X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 lutego 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też musimy kupić jakieś kredki :)
    Znalazłam w innym sklepie za 160 zł :)
    Mąż się zastanawia czy nie trzeba zrobić małych zapasów słoików dla Ali biorąc pod uwagę to co się dzieje we Włoszech...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina fajnie że w ogóle się udało znależć.. prywatna apteka? Wogólę zorientowałam się że doz nie jest najtańszy hmm w Zdrowit szczepionka dyszkę tańsza była.

    Ruda maż tak serio z tymi słoikami?

    Kurczę wg mnie czy 140 czy 160zł to i tak drogo jak na buty na chwilę... one są jakieś ortopedyczne czy coś?

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska, właśnie te bambino mamy 🙂👍.

    Strasznie drogie są buty dla dzieci. My dziś weszliśmy do jednego sklepu, gdzie sprzedawca pokazał nam trzewiki dwóch producentów (chyba Mazurek i Memo), jedne ok. 180zł, a drugie 280 🙈. Chyba w tygodniu przejedziemy się poprzymierzać Emelki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 21:34

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś apteka fantazja ... jutro jeszcze podzwonie może znajdę taniej ale nie lubię dzwonić do aptek bo nigdy dodzwonić się tam nie można i nie odbierają 🙄

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina no próbój, skoro można i tak znależć :-)

    Fajne Bartki ale raczej dziewczęce (a nie chłopięce jak w opisie) w promo:
    https://allegro.pl/oferta/bartek-trzewiki-profilaktyczne-rozm-22-wyprzedaz-8752516531

    Mrugała:
    https://allegro.pl/oferta/mrugala-r-22-8415876567

    Shein -70% (??)
    https://allegro.pl/oferta/schein-buty-ortopedyczne-profilaktyczne-r-19-70-7621682311

    Czyli mozna taniej znależć półbuty na teraz.. my jeszcze nie potrzebujemy.. na wiosnę będą adidaski jakieś.




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 22:10

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica ale ta aptekę mi pokazało na tej stronie co mi wysłałaś ale ja wszelki wypadek jeszcze podzwonie popytam

    Słuchajcie wzięłam małego o 16 zaraz po drugiej drzemce na godzinny „spacer” bez wózka ma nóżkach pod blok, mamy mały plac zabaw i dziecko mi padło spać przed 19 na noc 🤭😁 chciałam go wykapać ok 18.30 myśląc ze pewnie 20-21 pójdzie spać a ten zaczął się przytulać i jęczeć w wannie i kapiel była szybciutka a on normalnie uwielbia się kapać i rozrabia w wannie 😊

    Ciekawe o której mi wstanie 🤭

    symbolica lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 lutego 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica serio :)buty są zwykłe że skóry ze sztywnym zapiętkiem

    Szybko Maksio padł ciekawe o której wstanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 23:31

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 lutego 2020, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pobudka 5.30 😮😡😰

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja odliczam dzieci. Jak moge dostać troche to czemu nie korzystac? Wysokich zarobkow nie mam wiec zawsze to jakis dodatek. Juz sie nawet rozliczylam i teraz czekam na pieniadze bo chce rower sobie kupic.
    Moja wczoraj w dzien spala tylko godzine wiec o 19 tez juz spala,wstala normalnie -6.40. Za to syn tez poszedl po 19 spac i jeszcze spi :D nie wiem czy to przez pogode czy o co chodzi bo jakos ruchu wiecej nie mieli...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 lutego 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyczytałam że przy 1 dziecku jest limit dochodu...przy więcej niż 1 tego niebma

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mały wstał o 7 😊 a już się bałam ze wstanie o 5 🤭

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 lutego 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Tobie to dobrze 😀
    U mnie nie najgorzej bo wstał o 6:15 👍 no ale ostatnio strasznie wrzeszczący się robi i są ewidentnie złości kiedy dotknę coś czym się bawi lub bawił i leży na dywanie obok niego... Ryk wtedy taki i nie pomaga oddaniu tego bo rzuca przedmiotem i sam się rzuca.. wtedy albo staram się go wziąć i odwròcic uwagę albo go zostawiam.q tym szale aż się uspokoji.. nie więm co lepsze.. może to znowu jakiś skok?? Oby..

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 lutego 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój z kolei się wścieka jak czegoś mu się zabroni, no ale nie dajemy się terroryzować i nie ulegamy. Napatrzyłam się ostatnio na 3 latkę wymuszającą wszystko płaczem (albo raczej rykiem, rzucaniem się po podłodze itp.) i wiem, że zrobię wszystko żeby nie mieć kiedyś takich scen w domu 🙄. Akurat ta mała jest ciut usprawiedliwiona, bo ma starszego brata z pewnymi zaburzeniami i z niego nauczyła się brać przykład.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 10:51

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica moja ostatnio tez byla taka wrzeszczaca i wymuszajaca,prawie caly dzien byl krzykiem. Teraz sie troche uspokoila.spr nawet czy to skok ale zadnego nie znalazlam w tym przedziale. tabelki tabelkami a zycie swoja droga ;)
    W kazdym badz razie czasem dalej piszczy i rzuca czymkolwiek jak nie dostanie tego co chce ale mowie ze nie wolno i za chwile jest ok ;)
    teraz bylam z nia na podwórko bo chwile przestało padać i nawet sloneczko wyszlo i przyszedl sasiadow kot. Mala chciala go gonić na czworaka i wolala "kisi" :D

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 lutego 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to pocieszyłyscie, że nie tylko ja tak mam.. widocznie to jakiś etap do przejścia - mam nadzieję, że tak mu nie zostanie.. najlepsze są złote rady mojej teściowej.. "to po co mu zabierałaś? z nim tak delikatnie daj coś innego..." a życie swoje.. on w szale jak zacznie to już tylko wrzeszczy i nie chce już nic... Wychodzę z założenia że tylko spokòj (mòj) nas uratuje i tego się trzymam..

    Słodko Lutyska ztym kotkiem 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 12:08

    da8300b52b.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 25 lutego 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś ciężka noc, mały smokiem pluje tylko cyc, nie mógł zasnąć między 12 a 3, później spał na mnie a koniec końców wstał 5.40..ledwo siedzę w pracy heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 15:23

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir współczuję...właśnie tego się boję wracając do pracy...

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska słodko ze tak za kotkiem pędziła 😊

    Oj tak to chyba taki etap moj tez jsk mu coś zabiorę czego nie może denerwuje się i czasem płacze jakby największa tragedia się stała ale to trwa moment i albo sam przestaje albo idzie na żale czyli chce do mnie na ręce się przytulić (nie ma znaczenia czy ja czy ktoś inny mu to zabierze) 😉

    961l20mmezoojidp.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to mój pierwszy kryzys od prawie miesiąca więc nie ma tragedii :)

    W tamtym tygodniu zdarzyły się dwie noce z tylko jedna pobudka, myślę że wczoraj odreagowywał jeszcze te urodziny bo i w dzieł. Tylko jedna drzemka i dzieci i dużo ludzi..

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety Ala budzi się z 4 - 5 razy i to nawet nie na jedzenie tylko żeby się poprzytulac:)

‹‹ 1424 1425 1426 1427 1428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ