X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 9 lutego 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum a Kornelka nie śpi w żłobku ?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 9 lutego 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W żłobku śpi normalnie, problem jest w domu.

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 9 lutego 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas od listopada nie ma drzemek. Raz na jakiś czas zdarzają sie dni, ze jest bardziej marudna i wyraźnie zmeczona ale tez nie ma szans zeby zasnęła przy ksiazce, bajce, muzyce.

    Ostatnio mam jakis ciezki okres, na poczatku marca bedziemy sie przeprowadzac, dopinamy formalności ze sprzedażą mieszkania, zakupem nowej nieruchomości, duzo sie dzieje.. Mala tez jest jakos bardziej marudna, placzliwa. Zaczyna wymuszać na nas rozne rzeczy, nie dajemy sie ale bywa ciężko.

    Ciąża tez coraz bardziej daje mi sie we znaki, ciagle jestem zmeczona, w nocy nie moge spać od natłoku myśli.

    A zeby bylo malo; w ciagu ostatnich 3 dni sasiad zalał nas 2 razy. Za drugim bylo to chwile przed kąpielą Agatki, z sufitu lała sie woda, maz pobiegł do sasiada, ja probuje to ogarnąć a obok mnie placzaca mala, z godzine ja uspokajalam, strasznie sie wystraszyla. Nawet dziś jeszcze to wspominala i zaczynala plakac..

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 9 lutego 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Artemida to rzeczywiście dużo się dzieje teraz u Was. Agatka chyba bardzo wrażliwym jest dzieckiem. Trzymajcie się, powodzenia i życzę dużo siły Tobie i cierpliwości. ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2021, 21:46

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 10 lutego 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida ale macie przygody...Agatka pewnie wyczuwa Twój niepokój i sama reaguje podobnie. Głowa do góry ;)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 10 lutego 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida, nie zazdroszcze przejść. Oj dużo na głowie, nie dziwię się że jesteście niespokojne. Wszystko minie i będzie tylko lepiej :)

    Dziewczyny, czy któraś z Was porywała się na malowanie farbami z dzieckiem? Coś mnie podkusilo i dorzucilam do zamowienia w księgarni.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 10 lutego 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala maluje w żłobku :) ubrania ciężko doprać :D

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 10 lutego 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida współczuje :( ale po cięższym okresie zawsze przychodzi lepszy :)

    Monika w niedziele malowaliśmy pierwszy raz farbkami bo dostaliśmy od koleżanki taki zestaw twórczy do zabawy farbkami ;) mąż rozłożył folie ochronna, mały został w samym body i zabawa była wyśmienita 😁 oczywiście z ojcem są wygłupy i wszyscy byliśmy brudni ale tylko Maksiu trafił do wanny ;)

    symbolica lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 10 lutego 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy tez Wasze dzieci są...hmmm... „dzikie”? Mam na myśli ze Zosia mówi już na tyle ze da się z nią dogadać ale ostatnio wszystko jest „nie kchce!!!” Chyba ze wysypuje w zdaniu słowo „czekolada”. Zębów myć nie chce, rak tez nie, paznokcie obcinamy jak zaśnie i czeszemy jak śpi. Biega w kółko i wszystko rozwala. W zasięgu jej rak nic nie może być bo jak kot wszystko zrzuca. Słowo „nie” traktuje jako zabawę i się śmieje.

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 10 lutego 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wòzek przyszedł - jest cudny, ja razie testowałam bez pasazera, jak się obudzi i zje obiad to będzie tez on testował i sfocę. Kupiłam za 200+25wysylka+13 prowizja vinted, jakby ktòras szukała nowej spaceròwki do 25kg w super jakości to dam namiar.

    Papatka Jacek od zawsze jest dzikiem 😅 powiedziałabym, że przez połowę czasu kiedy nie śpi. Moim zdaniem Zosia też odreagowuje żłobek gdzie dzieci zazwyczaj bywają super grzeczne a w domu już nie muszą.. do tego dołącz bunt dwulatka. Poza tym widzi nieporządek działa na mamę..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2021, 16:47

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 10 lutego 2021, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od dawna malujemy farbkami, mamy z Ikei takie wyciskane. Wyciskam na talerzyk jednorazowy i daje pędzel. Mała rzadko kiedy się brudzi. W żłobku tez raczej się nie brudzi, wszystko robi bardzo ostrożnie :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 10 lutego 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowaliśmy farb kilka miesiecy temu, bardzo jej sie podobało, farby wszedzie, sporo sprzątania po wszystkim. Niestety potem ciagle chciała malować, kazda odmowa kończyła sie mega awantura.
    Narazie nie wracam do tematu.
    Za to na urodziny dostala ciastoline i to jest hit- ciagle robi nam ciasteczka ;)

    Zamiast farb mamy wodne kolorowanki: codziennie maluje, ma duzo frajdy a ja wiem ze to bezpieczna opcja.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 10 lutego 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też daliśmy na urodziny ciastolinw w zestawie z wyciskaczem (czy jak to nazwać). Codziennie chce się tym bawić.

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 10 lutego 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy zwykła plastelinę. Co drugi dzień lepi. Farbki zwykle. Kredek ma mnóstwo. Codziennie koloruje, lepi, maluje. Na urodziny dostała od nas domek lego i ciagle się nim bawi. Dzisiaj nawet odmroziłam kawałek tortu z urodzin to zajadała się chętnie. W ciągu ostatnich dwóch dni zrobiła progres w mówieniu. Powtarza wszystkie wyrazy. Zaczyna łączyć. Jest „moja mama”, „misio spać” „tata tu”. Dobrze ze ta jej mowa poszła do przodu.

    Katar jej przechodzi. W piątek ma bal przebierańców, kreacja gotowa. Nie wiem czy ja puszczać czy nie :(...

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 11 lutego 2021, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też w piątek mamy bal przebierańców 😃 Ala ma strój biedronki a Zosia ?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 11 lutego 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma strój Elsy, ale w ostatnim czasie nie daje sobie ubierać sukienek, więc mam wariant B, śnieżynka (spodenki i body). Balik mamy 15.02

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 11 lutego 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum Ala też nie chce nosić sukienek 😥 a w stroju biedronki jest spódniczka mąż jej napewno nie założy może Paniom się uda

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 11 lutego 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia ma strój diabełka. Zaraz wrzucę na fb to zrobimy sobie galerie 🥰

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 11 lutego 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, też dam ciociom, moze się uda 🤷‍♀️

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 11 lutego 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum też masz wrażenie że Kornelka bardziej słucha cioć niż Ciebie ? 😂

‹‹ 1672 1673 1674 1675 1676 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ