Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano jak wstaje z lozka to jest prawie płaski, jak troche pochodze i po posilkach robi sie wiekszy ale zauwazylam ze jednego wieczoru jest wiekszkszy a kolejnego mniejszy. Pewnie to tez kwestia wzdec i wypróżnienia. Tez mam ochote ma basen. Dziewczyny czy was tez mecza w ciazy mega pokrecone, realne, straszne sny, juz mnie to meczy bo co noc sie budze wystraszona.

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    U mnie z kolei rano zawsze mniejszy niż wieczorem :D.


    Też tak mam ;) Rano prawie nic nie widać, za to wieczorem.. Wyglądam jakbym była już w 7 miesiącu :D

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • mamamajeczki Autorytet
    Postów: 717 398

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola94c wrote:
    Dzień dobry dziewczyny. Ja to chyba ruszam na basen :D bo idzie się ugotować :D

    Ja to już z rana wzięłam zimny prysznic. Nie minęło 20 min i już jestem cała mokra :(

    rfxg3e3kmiyi4sbz.png
  • essentiel Ekspertka
    Postów: 181 239

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia85 wrote:
    Tylko 4 kg ? :O ja w pierwszej przytyłam 30kg a w drugiej 17kg chciałabym tak malutko jak ty :)
    Tak :) sporo traciłam na wadze, teraz podobnie, choć spadki niższe. Co wizytę ważę mniej, mimo, że dziecko rośnie. Z córką miałam dokładnie to samo :D
    Mam to chyba po mamie, ona na ostatniej wizycie przed porodem ważyła 47 kg z czego ja ważyłam 3200. Też chudła w ciążach i to dużo więcej niż ja :o Organizm Jet jednak nieprzewidywalny :D

    ❤ Mikołaj 1.02.19 ❤
    m3sx6vgcf3jfk39f.png
    ❤ Hanna - 11.04.16 ❤
    klz9roeqis0tp9cs.png
  • essentiel Ekspertka
    Postów: 181 239

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś siedzę przy wiatraku :D

    Swoją drogą co robicie na obiad w takie upały?

    ❤ Mikołaj 1.02.19 ❤
    m3sx6vgcf3jfk39f.png
    ❤ Hanna - 11.04.16 ❤
    klz9roeqis0tp9cs.png
  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie obiady raczej normalne, mąż to może schabowe mielone i kurczaki smażone jeść na okrągło za to mnie odrzucilo od smazonego. Wole zjeść zupę i naleśniki. Dzisiaj na upał kompromis ziemniaki z cebulką, maślanka, jajko sadzone i mizeria

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • paprot.ka Przyjaciółka
    Postów: 99 120

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziecko z tych, dla których mogłyby istnieć tylko zupy (mięso czasami też zje + surówkę, ale mniej chętnie), więc głownie na zupach się skupiam

    9f7j2n0alxnirebz.png
    yuudsek2vq53xpo1.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też od mięsa kompletnie odrzucilo mąż je kotlety od mamusi a ja kanapki albo pierogi

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najchętniej nic bym nie robiła ale ze względu na dzieci zawsze jest zupa ( bo my tacy zupowi) a drugie od wielkiego dzwonu . Na szczęście mąż bezproblemowy i je co jest ( albo nie je jak mam lenia ;) ). Swoją drogą mizerie ziemniaki i jajko sadzone mogłabym codziennie :-D Za to jak będzie chłodniej to mąż bedzie kluski ziemniaczane robił bo jego najlepsze :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 12:13

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziemniaczki z siadlym mlekiem:)

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś makaron ze szpinakiem :)

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1154

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj zupka jarzynowa :) Już się pichci :)

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko bym zjadła :O

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pomidorówka że świeżych pomidorów :D

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ogórkowa ;) na drugie na razie nie mam pomysłu.

    Czekam na USG genetyczne. Za 20 minut wchodzę. ..

    MałaMała, baranosia, Lady_E, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzis taaaakiego lenia :( i te upaaaaly :(
    Pije pije pije i nic to nie daje...
    Tez chyba zrobie mizerie i ziemniaczki ... + zimny kefir.... mmmmniam !!!

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    U mnie ogórkowa ;) na drugie na razie nie mam pomysłu.

    Czekam na USG genetyczne. Za 20 minut wchodzę. ..

    Czekamy :-)

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper trzymam kciuki!

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1154

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper kciuki <3 Widzę że zupki dzisiaj wygrywają :)

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pomidorowa bo to córki jedna z ulubionych a na drugie chyba kurczaka w curry z ananasem i kukurydzą choć nie wiem kiedy stary przyjdzie z pracy bo już pisać że później będzie...

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ