X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 6 lutego 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami mleko owsiane jest w lidlu- bardzo czesto kupujemy.
    Ogolnie w lidlu jest sporo zdrowej żywności.

    Ostatnio karob i daktyle kupowalam u tego sprzedawcy na allegro;
    https://allegro.pl/oferta/karob-proszek-500g-7851723507?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    malami.91 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 lutego 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie podaje tylko wode ale za jakis czas podam sok ale nie codziennie i bardziej jako smakołyk przekąskę a nie żeby zaspokoić pragnienie.

    961l20mmezoojidp.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 6 lutego 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko mleko i woda do picia.
    Sok raz jej chcialam podac ale jakos jej nie podeszlo.
    Ze dwa razy robilam domowy kisiel na soku jabłkowym i bardzo jej smakowal.

    My tez nosimy sie wygodnie; glownie dresy i leginsy.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 6 lutego 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo że na codzień nie nosimy sukienek ;) ale padło pytanie o roczek więc pokazałam sukienkę. Lubię na różne okazje postroić małą- sama też na różne okazje lubię założyć coś innego niż dresy i legginsy :) na święta śmigała na czterech w sukience tak samo jakby miała body i spodenki.
    Teraz już chodzi więc sukienka w niczym nie przeszkadza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 16:08

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 lutego 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację, będę rozcieńczać. Na razie podałam dwa razy, mam nadzieję, że się nie przyzwyczaiła. Na pewno nie wypija szklanki, na razie ok. 100 ml.
    Nie daje też piersi po drzemce. W weekend spróbuję nie podawać w ogóle piersi w dzień. Dam znać jak pójdzie.
    Kupiłam jej kaszkę sinlac w wersji bez cukru. Jest tam dużo witamin i np. żelazo itp. tak kazała mi arelgolog. Do tej pory podawałam jednoskładnikowe kaszki np. jaglana, jęczmienna itp. ale jak przeczytałam skład sinlac, że 68% to ryżowa to nie wiem czy nie lepsze te jednoskładnikowe na mleku kokosowym jak robiłam do tej pory...

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 lutego 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami.91 wrote:
    Bumbum, a nosidło wchodzi w grę? My tylko tak się usypiamy od jakiegoś czasu.
    Hmm będę próbować :)

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 lutego 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście mleko tez podaje 😆

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 lutego 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia oczywiście jak bym miała córeczkę tez bym stroiła w sukienki na jakieś okazje 😍 chłopca ciężej ubrać w ten sposób ale na wigilii założyłam koszule na body i ściągnęłam ja już podczas jedzenia barszczyku 😊 i tak w ogóle sukienka sukience nie równa i sa takie które są wygodne dla dzieci 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 lutego 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na jakieś okazję też stroje w sukienki ale na codzień to body i rajtki 😀

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 lutego 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecam stronkę bo wiarygodna jest: https://www.gdziepolek.pl/produkty/81391/varilrix-iniekcja/apteki?pvId=93459

    Akurat udało mi się zamówić szczepionkę na ospę i w sumie 3-4szt w rejonie 40km od mnie - szok. Jedna była jż zarezerwowana przez kogoś, drugą ostatnia ja zarezerwowałam w tej aptece a jeszcze mają druga na rynku swoją aptekę w Rybniku gdzie też ma być dostępna..-tam już nie dzwoniłam. Fajnie, że była i nie trzeba na ślepo szukać - wolę od razu mieć niż potem się za 4tyg. się martwić.

    Sprawdźcie sobie jak u Was z dostępnością.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 17:52

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 lutego 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida, dzięki, wiem, ale chciałam większą ilość i żeby mi kurier przyniósł wszystko razem 🙂. Zerknę na allegro.

    Baranosia, na poważną okazję nie wyobrażam sobie dziecka (i siebie) ładnie nie ubrać 👍🙂. Na szczęście ładnie nie znaczy zawsze niewygodnie🙂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 20:33

    baranosia lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 lutego 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami dokładnie, są takie ubranka eleganckie ale jednak wygodne 😊 ja np mam 2 pary takich spodni niby dżinsów ale sa elastyczne i bez guzika i są wygodne chodź do tej pory ubrałam je może z 2-3 razy i nie za długo

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 lutego 2020, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysypuja się nam goście przez choroby na Ali urodziny :/

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 7 lutego 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ile osób już nie będzie? Ja dzisiaj zaczynam przygotowania ale większość jutro robię, jutro przyjadą na chwile rodzice, tata pomoże mężowi (o kulach) ze stołami i krzesłami, mama pobawi się z małym a ja coś na spokojnie naszykuje sobie żeby wieczorem mieć mniej.

    Co kupujecie/ kupiliście dzieciom na roczek?

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 lutego 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina 2 dorosłych i dziecko

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 lutego 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy zabawki do kąpieli bo mała się już kapie w brodziku:)

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 7 lutego 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proszę o pieniądze i prezenty kupię sama. Kupię odkrywczy domek Dumela, rowerek Pukylino i lalkę

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 lutego 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od gości to też poprosiliśmy o pieniądze na wózek ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja wole jak odmowia niz przychodza chorzy ;) aczkolwiek przykro ze kogos nie bedzie.
    Od gości o nic nie prosze. Jak ktos sie pytal co to cos tam wspomnialam co by sie przydalo i tym samym syn dostanie posciel z traktorem, mala dostala juz wozek dla lalki. Od nas mala dostala z FP misia z projektorem a syn dostanie gre Szalony rybak i lampke na biurko. Mala jak dostanie kase to kupie jej kuchnie drewniana z Lidla. Jej chrzesni powiedzieli ze wtedy dadzą kopertę i cos malego,a od drugiej mojej siostry dostanie cos do ubrania ale nie wiem co. Ja lubie dawac i dostawac prezenty wiec tak tez licze na nie.jak nie dostanie kasy to pozniej i tak malej ta kuchnie kupie. W koncu 500+ dostajemy na dzieci ;) wiem ze czasem sa prezenty ktore nam nie przypadaja do gustu ale dziecko sie bardziej cieszy ;)
    Baranosia my juz mamy ten domek odkrywczy i mala bardzo go lubi i duzo sie nim bawi ;)

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 7 lutego 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten domek jest super bo dziecko w każdym wieku odkrywa w nim coś dla siebie.

    Kuchnię z Lidla mamy i uwielbiamy!

    Lutyska lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
‹‹ 1401 1402 1403 1404 1405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ