X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis uspalam Ale na drzemke nie przy cycu tylko leżąc razem :)

    Lutyska, symbolica, malami.91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja właśnie wstala z 4-godzinnej drzemki... Co będzie w nocy? Jeszcze jej się nie zdarzyło tak długo spać...
    Ciekawe co z tymi przedszkolami i żłobkami będzie. Co artykuł to inaczej piszą jak to ma wyglądać....

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est doliczają stomatolodzy za fartuchy, maseczki, przyłbice, rękawiczki itd + dezynfekcja w przerwach między pacjentami poczekalni (tam jest też recepcja 2panie)i gabinetu. Po prostu część kosztów przerzucają na klientów. Cieszę się że tylko tyle bo tam były tłumy zawsze w poczekalni.. teraz tak nie będzie. A i wszystkim na dzień dobry mierzą temperaturę.

    Lutyska no to spokojnej nocy życzę 🙂 Ja budzę młodego po 2godzinach + 15min. bo mu starczy 😉 czasami jest tak że wybudza się po godzinie lub syrena strażacka go wybudzi i już ma koniec spania tego dnia.. na tą syrenę to klnę bo młody bardzo się jej boi i przeraźliwie płacze..

    Przedszkola podobno będą tylko w trybie awaryjnym działać do 6 os. W grupie w reżimie sanitarnym (czy to = maseczki i 2m odstępu???) tylko dla pracujących wybranych dzieci rodziców pracujących... Gdzie indziej Jaskowiak - prezydent Poznania mówił o 15m2 na dziecko.. nierealne i że nikt odpowiedzialny się na to nie zgodzi by uruchomić przedszkola itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 17:41

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska, coś Ty jej zrobiła, że tak zasnęła ?😁 Szook. Ja wysprzątałam częściowo chatę, jutro ciąg dalszy. Żal nam było wracać wieczorem do mieszkania 😉.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 21:21

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami to niania kładła spać ale nie wiem co się stało że tyle spała ;) pierwszy raz sie zdarzylo...
    Jeszcze chwile i nie będziesz już wracać do mieszkania ;) mój syn pierwsze dni po przeprowadzce nawet nie chciał do babci jechać bo bal się że tam zostaniemy 😁

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala spala dzis w swoim łóżeczku do 5.30 pozniej wzielam ja do siebie ale po 6 juz byla wyspana:)

    Znowu zasnela przed chwilą bez cyca:) sukces ! Jak się uda to nie bedzie juz cyca w dzień:)

    Lutyska 4h wow:) o ktorej poszla spac na noc ?

    Lutyska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na noc normalnie poszła spać ok 20.30 ale wstała o 5 i była wyspana. Wzięłam ja do łóżka ale chciała się bawic. W końcu jednak jeszcze przysnęła do 7 😀 ta 5 mnie zdolowala bo ja szlam spać po 1.30... Dziś chyba padne z dziećmi.... Fajnie ze jutro wolne 😆

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 maja 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu taka cisza?

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 1 maja 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz zabieram się za robienie drożdżówek z jabłkami i kruszonka orzechowa a potem spacer 😊 mały właśnie ma drzemkę

    961l20mmezoojidp.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 1 maja 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, weszlam napisac to samo :D
    U nas tez drzemka a ja ogarniam co sie da bo potem na podworko to w domu noc nie zrobie. Spac mi sie chce.

    Melduje ze wczoraj podgladalam bobasa. 4cm i 7 mm..Machal/a rekami i nogami.

    malami.91, Lutyska, symbolica, ej_est lubią tę wiadomość

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 1 maja 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, super. Kawał człowieka już😁.

    Ja wczoraj cały dzień sprzątałam. Na szczęście Jaś mi dał dziś pospać do 8 🙂 (zwykle wstajemy koło 6:30).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2020, 11:00

    artemida27 lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 1 maja 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w trakcie prowokacji mlekiem. Na razie od 5 dni jem muffinki na mleku :) Małej na razie pojawiła się 1 plamka na twarzy, ale jadę dalej, bo jedna plamka to za mało. Następny tydzień to codziennie naleśniki :) a potem przejdę do sera żółtego :)

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bum bum trzymam kciuki żeby było dobrze 🙂
    Malami jak tam pakowanie?
    Monika super ;) który to już tydzień? Jak samopoczucie/mdlosci?
    My byliśmy u teściów po wiejskie zapasy (mleko od krowy, jaja) i mała zasnela w aucie a w domu się obudziła jak kurtkę jej rozpinałam i teraz pewnie nie będzie chciała spac... Żałuję że ja wyciągałam ale pada deszcz więc musiała by spac w zamkniętym aucie a tego nie chciałam...

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 1 maja 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 skonczonych tygodni. Mdlosci jeszcze sa
    Moze troche rzadziej. Ogolnie jeszcze samopoczucie 1 trymestru. Wieczne zmeczenie i zawroty glowy. Ale juz niedlugo mam nadzieje.

    Lutyska, to rarytasy bedziecie mieli <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2020, 13:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już 11 tc. Czas leci tak szybko... A jak z badaniami? Morfologia itd. Można zrobić bez problemu czy słabo?

    Oj mamy ;) teściu ma staw z pstragami a syn sobie zażyczył rybki od dziadka to dałam mu tel żeby zadzwonił do dziadka i załatwił ;) pieką się w piekarniku. musiałam w związku z tym spakować dzieci i jechac po towar ;) jajka zawsze od nich bierzemy ale się konczyly więc trzeba było uzupełnić ;)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 maja 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska zazdro !

    U nas dzis caly dzien pada...

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 1 maja 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Lutyska, ale narobilas mi smaka. Podejrzewam ze bedziemy musieli odwiedzic tesciow w majowke. 2 mies. nie bylismy to moze tez cos wycyganie :p

    Badania robilam w diagnostyce zaraz po Wielkanocy. U nas w miescie podobno jedna tylko otwarta byla wtedy. Ale trafilam na pierwszy dzien pracy drugiej i nie bylo nikogo w srodku. Dzwonilam z samochodu upewniac sie ze lokal pusty. Podobno doliczaja kase do kazdego badania za prace w specjalnym trybie. Na szczescie udalo mi sie ogarnac przez telefon skierowanie na pakiet Lux Med wiec kieszen nie zabolala. Bo ten pierwszy zestaw to pokazny jest. Wyszly w normie wiec teraz mi odpuscil badania zebym nie musiala kombibowac.

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 1 maja 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nici ze spaceru rozlało się 😫 może popołudniu się uda

    Monikaaa już mały wielki człowiek 😊

    Bunbum powodzenia w prowokacji i smacznego 😉

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 1 maja 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska, już kończymy pakowanie w zasadzie. Jutro zaczynamy rozpakowywanie 😁. Nie wiem jak my tyle gratów na 36m2 upchnęliśmy 😁.

    Moniiiikaaaa, Lutyska, ruda90 lubią tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 maja 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wygląda u Was sprawa z miejscami dla maluchów w żłobkach/przedszkolach ?

‹‹ 1489 1490 1491 1492 1493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ