X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest. Rzuce okiem :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w przedszkolu Mikołaj jestem ciekawa jak Ala zareaguje 😁

    Paulina Symbolica jesteście ?

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda nie wiem za ja ile sprzedawałaś ten dywan ale napisz jej że opuścisz jej 10 czy 20zl na detergent żeby sobie usunęła te plamy. I tyle. Miałam podobna kiedyś sytuację i tak zrobiłam ze oddałam częśc kasy i obydwie strony zadowolone. 🙂 W sumie dałam.wybör albo opuszczę albo może mi odesłać i zgodziła się na pierwszą opcję. Dyplomacja 🙂

    My tylko dzieciakom kupujemy prezenty lub kasę damy nastolatkom. Prezenty dla siebie to kupujemy przez cały rok, kiedy potrzebujemy. Teściowej mąż kupił najnowszy dekoder do tv czy jak to tam się zwie.. to nasz prezent.

    Ruda jak Ala? Podobał się Mikołaj?
    Dziś obkupiłam mlodegp w Biedrze w książeczki aktywizujące ( przy zakupie 3szt wychodził voucher 50%wartosci, były też z Psim Patrolem..).
    Nie widziałam żadnych autek z psiego Patrolu dziś w Biedrze.. za to w kiosku ruchu widziałam pieska w różowym autku więc warto w kioskach Ruchu poszukać Ruda bo mogą kryć cuda.

    Jutro do dzieci wpada Mikołaj (czyli wujek Michał). 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2021, 20:11

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica Ala zachwycona 😁 ciągle opowiada i śpiewa piosenki 😁 bardzo pozytywnie
    Zrobiliśmy jej list od Mikołaja że musi być pomocnikiem rodziców itp że musi mówić proszę dziękuję przepraszam i takie tam ale to jej za bardzo nie pasowało 😂

    symbolica, Moniiiikaaaa lubią tę wiadomość

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ruda, dobre z tym listem. Moj maz nagina Mikolaja na maksa. Zjedz rybe bo Mikolaj patrzy czy jestes grzeczny, ubierz pizame bo jutro Mikolaj itp. Okrutny :D

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie jogurty w tubce polecacie.z dobrym składem :)?

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tubce nie znam ale w butelce dobry sklad maja Fruvita pure. One sa bez cukru.

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas fruvita pure tez rzadza :) z lidla pilos pure w butelce tez. Tylko jogurt naturalny plis owoce. W tubce jest jogomi bobivity, sklad moim zdaniem okej :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala nie chce jogurtu z butelki 🤔

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda spróbuj przez słomkę żeby piła, albo przelać do kubeczka z dziubkiem.

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas je normalnie lyzeczka, najczesciej z musli

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Ala ma lekką chrypkę zajrzałam jej do gardła a tam zawalone białym nalotem :( humor dopisuje apetyt też gorączki brak...tylko ta chrypka ...co polecacie ?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto by pokazac lekarzowi, chociaz jakby byla angina to by jesc nie mogla i raczej goraczka by wystapila…

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cała noc ładnie przespana ani kaszlu ani gorączki 🤔🤔🤔 będę próbowała się umówić do lekarza na popołudnie...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 14 pediatra

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac co powie

    U nas w przedszkolu dzisiaj Swiety Mikolaj :)

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, która z Was walczyła z AZS u dziecka?

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami ja :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jestem jestem 😊

    w sprawie dywanu, skoro zaproponowałaś zwrot pieniędzy i anulowanie zakupy a nie jest tym zainteresowana to już trudni, chodź właśnie pytanie czy przypadkiem nie zrobiła jakiś plam ona 🤔 Ale miała wybór, odbierała dywan osobiście wiec mogła sobie obejrzeć.

    Maksiu ostatnie wstaje wcześnie Ok 6.30 czasami Ok 7, chodzi spać Ok 20.40 a drzemkę ma Ok 2 godzinna w ciągu dnia Ok 12
    Do Ok 14-15.

    Ruda daj znać co lekarz powie

    Maksiu był ostatnio z galerii handlowej gdzie siedział Mikołaj w fotelu i nie chcial podejść a jak wzięłam go na ręce żeby odebrać mału prezencik to tak się zoplakala odwrócił głowę i wtulił we mnie ze szok. Chociaż potem opowiadał ze Mikołaj dał mu amam (kalendarz adwentowy) i był zadowolony ale mikolajow omija z daleka.

    Jak szykowaliśmy dla Mikołaja mleko i ciatseczka to nie chciał zanieść do pokoju gdzie śpi tylko w salonie kazał postawić 😂

    Ja sobie przypomniałam ze jakoś jak miałam 2-3 latka mama opowidala ze tez bałam się świetego Mikołaja i spałam z rodzicami w ich pokoju żeby nic być u siebie jak Mikołaj przyjdzie 🤷‍♀️

    Lubi Mikołaja cieszy się jak o nim słyszy ale nie akceptuje bezpośrednich kontaktów z nim 😂 dobrze ze nie kupiliśmy środku Mikołaja bo mąż miał się przebrać w tym roku

    961l20mmezoojidp.png
‹‹ 1767 1768 1769 1770 1771 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ