X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda u nas w mieście najprawdopodobniej nie otworzą. Czytałam na stronie urzędu miasta, ze ze względu na sytuacje epidemiologiczna w naszym mieście (przeszło 300 chorych) i notoryczne łamanie obostrzeń przez mieszkańców np. zakazy zgromadzania się, łamanie kwarantanny, brak maseczek u ludzi na ulicach itp. prezydent miasta nie zdecyduje się na otwarcie, ale ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta. Dyrektorzy przedszkoli i żłobków mieli zebrać wywiad z rodzicami i ustalić ile jest dzieci, których oboje rodziców pracuje i nie mogą dziecku zapewnić opieki. Zobaczymy co z tego wyniknie.


    Wczoraj piękna pogoda, a dziś deszcz i zimno 🤷‍♀️

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 maja 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas żłobek otwarty ale ograniczona liczba miejsc i Ala sie nie zalapie...ciekawe co zrobia po 24 maja...

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 1 maja 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też cały dzień deszcz, ale mnie to bardzo cieszy ze względu na tą suszę.

    Ja będę dzwonić po majówce pytać jak sytuacja że żłobkiem. Z tym że my i tak od września dopiero planujemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2020, 21:59

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    U nas żłobek otwarty ale ograniczona liczba miejsc i Ala sie nie zalapie...ciekawe co zrobia po 24 maja...


    Ruda z ciekawości czemu się nie załapała? Wyprzedziły ja dzieci pracowników służb medycznych, mundurowych i handlu?
    I dalej musisz płacić mimo, ze nie może chodzić? Straszna kicha 😖

    Ciekawe co będzie u nas. Dziwne, ze wciąż nic nie wiadomo. A widziałam, ze cześć rodziców zadeklarowała, ze potrzebują opiekę dla dziecka. Pewnie w poniedziałek dopiero będzie jakieś info.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 maja 2020, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej jest dokładnie tak plus pierwszeństwo maja te dzieci które "znaja" już żłobek...teraz bym ja musiala rzucić na gleboka wode bo niestety nie moze być osób trzecich w placówce wiec nie ma adaptacji :\

  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 2 maja 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jakie polecacie "adidaski" chce malej kupić jakieś ale zupelnie nie wiem gdzie i jakie.

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 2 maja 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam firmy adidas Disney i są fajnie leciutkie 😊

    Paulaa25, bumbum lubią tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 2 maja 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, my już na swoim. Jaś przeszczęśliwy. Widać, że mu się podoba nowy domek. Teraz jeszcze z tydzień sprzątania mnie czeka 😁.

    Moniiiikaaaa, symbolica, ej_est, bumbum, baranosia lubią tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 2 maja 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o łaaaaa ale cudownie :) Przesyłamy wyrazy serdecznej zazdrości :D My dzis doprowadzilismy wode i gaz do domu. Teraz wybieram plytki.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 2 maja 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami Gratulacje 😁 pochwal się na FB domkiem troszkę 🙂

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami gratulacje i przyjemnej nocki ;)
    Jaś na pewno będzie zadowolony dłuuugo z tej przestrzeni i podworka... ;) pamiętam jeszcze jak to było się przeprowadzać i cieszę się razem z tobą 😁
    Monika to i Ty sie doczekasz przeprowadzki. Powodzenia w wykańczania 😉

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 2 maja 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami gratulacje 😊 nie dziwie się ze Jasiu przeszczęśliwa

    961l20mmezoojidp.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 4 maja 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mała ma te https://modile.pl/product-show/sneakersy-dzieciece-nike-star-runner-nike-pomaranczowe-4839720.html

    Mega lekkie, miękkie, przewiewne.

    Paulaa25 lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 4 maja 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, może za jakiś czas, bo póki co mamy jeszcze trochę niedoróbek, czekamy np. na montaż drzwi wewnętrznych 😉. No i żyjemy jeszcze na kartonach 😁.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami ja już prawie 1,5 roku mieszkam i dalej mam jeden pokój w kartonach ;)
    Powoli meblujemy pokoje ale nie na wszystko starcza ;)
    Jak tam weekend minął w nowym miejscu?

    Cicho tu ostatnio...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 4 maja 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska Ty się też pochwal :-)

    Malami to my czekamy :-) mój mąż sobie pokój w piwnicy robi. Na razie mamy okna balkonowe do wychodzenia na zewnątrz i drzwi "betonowe" z szybą a la łódż podwodna XD sama jestem ciekawa jak tam będzie... na razie jednak nie ma nam to tego robić bo fachowiec chyba za miesiąc przyjdzie. Trzeba zrobić obniżany sufit, ściany, wylać beton, panele itp.

    Mamy umówione szczepienie w czwartek o 9:00, oby mały dobrze zniósł tego MMR i pneumokoki. Dobrze, że tam zadzwoniłam w czwartek :-)

    Dziś czytałam że jedno z bliźniąt 1,5r. z tego wypadku w Szczytnie zmarło :-( Dzieci jednak pod opieką były babci, nie młodej opiekunki.. Babcia będzie strasznie przeżywać, nie licząc rodziców :-((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2020, 22:17

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 4 maja 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam ze kierowca ponoć był trzeźwy 😞 tragedia straszna ....

    My mamy szczepienie w środę o 12, jednak zdecydowałam się na priorix znalazłam za jedyne 90zl 👍🏻

    Pneumokoki umówię na początek czerwca a w lipcu ospa 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 maja 2020, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne to...

    u nas MMR bez żadnych przygód:)
    Brak mi już sił i pomysłów...ostatnio Ala budzi sie w nocy x razy biore ja do piersi zrobi kilka łyków i śpi i za 1.5h to samo...jak ja tego oduczyć?
    U nas dzis okropna pogoda od rana pada deszcz...

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 5 maja 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet sobie nie wyobrazam co musi czuc rodzina :(

    U nas tez paskudnie i mzawka. Franek i tak wymusil ucieczke na podworko. Ale udalo mi sie go naklonic do powrotu. kielbasa na goraco:D

    Ruda, u nas bylo dokladnie to samo przed odstawieniem. Teraz tego nie ma. Teraz budzi sie raz albo 2 i wtedy daje mu wody z bidona. Zrobi 2 lyki i idzie dale spac. Moze Ali chce sie pic? U nas przed odstawieniem numer z bidonem nie dzialal (piers natychmiast albo dziki szal) ale moze u Was cos da?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 5 maja 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, czy Twoja już wyrosła z alergii na jajko? Bo mi w żłobku powiedzieli, że będzie ciężko z osobną dietą dla Małej jeśli nie przejdzie jej alergia... O ile akceptują alergię na mleko, bo dużo dzieci ją ma to z innymi alergiami gorzej :/ Muszę podać konkretnie na jaką formę jest uczulona. My na razie prowokujemy mleko więc jajko potem. No ale trochę się zmartwiłam...

‹‹ 1490 1491 1492 1493 1494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ