Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 23 listopada 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. To Franka. Ala jeszcze nie ma. Na zdjeciu wszystko Ikea. Niesmiertelne kallaxy :D

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 listopada 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, wszystkiego naj dla roczniaczki :)

    Dziewczyny, właśnie od Małej dowiedziałam się, że ciocie codziennie puszczają bajki na drzemce z telefonu :/ nie wiem czy reagować, ja puszcam tylko w czasie inhalacji i w aucie jak już inne metody zawodzą, wiec jestem bardzo przeciwko :/ Wy byscie reagowaly?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 listopada 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum ja bym zapytała opiekunek czy to prawda. U nas już była taka sytuacja że Ala ściemniła mi że siedzi sama przy stoliku ale rozmawiałam z Paniami i nie była to prawda...

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 24 listopada 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, a tak mi przyszlo do glowy. Moze puszczaja audiobooka?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 listopada 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze tak byc, ale zapytalam Malej czy widac obrazek czy tylko leci muzyka, Kornelia stwierdzila ze jest filmik z dziewczynka. Natomiast moze to tez sobie wymyslic. Takze chyba najlepsza opcja bedzie rozmowa z ciocia :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 listopada 2021, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum daj znać jak się sytuacja wyjaśni :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 listopada 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepredko sie wyjasni, bo dzisiaj bylo zastepstwo a od jutra zostaje w domu bo katar znowu. Ae biegnie 4 tydzien jej obecnosci w zlobku i noe liczac dwudniowej kwarantanny to moim zdaniem dobry wynik :p

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 listopada 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas już 2 miesiące w ciągu 😁 tfu tfu nie zapraszam

    Ala zrobiła fikołka na łóżku i spadła 😱 już nie mam mocy do jej wygibasów....

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 26 listopada 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te Alicje to chyba gimnastyczki z natury. U sasiadow przyjezdza wnuczka Alicja. Kilka miesiecy starsza od naszych. Latem wchodzila na czubek bramy zeby wydostac sie poza podworko. Malo zawalu nie dostalam jak zobaczylam.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 26 listopada 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie to imię coś oznacza ;)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 26 listopada 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziś mieliśmy bal przebierańców z okazji Andrzejek wszystkie dziewczynki księżniczki itp a Ala nietoperz 😂 ale jak zobaczyła ten strój to nie chciała żadnego innego 🙃 nic na siłę 😁

    Moniiiikaaaa, symbolica lubią tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 26 listopada 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przynajmniej sie wyrozniala :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 27 listopada 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, ekstra! Dziewczyna jest niesztampowa.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 27 listopada 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciliśmy z sesji świątecznej ☺️ znalazłam super ofertę. Sesja za darmo w zamian za możliwość udostępnienia zdjęć w portfolio :) czekam na efekty :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 27 listopada 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie wrzuc na fb :)

    ruda90 lubi tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 27 listopada 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalcie sie co upolowalyscie na BF :) ja kupilam dywan :D i jeszcze mam w planie kurtke jutro ;)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 28 listopada 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nic. Chce kupic kombinezon Frankowi i sobie sluchawki nauszne bezprzewodowe ale co nie ma na nie promo.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 28 listopada 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam tylko w c&a ubrania dla dzieciaków pod choinkę bo było - 20% :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 28 listopada 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala już śpi 😱 nie miała drzemki w dzień i była padnięta 🙂 dawno nie miałam wolnego wieczoru 😁

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 28 listopada 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam u Was drzemki, jeszcze sa? U nas mala spi w przedszkolu a jak jest z nami to nie spi.

‹‹ 1765 1766 1767 1768 1769 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ