X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli otworza nasz żłobek to puszcze Ale bez problemu ale jesli mam ja dac do jakiejś świetlicy to nie ma takiej opcji...a tak naprawdę jeszcze nie wiadomo jak to ma wyglądać.
    Nie mam możliwości zmiejszenia etatu.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, a może trzeba pomyśleć o powiększeniu rodziny? 😁

    symbolica, Moniiiikaaaa lubią tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami kiedy testujesz? 😄

    Kjt91 już urodziła? Ktoś coś..?

    Edit.sama sprawdziłam- wygląda na to że człowiek ma już 3 tygodnie - Ur.03.04. 😁👍
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/kwiecien-2020,18234,425.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2020, 16:10

    Lutyska, malami.91, Paulaa25 lubią tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami odpada taka opcja 😀

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, testowałam, ale wszystko co zobaczyłam to nieskazitelna biel 😉. Czekam na okres. Sądzę, że dopóki nie odstawię Jasia i nie zacznę brać czegoś na prolaktynę to z ciąży nici. Już bym go odstawiła, ale to muszę odłożyć to na spokojniejszy czas - po przeprowadzce.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami no lepiej na spokojnie odcycowywanie przeprowadzić. Nawet jest takie powiedzenie: nowy dom - nowe dziecko
    👍

    Kurczę, ale straszny wypadek w Szczytnie😭: https://wiadomosci.wp.pl/szczytno-wypadek-na-przejsciu-dla-pieszych-auto-wjechalo-w-wozek-z-blizniakami-6503734424307329a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2020, 20:00

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej 😔. Biedne maluchy, oby wyszły z tego!

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka miesięcy temu kupiłam kilka testów ciążowych, ani jednego nie zrobiłam :D
    Okres przychodzi szybciej niż pomyślę żeby zrobić test.
    Od tego miesiąca zaczynam znów monitoring cyklu.

    W tym miesiącu staram się być dobrej myśli bo tego samego dnia, równo 2 lata temu rozpoczął się szczęśliwy cykl.

    malami.91, Lutyska, ruda90, Moniiiikaaaa lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny, trzymam mocno za Was kciuki.
    Czekam na towarzystwo w mdlosciach :p

    Malami, kiedy przeprowadzka? Chyba juz na dniach? Jak planujecie spanie Jasia? Na poczatku z Wami? My chcielibysmy sie wprowadzic na Boze Narodzenie i mysle jak zorganizowac spanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2020, 08:58

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, chyba w weekend majowy będziemy się przenosić. Mąż ma pomysł żeby małego ulokować od razu w jego pokoju, ale ja mam wątpliwości. Myślę czy nie poczekać aż się zaklimatyzuje. Sama nie wiem jak to rozegrać, chyba wszystko wyjdzie w praniu.

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę straszny ten wypadek z bliźniakami oby dobrze się to skończyło 😫

    Malami zazdroszczę przeprowadzki i powodzenia oby Jasiu spokojnie się zaaklimatyzował 😊

    Kciuki za testujące dziewczyny 👍🏻

    Moj wczoraj tsk dziwnie spał w dzień ze poszedł spać na noc ok 19 i bałam się ze wstanie o 5 ale pospal do 7 😁

    Jutro wybieramy się do domku mojej ciocia na taka wioskę ale mały będzie szczęśliwy 😍 zejdziemy nad rzeczkę pójdziemy do lasku, obok domku rozłożymy kocyk zabawki, na obiad grill. Dawno nie jechaliśmy tak długo bo ok 1godz ciekawe jak mały drogę zniesie 🤔 wyjeżdżamy po śniadaniu

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie jakich zabawek używanie do kąpieli? Widzę ze obecne zaczynaja się małemu nudzić bo ile można bawić się gumowymi zwierzątkami i statkiem z ikei codziennie 🤪 narazie zamówiłam w rossmanie kredki do kąpieli ale chciałabym klas fajna zabawke i tak szukam i szukam i znaleść nie mogę

    961l20mmezoojidp.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, my wrzucamy co popadnie. Kolka od piramidki albo elementy od sortera. Wczesniej dawalam klocki i kubeczki ale rozlewa z rozmachem.

    Piekny plan na niedziele :) Udanej pogody Wam zycze bo u nas zimno. Ale deszczu niestety nie widac. Susza.

    Przez ta kwarantanne Franek tez zapomnial jak sie w foteliku siedzi. W tym tygodniu podwozilam mame do sklepu bo ciezkie rzeczy miala do kupienia i Franek sie rozplakal jk go wsadzilam do fotelika. Bal sie. Ale na szczescie szybko przeszlo.

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ostatnio podjechaliśmy na działkę mojego dziadka ok 15min i wczoraj do lasku ok 15min bo bałam się ze odzwyczai się bo ponad miesiąc nie jeździł 🙄

    A plan właśnie ze względu na pogodę jest na jutro 😊 dzisiaj pogoda nie pewna a jutro ma być trochę cieplej i słonecznie ale cieszę się jak głupia z takiego zwykłego wyjazdu 😔 przez to wszystko co się dzieje czuje jakbym wygrała na loterii jadąc tam

    Dzisiaj chyba podjedziemy do lasku mały sobie pobiega a mamy blisko taki fajny gdzie raczej nikt nie chodzi bo to taki dosłownie lasek

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Malami gorący tydzień przed Wami
    ;) powodzenia i szybkiej przeprowadzki ;)
    Z zabawek do wanny to nic specjalnego nie mam. Czasem właśnie klocki kubki kolka czyli jak u Moniki. Jak wpadnie na pomysł wylewanie to zabieram kubek i zwykle to koniec kapania bo są nerwy...Czasem nic nie daje tylko podpowiadam jak chlapać rękoma 😜
    Paulina udanego wyjazdu 🙂
    Moja z kolei jak widzi auto to od razu chce wsiadać i mamy jechać... Raz jechałam na pocztę to ja odwiózłam zamiast zaprowdzilam do moich rodziców po sąsiedzku i nie chciala wysiasc. Chyba się stęskniła za wyjazdami

  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzieki kwarantannie polubila jazdę samochodem :) bo jezdzilismy codziennie do lasu :D teraz jezdzimy do parku.Po miescie nie chodzimy juz z 1.5 mc.albo i dłuzej.
    My kapiemy sie z kubeczkami, zwierzątkami i pileczkami. 😊 Poki co jej się nie nudzą.
    Dopóki sie sytuacja nie określi nie myślę o żłobku.
    Jutro się szczepimy trzymajcie kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2020, 12:35

    Moniiiikaaaa, Lutyska lubią tę wiadomość

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy jakiś zabawki inne w czasie kąpieli typu piłeczki z baseniku, balon (Polecam fajnie wyskakuje z pod wody mały na początku aż się zanosił ze śmiechu), kubeczki ma z ikei z taka łódką, zanim dostał piaskownice to zabawki do piasku miał do kąpieli, No i wszystkie butelki z żelami, szamponami zrzuca i bawi się. Wody na szczescie noe wylewa z wanny, jedynie czasems ma zabawę wyrzucać zabawki. Może mu się nie nudzi wcale tylko mi się tak zdaje 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2020, 15:17

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wrzucamy różne rzeczy do kąpieli :) ale najfajniejszy jest kubeczek "miś" i on musi byc zawsze kupiłam nawet takie specjalne gumowe książeczki do kąpieli ale nie sie sprawdziły:)

    Zapowiada sie dzis piekny dzień:) czekam z niecierpliwoscia na info od naszego rządu fo dalej...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasze dzieci tez nie lubia obcinac paznokci u stóp? U nas tylko na śpiocha. U rak nie ma problemów a u stop wyrywa sie itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura w ogóle nie lubi ani u rak ani u stop. Wyrywa się za każdym razem. Ale jakoś ja zagaduje i obcinamy bo na śpiocha to nie ma opcji od razu się wybudza.

‹‹ 1486 1487 1488 1489 1490 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ