X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 maja 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie maja z tym żadnego problemu :) jest dużo dzieci z przeróżnymi dietami.
    U nas jest catering a u Was ?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 5 maja 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jest kuchnia na miejscu i stąd ten problem, mam nadzieję, że nie będę musiała zmieniać żłobka z tego tytułu na taki z cateringiem.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 maja 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz taką mozliwosc?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 5 maja 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam, ale ten z kuchnią jest najlepszym żłobkiem w okolicy, trudno się do niego dostać, a ten z cateringiem opinie są podzielone... Dlatego zmienię w ostateczności.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 maja 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze akurat do września wyrośnie z alergii na jajo :) my nie podajemy w żadnej postaci jajka, ja jem normalnie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum a nie pozwolili by ci dawać małej twoje jedzenie, które byś jej szykowała? Wiem, ze to by było dla ciebie dodatkowe obciążenie, ale zawsze to jakieś wyjście tak mysle 🤷‍♀️

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 5 maja 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie, babka tłumaczy się sanepidem, jeśli jedzenie by zaszkodziło to nie wiadomo po czyjej stronie wina jeśli chodzi o przechowywanie itp.

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 5 maja 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was kupowała już może nocnik? Do odpieluchowania jeszcze trochę ale chciałam już Małą zaznajamiać :) co myślicie?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 maja 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam ale Ale traktowala go jako zabawke wiec go schowalam:)

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 5 maja 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maksiu dostał w prezencie na roczek ale tez bawił się nim wyciągał wkładał wkład 😉

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nocnik i kiedyś się nawet udało że siku zrobiła ale ostatnio od razu wstaje. Próbuje co jakiś czas ale nic na siłę ;) widzę że mała już kuma że robi siku bo łapie się wtedy za pampersa i się śmieje ale na nocnik to jeszcze daleko... Spróbuję latem a jak nie to za rok.... 😆
    Bumbum to oby małej przeszła ta alergia do września...
    Mój syn mleka nie pije wogole a w przedszkolu dają mu wtedy herbate, jak wiem ze nie bedzie jadł obiadu to mu coś do jedzenia przygotowuje, chociaż kanapkę, ale to nie zlobek chociaż na początku roku mówili że dzieci nie mogą swojego przynosic.... Ciekawe jak teraz będzie z jedzeniem. Pewnie każdy będzie musiał swoje mieć... Póki co syn nie pojdzie, chyba że całkiem szkoły otworzą wtedy nie będę miała co z nim zrobić.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 5 maja 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaś dostał nocnik na roczek (teściowej pomysł; jak tylko mały zaczął siadać samodzielnie to zaczęła sugerować żeby zacząć go sadzać na nocnik). Leży schowany na razie, bo tylko latał po domu, ewentualnie miś w nim stacjonował 😉.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2020, 00:27

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 maja 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie jakieś fajne czapki na teraz? Szukam właśnie jakąś wiosenną na wietrzne dni :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 maja 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie nocników to ja mam taki wysoki z przodu dlatego, że Wero często mi sikała do przodu odchylając się do tyłu.. 🤪 mamy Chicco starą wersję, baaaardzo stabilny.
    Taki mamy i jest super nawet przy ciężkim dziecku.
    https://m.ceneo.pl/21613633

    Ponoć fajne są teraz takie wysokie modele z wyciąganym panelem.. na Fejsie mamy pisały.. ja zostaję przy tym naszym ale mały nie kuma do czego służy więc się kurzy póki co.. wg ekspertów dziecko najlepiej odpieluchowac pomiędzy 20a 30miesiacem życia.

    https://allegro.pl/oferta/nocnik-rozowy-dla-dziewczynki-antyposlizgowy-wklad-8513569001

    Kupiłam małemu książeczkę nocnik nad nocnikami - jest wersja z Basią lub Bolkiem.. maly lubi ją czytać ze mną, a tak chowana jest przed nim bo ma miękkie kartki które nie przeżyłby jego samodzielnego "czytania"..

    Bumbum cienka bawełniana Smerfetka - pełno tego na allegro wpisz Smerfetka.. a jeśli ma chronić przed słońcem to w Lidlu online widziałam dziewczęce tyle że poliestrowa nasza jest (filtr 50+), a mamy dwie w różnych rozmiarach.. Wklejam na Fejsie zdjęcia... Fajnie że wiązana bo młody ostatnio namiętnie sciaga..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2020, 11:35

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 6 maja 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez na allegro kupilam czapki z kominami. 2 z podwojna bawelna, jedna pojedyncza i jedna taka cienka z daszkiem.
    Zadowolona jesten. Bo w sieciowkach nic nie moglam znalezc bo wszedzie braki.

    https://allegro.pl/oferta/czapka-i-komin-44-52-kpl-dwuwarstwowy-jasny-jeans-8382473290?snapshot=MjAyMC0wNC0yOVQwODoxMjozOC4xNTJaO2J1eWVyO2U5NzQ1YzE2M2UxOGY4YWMzMzMyNGQ2M2U1ZDIwY2MxOTkzYmZiZjE5ZmFhNWQ0YzlkNzFmZGE0NDg5NmM1MGY%3D


    Nocnik mamy ale na razie lezy na szafce. Moze sprobujemy w lato jak bedzie cieplo i bede go puszczac na podworko bez pieluszki. Mamy kicie kocie nocnikowa. Ma sztywne strony.

    Teraz szukam kurtki na lato ale cos mi nie idzie. 80 proc. granatowe. Chcialam dla odmiany cos innego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2020, 13:14

  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 6 maja 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie mamy jeszcze nocnika i narazie o nim nie myśle.
    Dziewczyny wymacałam właśnie małej na główce za uszkami guzki mysle ze to są węzły chłonne potyliczne.Dzwoniłam do przychodni pow.by obserwować tzn.nie macać non stop tylko wymacać w piątek czy nadal taka wielkość jal dziś.Być moze przechodzi infekcję lub jest to po szczepieniu /bylo tydz.temu/ spotkałyście się z czyms takim?Kurde martwie się trochę...

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 maja 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Paulina tam są węzły chłonne i może tak być, że tworzą guzki przy/po infekcji.. nie zamartwiaj się, znikną za jakiś czas.

    Paulaa25 lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 maja 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czapeczki wiosenne uszyła nam teściowa 😊 Na lato zamówiłam w Hm z daszkiem w sumie tylko jedna została w jego rozmiarze 🤭 strasznie wykupują w tym Hm ostatnio .... na lato tez zamówię małemu chustkę bambusowa albo maylily albo samiboo

    My nocnik mamy taki, będzie wygodny ten wyciagany wkład

    https://www.pinkorblue.pl/beaba-nocnik-mineral-od-18-miesiaca-blue-white-grey-a252455.html?adword=Google/PLA_CSS_Pflege&RefID=PLA_PL0000_PLA_CSS_Pflege&gclid=CjwKCAjwwMn1BRAUEiwAZ_jnEkFlmNTwhyT3k4UD0ODWkpobjvM3nhc0dCTyjwDq556syoDRmV6UJRoCaNoQAvD_BwE

    A ksiazke o nocniku tez kupiłam jak była promocja w Empiku 3 w cenie 2 to wzięłam 6 różnych z seri Krok po kroku i m.in siku na nocniku, twarde okładki i bardzo ładne ilustracje 😊

    https://www.empik.com/krok-po-kroku-siku-na-nocniku-opracowanie-zbiorowe,p1185085846,ksiazka-p

    Ooo i widzę ze teraz są w promocji wiec wychodzi podobnie jak brałam 3 w cenie 2 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 6 maja 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana!
    Zastanawiam się tylko czy to mozliwe że one są namacalne cały czas ogólnie czy tylko teraz jej się powiększyły i czy to mozliwe że to po szczepieniu mmr.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2020, 15:29

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 maja 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaaa jakieś kurteczki są Hm np bordowa zielona biała w wieloryby 😊

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
‹‹ 1491 1492 1493 1494 1495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ