X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 listopada 2021, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas drzemka tez jest w przedszkolu. Jak jest w domu to nie chce iść spać ale później jest mega marudna i o 19 jest już padnięta.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas drzemki 2h!!! każdego dnia.zaciemniam.pokój i nie protestuje, a potem bryka do 21:30. Przy Weronice to było nie do pomyślenia. Ona po 20 już chodziła spać mimo drzemki w dzień.

    Ruda super okazja z ta sesją i fajna pamiątka.

    Na BF kupiłam sobie szczoteczkę Oral-B w extra cenie i witaminki taniej niż zwykle. A mój mąż tonę płyt. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 12:19

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe moja idzie spac 21:30 nawet jak nie ma drzemki. Wczoraj byla zmeczona i poszla o 20:20 ale za to w srodku nocy przyszla do nas do lozka i sie wiercila, slyszalam ze nie spi.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 29 listopada 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas śpią 19-20🙂. Mi to bardzo pasuje. Jestem sama z dwójką przez większość dnia i gdyby nie wolny wieczór to już dawno bym padła 😁.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 15:24

    symbolica lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 listopada 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o której wstają ? Ala dziś wstała o 6 😱

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 29 listopada 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja roznie bywa ze 7:40 a w weekend zdarza sie do 9

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 29 listopada 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wstajemy 7:30-8.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 29 listopada 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacek ostatnio wstaje 7 lub krótko później (zdarzało.się że budził się nawet przed 8...) zależy o której wielkie psisko sąsiadów się rozszczeka na przechodzących obok płotu ludzi.. nienawidzę go wtedy 😖 zresztą ja jestem typ.człowieka Sowa - wieczorem czuję że żyję, a rano bym pospała.. guaranę i kofeinę w tabsach na gorsze dni kupiłam i w fazie testów jestem. 😉

    Teściowa mi opowiadała o pewnej dziewczynce która popadła w anoreksję teraz, 13-latka, waga 28kg 😱😱😱 straciła przytomność w szkole -serducho wysiadło.. odratowali ją a terminy w szpitalach na "za rok"... masakra. Moja Weronika się opamiętała choć niestety liczenie kalorii jej zostało. Ale je i.przyznaje, że w wakacje jak miała fazę anoreksji i słabo jej się robiło.. wie że to nie było dla niej dobre.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 20:33

    da8300b52b.png
  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 29 listopada 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Jeszcze do 24:00 możecie zamówić metryki dla dzieci i plakaty ze zniżką 25% ❤️. Promocja działa także na metryczki rysowane na podstawie zdjęć waszych dzieci ❤️

    insta: https://www.instagram.com/sketchwithlovepl/

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 30 listopada 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spotkała mnie niezbyt przyjemna sytuacja sprzedawałam dywan używany na olx dodalam realne zdjęcie w opisie był stan bardzo dobry. Przekazując go kobiecie powiedziałam o plamie od soku - napewno do wyczyszczenia. A teraz dostaje maila ze dywan ma 3 plamy a nie jedna i że to nie w porządku... Co byście zrobiły na moim miejscu ?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 30 listopada 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ze nie wysylalas tego dywanu tylko sie spotkalyscie, ja bym dla swietego spokoju zaproponowala zwrot i wystawila jeszcze raz. No chyba ze jest ryzyko ze to ona zrobila te plamy.

    Ja kiedys omylkowo wystawiajac telefon napisalam ze ma 128gb zamiast 64gb. Gostek tez poprosil o wyjasnienie, odpowiedzialam, ze zle popatrzylam na opis aukcji na ktorej kupowalam, zaproponowalam ze odesle kase, ae juz sie nie odezwal.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 30 listopada 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum tak umówiliśmy się na odbiór. Zaproponowałam anulację transakcji i zwrot pieniążków ale kobita ma focha : cytat
    Jeśli pisze Pani w ogłoszeniu że dywan jest w stanie bardzo dobrym i w oczy mi mówi że ma jedna plamkę a w rzeczywistości ma tzy to wierzę na słowo.ze tak jest.
    No nic, nauczka dla mnie na przyszłość.

    Nie kojarzę żeby miał 3 plamy. Proponowałam aby obejrzała go na żywo ale nie chciała....

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłyście już prezenty ? Ja właśnie jestem w trakcie :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dzieci juz dawno. W sobote przychodzi sasiad-Mikolaj.
    Na gwiazdke z kuzynami juz prawie wszystkie. Robimy zrzutkowe zeby nie bylo tego za duzo.
    Dla siebie tez juz mam. wczoraj przyszedl hehe
    Dla meza nie wiem. Nigdy nie wiem :)
    Mamie dorzucilam do maszyny do szycia. Ona krawcowa a swoja musiala oddac wiec cierpiala z braku sprzetu.

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakies pomysly dla mezow?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mężowi kupiłam komplet kufli do piwa :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kufli cala szafke, wiec cos innego… nie mam jeszcze pomyslu. Dla malej kupilam domek dla lalek jednak (jak zobaczylam jak usypia jedna maskotke i jej urzadza lozeczko to stwierdzilam ze sie nada :) kupilam na BF za 189 zl (normalna dena 269). Bede jeszcze polowac na samolot dla malej bo tamta aukcja gdzie bylo najtaniej skonczyla sie.

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciagam jezyka u kolezabki z Douglasa. Najwyzej kipie perfumy

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jakiś smartwatch albo Smartband :)?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika jakbyś była w Biedronce to spójrz czy jest Tracker a nóż widelec 😁

‹‹ 1766 1767 1768 1769 1770 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ