X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina mój też ma na dole 1 czworke od dwóch tygodni a dopiero wczoraj pierwsz dolna dwójka się przebila a druga gdzieś jeszcze daleko

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś ciężka noc...Ala się kręciła popłakiwała...wstala z płaczem o 6.30 nie widze żadnego nowego zęba na horyzoncie...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est jak tam cera Laurki? Porawiło się coś? U nas mega fajnie mały zareagował na maść propolisową i olej kokosowy nierafinowany- smaruję raz jednym, raz drugim kilka razy dziennie. Jogurty je jak jadł i nic nie wyskakuje.

    Ruda pewnie nie widać, ale coś się kłuje.. albo np.brzuszek ja bolał...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 09:19

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myślałam ze to moze brzuszek ale po śniadaniu jak zawsze byla kupa :) wiec to raczej ząbki...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedluzyli zasilek do 25 maja ze wzgledu na zamkniete żłobki

    https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-zasilek-opiekunczy-jednak-do-24-maja-jest-autopoprawka-6505004401879169a.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 09:31

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez ciężka noc, między 19-1 o której poszłam spać było z 5 pobudek, wydaje mi się ze to wina tej czwórki, dzisiaj dam chyba paracetamol na noc bo nigdy nie miał tak napuchnietego dziąsła

    Amir u nas tez niedawno właśnie wyszła jedna dwójka dolna 😉 i teraz po tej stronie idzie ta czwórka

    My musimy już włączać klimatyzacje tak gorąco się zrobiło w mieszkaniu na gorze u nas gdzie śpimy 🤷‍♀️

    Wczoraj zrobiłam pierwszy naleśniki ze szpinakiem i miesem mielonym z cebulka ciekawe czy będą dobre i czy mały się skusi przez tego zęba .... zawsze robię z samym szpinakiem

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis robie makaron ze szpiankiem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    U nas dziś ciężka noc...Ala się kręciła popłakiwała...wstala z płaczem o 6.30 nie widze żadnego nowego zęba na horyzoncie...

    Ruda u nas ostatnio wszystkie noce tak wyglądają. Kręci się, płacze, co chwile się budzi. Pół nocy wisi na piersi. U nas stawiam na zęby. Dolne trójki. Bo ślini się okropnie i widać po dziąsłach, że trójki w natarciu. Chyba, że piątki zaczęły wychodzić. Muszę jej tą buźke pooglądać.

    Symbolica u nas też lepiej. Nie jest idealnie, ale poprawę widzę. Nie są czerwone już te policzki, większość krostek zeszła, ale wciąż są suche i takie jak ty to na facebooku trafnie określiłaś 'błyszczące' 🤷

    Laura też kocha mięso i rosół :D ostatnio hitem były u nas kluski na parze. Pierwszy raz robiłam sama i wyszły mega dobre. Do tego sos truskawkowy i Laura zjadła 2 :P wydaje się niewiele, ale one były naprawdę sporo. Mój mąż zjadł 4 i myślał, że pęknie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to ja dziś wchodzę na onet i pierwszy artykuł jaki widzę

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-hotele-przedszkola-i-zlobki-galerie-handlowe-otwarte/8tzv6f0

    "Od 6 maja będą mogły działać żłobki i przedszkola, aczkolwiek w "nowym systemie sanitarnym". Jego szczegółów na razie nie podano"

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est to dobrze że jest lepiej. 🙂
    Też czytałam o tych żłobkach i przedszkolach... Ktoś pisał potem, że decyzja należy do samorządów więc w razie W będą mieli na kogo zwalać... Hmmm pewnie tu będzie jak że szczepieniami - decyzja należy do danego sanepidu i jeszcze lekarza..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 11:30

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My czekamy na telefon z przychodni kiedy mamy się stawić na szczepienie, ale biorąc po uwage, że najpierw szczepia rocznik 2020 i dzieci ze sporymi zaległościami to my trochę się naczekamy. W sumie nie przeszkadza mi to bo i tak bym jej teraz nie szczepiła. Od dwóch dni lecą jej zielone gile i coś pokasłuje więc czekam tylko na rozwój akcji 😞

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej jest czytalam to tez :) ciekawe kiedy samorządy podejmą jakas decyzje i wg jakich kryteriów

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do ortodonty i umówiłam młodą na wtorek a od poniedziałku się otwierają 😁 do każdej wizyty doliczają 30zł... To i tak lepiej bo niektórych 100zl dopłaty jest...

    Na szczepienia w mojej przychodni też już umawiają bo zadzwoniłam i jutro ma być Pani która umawia-mam zadzwonić... 🙂

    Ruda sądzę że kryteria to będzie ilość zachorowań w danych regionie/województwie .. na Śląsku baaaardzo dużo tego, ciekawe co zrobią..

    Ej_est zdrowia dla Laurki.. ciekawe gdzie to podłapała..?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 12:11

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno u nas otwieraja ;) przeciek z urzędu miasta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu doliczają 30 zł? Za co?

    A inne przychodnie też się otwierają w poniedziałek?
    Ciekawe kiedy nasz stomatolog zacznie przyjmować bo córka od kilku dni narzeka na ból zęba. Ona ogólnie ma problemy z ząbkami więc my odwiedzamy dentyste często, a teraz mamy taką długa przerwę, że aż się boję ;<

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Podobno u nas otwieraja ;) przeciek z urzędu miasta.

    A ty jesteś z Warszawy? Dobrze pamiętam? Jakby w Warszawie otworzyli to wychodzi na to, że liczba zachorowań nie gra roli :P
    Ciekawe kiedy u nas będzie coś wiadomo. Choć to i tak pewnie tylko dla niektórych dzieci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 12:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    symbolica wrote:
    Ej_est zdrowia dla Laurki.. ciekawe gdzie to podłapała..?

    To samo pytanie sobie zadaje. Gdzie ona cos złapała. Przecież my nigdzie nie chodzimy, z nikim się nie spotykamy. Ale z drugiej strony mąż chodzi do pracy, raz w tygodniu idziemy do sklepu to może któreś z nas coś przywlekło. Mąż w sumie narzekał pare dni temu, że coś go drapie w gardle. No nie wiem naprawdę skąd to się wzięło 🙄

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakow :)

    ej_est lubi tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej_est niestety wszyscy z mieszkańców musieliby się całkiem zamknąć żeby nic nie złapać, tsk hak piszesz ktoś z Was mógł przynieść 🤷‍♀️ Oby szybciutko zwalczyła i nic się nie rozwinęło 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo, też muszę kluseczki uparować, dawno nie robiłam 😉. U nas dziś ziemniaczki z rozmarynem, dorsz i surówka. Wczoraj powiedziałam "dość" cyca na zawołanie, daję tylko do drzemki i mały je o wiele lepiej stałe. Zdąży zgłodnieć porządnie między posiłkami, a tak to "podjadał" co chwilę cyca.

    Lutyska lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
‹‹ 1488 1489 1490 1491 1492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ