć maluchom? U nas w mieszkaniu tropiki :-|. Mały ssie co chwilę, że aż mnie brodawki zaczynają boleć, tak mu się biedakowi pić chce. A śmiga w samym pampersie.

    Ciążowa_Gapsy, Pau.Em lubią tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami welcome back :D
    Ciążowa Gapsy, na chwilę wstrzymałam oddech, ale co się odwlecze to nie uciecze :)
    U mnie też częstsze picie i chyba trochę więcej śpi :) ale humorek dopisuje :)
    Dzisiaj idę do fryzjera po raz pierwszy od porodu, bo już wyglądam, że szkoda gadać :D

    malami.91 lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami witaj ponownie... pisz co u Ciebie,... w ciąży nie jesteś czasem? ;-)

    Bumbum oj przydałby mi się fryzjer też...

    malami.91 lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wstrzymałam, ale zaczął mi się dziś śluz, więc jeszcze nie wypuszczam. hmm, gdybyśmy utrafili w tę poźną owulację, to chyba wiele szans na dziewczynkę... zobaczymy!

‹‹ 1130 1131 1132 1133 1134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ