Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 14 października 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez sporo je mleka, w nocy nie wiem ile 🤷‍♀️ Chodź pewnie to bardziej chęć przytulenia. Rano, przed drzemka i po drzemce, potem po południu zazwyczaj x1 czasami x2, i na noc 🤷‍♀️

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 14 października 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u nas też chodzi o przytulenie bo samo jedzenie to kilka łyków...no chyba że ja mam tak mało pokarmu 🤔

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 14 października 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że to chęć przytulenia a cycek to tylko na ukojenie nerwów :)

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 14 października 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, u mnie to już laktacja siada a mały w nocy się przysysa x razy. Tak sobie z przyzwyczajenia 🤷🏼‍♀️. Teraz w weekend chcemy spróbować żeby mąż go w nocy przejął, zobaczymy co wyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 11:29

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 14 października 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami u mnie tak samo :( a Ala i tak chce memlać pierś ...

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 14 października 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak to bardziej uspokojenie, tuluski niż jedzenie ;)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 14 października 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu brzydka kupa :/ ale inna niż podczas infekcji ...podczas infekcji były zielone i wodniste a teraz są poprostu rzadkie :( poszłabym do pediatry ale jak ?niby biegunka może być od zębów ale bądź tu mądry...Ala jest wesoła coś tam już je tylko te kupy 😥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda u nas z kolei odwrotna sytuacja. Problem żeby wogole zrobić. Dziś rano udało się na nocnik po 2dniach bez... Tak źle, tak nie dobrze...
    A może to dieta Ali? Zastanawiałaś się nad jej menu ostatnim? U nas na pewno dieta. Muszę więcej owoców jej dawać tylko ostatnio nie chce ☹️

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 14 października 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska nic nie zmienialam w diecie...wszystko zaczęło się od tej jelitówki :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podajesz probiotyk? Może potrzeba czasu na regenerację? Ile razy dziennie robi?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 14 października 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz dziennie ale na rzadko. Tak podajemy probiotyk :)
    I jeszcze wydaje mi się że mało sika :/
    Oszaleje 🤯

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 20:50

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 15 października 2020, 03:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie pozera zgaga. W ciagu dnia po kazdym posilku. A w nocy to juz jakas tortura, tak pali :( Kolejna noc nie spie.

    Kurcze Ruda, a pije chetnie? Tez bym obstawiala ze jelitka potrzebuja czasu zeby wrocic do normalnoaci. Ale nie mialam takiej sytuacji wiec nie mowie z doawiadczenia. Moze probuj metody z rozszerzania diety czyli duzo marchewki, banana i ziemniakow?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2020, 03:03

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 15 października 2020, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu wymiotowała w nocy 😥

    Monika współczuję zgagi. Też mnie męczyła w ciąży...nie ma nic gorszego

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 15 października 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, to dlugo juz trwa to dziadostwo :(

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 15 października 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za długo...tylko ostatnio raz zwymiotuje i później jest wszystko ok. Nie są to ciągle wymioty :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda kontaktowalas się z lekarzem? Biedna Ala... Raz dziennie kupa to myślę że to nic poważnego ale lekarzem nie jestem. A mało sika bo kupa rzadka i jeszcze te wymioty. Dobrze by było poradzić się chociaż lekarza bo strasznie długo to już trwa....

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 15 października 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka mówiła że może być osłabiona ...mówiła że jeżeli wymioty i kupa rzadka są raz dziennie to poprostu jelita potrzebują czasu...ale nie przekonuje mnie to...

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 15 października 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Ruda kiedy to się zaczelo? Może spróbuj skonsultować to jeszcze z innym lekarzem jeśli Cię to nadal niepokoi

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 15 października 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika współczuje zgagi, ja na szczęście problemu z tym nie miałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2020, 22:18

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jak Cię to nie przekonuje to poszukaj jakiegoś innego lekarza. Ja też myślę że organizm Ali potrzebuje czasu. A Ala je banany? Ja synowi czekoladę daje jak ma rzadka kupę. Coś "zatwardzajacego". Słodkie to chętnie zjedzą 😉 będzie dobrze 😉 i oby szybko przeszło.

‹‹ 1605 1606 1607 1608 1609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ