Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 15 marca 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida gratulacje i obyście się szybo uporali ze wszystkim 😊

    My tez z odpieluchowaniem czekamy na ciepło, narazie nie widzę żadnych znaków gotowości ... ani mu nie przeszkadza mokra pielucha, ani nocnik go nie interesuje 🤷‍♀️

    961l20mmezoojidp.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1205 1252

    Wysłany: 15 marca 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Zosia dostała nocnik pod choinkę w 2019 roku od Teściowej czyli jak miała niecały roczek 😂...

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 15 marca 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    Mój Zosia dostała nocnik pod choinkę w 2019 roku od Teściowej czyli jak miała niecały roczek 😂...

    Heheh, no to moja teściowa sprezentowała Jasiowi nocnik na roczek. Czyli nie jest z nią najgorzej 😂😂😂.

    Papapatka lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 16 marca 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starsze pokolenie miało cisnienie bo były niewygodne (dla mam) pieluchy tetrowe ( no może pampersy na wyjścia te 30lat temu) a teraz te matki takie leniwe bo mają pampersy 😆😉 to jest myślenie tego typu, one ambitnie podchodziły do tematu odpieluchowania.. 😀 ale faktem jest, że jak dziecko nie czuje, że ma mokro to mu to zupełnie przeszkadza..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2021, 11:24

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 16 marca 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może gdybyśmy prały pieluchy tetrowe to też by nam zależało na szybszym odpieluchowaniu 😀

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 16 marca 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dokładnie tak by było.
    Młody po pòl roku dostał, że strychu swòj odkrywczy domek i jest szał, ciekawe jak długo..

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 16 marca 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, w dobie pralek automatycznych i suszarek bębnowych to już nie jest taki duży problem. Teraz wielopieluchowanie jest modne, eko i w ogóle. Sama rozważam 😉.

    symbolica lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 16 marca 2021, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam taki pomysł w pierwszych tygodniach życia Agatki ale szybko mi przeszlo ;)


    U nas odpieluchowanie trwało miesiąc. Wiele razy chcialam odpuścić ;)
    Tez myslalam, zeby czekać do lata ale latem bedzie juz z nami Ala i balam sie ze nie bede mieć na to czasu.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 17 marca 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jutro kończę izolację, już nie mam żadnych objawów. Jeszcze mąż trochę ma, musi zakończyć izolacje i dodatkowo Mała w domu 7 dni. Czyli pewnie po świętach pójdzie do żłobka.
    Święta niestety sami w domu, nie wiadomo ile ten wirus siedzi w człowieku, testów ponownie nie robią.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 17 marca 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, a jak Twój tata?

    Moi rodzice prawdopodobnie mają covid 😔. Mama gorączkuje już prawie tydzień... Złapała niedługo po szczepieniu, co za pech.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2021, 16:26

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 17 marca 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie że skacząca temp do max 37.5 to przez zęby ? Raz ma za chwilę nie...jest pogodna ładnie się bawi i je...sama nie wiem...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 17 marca 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami zdrówka dla rodziców !

    malami.91 lubi tę wiadomość

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 17 marca 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Dziewczyny myślicie że skacząca temp do max 37.5 to przez zęby ? Raz ma za chwilę nie...jest pogodna ładnie się bawi i je...sama nie wiem...

    Ruda, a jesteś pewna, że z termometrem wszystko ok? Na czole mierzysz?

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 17 marca 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak my z mężem mamy stała temperaturę. Tak na czole.

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 17 marca 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami.91 wrote:
    W kalendarzu jeszcze zima w końcu 😉.
    U nas wczoraj padał śnieg...

    Czy Wasze dzieciaki zastępują niektóre głoski głoską "h"?
    U mnie Wojtuś zastępuje f literką h 🤦 staram się żeby w miejscu publicznym nie mówił fuj 🤣🤣 Co ciekawsze Ala miała tak samo a teraz już pięknie mówi z resztą Wojtuś tez juz ładne kilku wyrazowe zdania tworzy 😉 No i wkroczył w fazę " co to" ? Idzie zwariować czasami
    Artemida gratulacje nowego domu i oby wam się udało szybko wszystko rozpakować 🤗

    symbolica lubi tę wiadomość

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 17 marca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi, z tatą dużo lepiej, saturacja prawidłowa, niestety został kaszel i dostal antybiotyk. Niestety wszystko na teleporadach, dla mnie to jest nieporozumienie żeby komuś antybiotyk dawać tak bez osłuchania, eh co za czasy.
    Mała jest teraz fanką ulicy czereśniowej. Właśnie kupuje lato i wiosnę bo mamy jesień i zimę. Hehe moja mama oburzona obrazkiem gołej Pani w jednym z pomieszczeń (jakąś galeria sztuki chyba). Chciała wydrapać ten obrazek, ale jakoś ją odwiodlam od tego :p

    malami.91 lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 17 marca 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami ale pech by był z tym covidem, niestety to dość często się teraz o tym słyszy że szczepienie zbiega się z zarazeniem. Dużo zdrowia dla rodzicòw.

    Bumbum super, a mama niepoważna.. to jest książka dla małych dzieci a nie rozkladòwka 😆 Zdrowia dla taty, coś zdecydowanie faceci gorzej przechodzą ten covid tak z obserwacji i u Was i we własnym domu.
    Co do Czereśniowej jest jeszcze piąta część: "Noc na ulicy Czereśniowej" jakby ciąg dalszy po jesieni gdzie m.in. Edward z Agnieszką po sezonowej znajomosci siedzi nią i ona w zaawansowanej ciąży na ławce 😅 szybko poszło 😉 mama może być oburzona 😉
    Książki "czyta" się w tej kolejności: zima, wiosna, lato, jesień i noc bo tak toczą się historie na tych obrazkach i jest zachowana ich ciągłość 🙂

    Edit Jacek wymawia H w innym wyrazach ( uff) niż herbatka bo ta dalej bebatka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2021, 21:59

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 17 marca 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, chyba ludzie po szczepieniu za szybko czują się pewnie...

    Aż sama zamówiłam przed chwilą tą Ulicę Czereśniową, bo się zbieram już dłuższy czas żeby kupić.

    A moje dziecko dziś na mnie patrzy i mówi "Mama ma focha", ehh, tatusiowa szkoła 😁. A ja po prostu zamyślona byłam 😉. U Was też tak jest, że wszystko trzeba skomentować, przytaknąć, powtórzyć? Bo jak coś pozostanie bez reakcji to będzie powtarzać do skutku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2021, 21:49

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 17 marca 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami dobry jest mały 😆.. zamòwiłaś pojedynczo książki? Czy Rok na ulicy Czeresniowej? Ja mam tę drugą.
    mòj znowu moich emocji nie opisuje a jak już to kręci paluszkiem mòwiac "mama titi". Ostatnio zachwalałam że nie niszczy rzeczy.. otòż niszczy jednak i pròbuje dalej swoich sił jak matka nie patrzy.. 🤨

    Obadajcie jeszcze z obrazkowych historii książki Hartmut Bieber: - w mieście
    -na wakacjach

    Tam.tez czasem golizna jest np. w przebieralni chłopiec otworzył drzwi a tam goła Pani albo komuś majtki spadły poczas skoku do basenu.. komedia 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2021, 21:59

    da8300b52b.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 17 marca 2021, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z przemysleń Agatki ostatnio;
    "Tata nie rozumiesz mamy, nie rozumiesz mnie :-D
    Ale mieliśmy miny ;)

    Tak, u nas trzeba wyraźnie zaznaczyć ze usłyszeliśmy/zrozumieliśmy bo powtarza wszystko do skutku.

    Gdy czegoś sie boi to mowi; "nie bój sie mamusiu, nie boj sie tatusiu".
    A gdy coś chce to " mama potrzebuje cos tam" ;)

    malami.91 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
‹‹ 1690 1691 1692 1693 1694 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ