X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w grudniu mega kumulacja prezentów. 6 Mikołajki, 12 urodziny i 24 wigilia

    Ewelcia85, Lutyska lubią tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja córka ma 7lat i chce żeby wierzyła jak najdłużej <3 to piękny czas.
    U nas w Mikołaja przede wszystkim słodycze, ale zawsze coś dokupuje zabawkowego. W tym roku jedna i druga dostały te maskotki cekinsy czy jakos tak :P co sie zmieniają kolory, plus starsza zestaw 50kredek bo uwielbia rysować. Radości mnóstwo :D

    Ewelcia85, Pau.Em lubią tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też podczytuje styczniowe i grudniowe mamusie... Niedługo nas zaczną podczytywac :-)

    Ja na Mikołaja kupiłam dla starszej tor kulkowy, kostkę Rubika 2x2,rybę nie na żarty, przeplatanke do nauki wiązania butów a dla młodszej spadające małpki, koraliki do nawlekania, piłkę rozkładana (jak na odpuście) i od teściowej kotki i słodycze a od mojej mamy ciuchy - i zdziwiona że nie skaczą z radości na co ja że to dzieci i patrzą na zabawki a nie jak się ubrać bo to akurat jedno z ich najgorszych zadań rano :-P

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam właśnie ze szkoły i jakbym w tym momencie dorwała katechetkę to bym jej kudły powyrywała . Pisałam ostatnio ze Oliwka źle się czuła i wymiotowała i dzisiaj dowiedziałam się czemu :( otoz jaśnie wielmożna święta krowa katechetka nakrzyczała przy całej klasie na moją córkę ze nie nauczyła się aktów wiary ( oczywiście je umie ) , nie miała tylko odwagi stanąć przed całą klasą i uch wyrecytować . Przez tego kurwiszona moje dziecko w nocy budziło się z płaczem a od 3 dni prawie nie je ! Mąż jak o tym usłyszał to az się zagotował i powiedział ze jak będzie trzeba to zgłosi to wszędzie a ją jak tylko spotka to zjebie na czym świat stoi . Nosz kurde jestem taka zła bo tak mi szkoda córki :(

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do nocy to też nie mogę zasnąć i pół nocy oglądam internety :-P znalazłam sobie krem po ciąży z eveline wyszczuplający i stwierdziłam że kupię dla młodszej dostawę stojącą do wózka i będziemy śmigać na plac zabaw od kwietnia bo mamy nowy ze sprzetami do ćwiczeń.

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia85 jestem w szoku! Jak tak można wrzeszczec na niewinne zestresowane dziecko...
    Oliwka sama Ci o tym powiedziała czy ktoś w szkole się tym zajął?

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia nie dziwię Ci się też bym się wqrzyla.

    Mnie dorwala na korytarzu w szkole znajoma i mówi że jej syn już po raz kolejny skarżył się na moją Pati że go kopie na stołówce i nawet Pani z kuchni zwracała jej uwagę (ciotka tego młodego). Na co ja że pogadam z Pati ale od pilnowania na stołówce są Panie i one powinny zareagować a poza tym nie znam sytuacji i nie chcę oskarżać dziecka po tygodniu. Po południu jak pojechałam po Pati zapytałam Panią o jej zachowanie i się okazało że wychwalila mi ją strasznie że pomaga młodszym, jak płaczą to przytula, ciągnie do zabawy itp. A jak zapytałam o stołówkę to tylko odpowiedziała że Pati się broniła bo ten młody to taki placzliwy i Pati często mu pomagała i on się teraz do niej strasznie przykleil "zakochał" i nie daje jej spokoju bo non stop wisi jej na szyi i ją całuję a ona nie może spokojnie zjeść i się bawić więc go kopnela a ciotka zobaczyła i afera. Powiedziała mi jeszcze że jak byłaby niegrzeczna to one by mi powiedziały i żeby tamtej matki nie słuchać bo w starszej grupie też robi afery o nic.

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroKaro wrote:
    Ewelcia85 jestem w szoku! Jak tak można wrzeszczec na niewinne zestresowane dziecko...
    Oliwka sama Ci o tym powiedziała czy ktoś w szkole się tym zajął?
    No niestety z Oliwki coś wyciągnąć to chyba tylko na torturach . Mama jej koleżanki z klasy mi powiedziała .

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia85 wrote:
    Wróciłam właśnie ze szkoły i jakbym w tym momencie dorwała katechetkę to bym jej kudły powyrywała . Pisałam ostatnio ze Oliwka źle się czuła i wymiotowała i dzisiaj dowiedziałam się czemu :( otoz jaśnie wielmożna święta krowa katechetka nakrzyczała przy całej klasie na moją córkę ze nie nauczyła się aktów wiary ( oczywiście je umie ) , nie miała tylko odwagi stanąć przed całą klasą i uch wyrecytować . Przez tego kurwiszona moje dziecko w nocy budziło się z płaczem a od 3 dni prawie nie je ! Mąż jak o tym usłyszał to az się zagotował i powiedział ze jak będzie trzeba to zgłosi to wszędzie a ją jak tylko spotka to zjebie na czym świat stoi . Nosz kurde jestem taka zła bo tak mi szkoda córki :(
    Oczywiście nie zostawiać tak tego. Ja bym poszła do wychowawczyni, dyrektorki i do katechetki. Jeśli dalej córka będzie tak przezywać to umówiłabym ją do psychologa. Wystarczy jeden impuls, żeby dziecko się zamknęło w sobie. Tacy ludzie nie powinni być nauczycielami :/ Boje się takich akcji, bo moja starsza to straszny wrażliwiec.


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota no widzisz nic dziwnego ze twoja córeczka ma dosyc jak ten chłopiec jej nie daje spokoju . Fajnie ze umie się obronić . Moja za to jest bardzo wstydliwa i nie umie odpowiednio zareagować . Dzisiaj wróci ze szkoły to z nią porozmawiam ze nikt nie moze na nią krzyczec i ma reagowac a jak się pani nie spodoba to ja chętnie z nią porozmawiam. Jedno jest pewne ten stary kurwiszon mnie popamięta na długo .

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Oczywiście nie zostawiać tak tego. Ja bym poszła do wychowawczyni, dyrektorki i do katechetki. Jeśli dalej córka będzie tak przezywać to umówiłabym ją do psychologa. Wystarczy jeden impuls, żeby dziecko się zamknęło w sobie. Tacy ludzie nie powinni być nauczycielami :/ Boje się takich akcji, bo moja starsza to straszny wrażliwiec.
    No widzisz mi juz mieliśmy sesje z psychologiem jak miała 5 lat i poszła do zerówki w tej szkole . Oliwka po pierwsze jest bardzo wrażliwa a po drugie z racji tego że późno zaczęła mówić nie ma odwagi publicznie się wypowiadać . Chociaż mówi już calkiem poprawnie cały czas boi się tego ze ktoś ją wyśmieje a tu taka sytuacja . Z doświadczenia wiem że długa droga teraz przed nami żeby przestała to przeżywać :(

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska wrote:
    Ja tez planuje kp a u tesciowej to dziecka samego nie zostawie bo moja z kolei juz niemowlakowi by dala uwaga! Mleko krowie bo przeciez jest zdrowe, a 2-miesiecznemu pierwszemu wnukowi dawala czekolade po okruszkach.i jeszcze jaki ubaw miala ze mu smakuje.

    O dżizaz :o

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj nie mogłam też zasnąć, bolało mnie miejsce nad brzuszkiem (tam gdzie się zaczyna góra brzuszka) i zaczęłam się bać czy to nie jakieś skurcze i że zaraz zacznę rodzić a tu dopiero 31 tydzień... Masakra

    Ewelcia85 współczuje sytuacji, biedna Mała, najgorzej gdy nauczycielami, czyli osobami, które mają być autorytetami są jakieś niespełnione osoby :/ Bo na pewno musi być to osoba nieszczęśliwa i podła odbijając swoje niepowodzenia na małych dzieciach :/

  • Karola94c Autorytet
    Postów: 944 578

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to się katechetką zwie ? ... ja to bym zastrzelila na miejscu .. nie rozumiem tego jak można traktować tak dzieci ...

    14.01.2016r - 3580g, 58cm -g.15.00
    3i498u69dg9tllfw.png
    14.02.2019r - 3970g, 59cm -g.00.45
    iv096iye2fv87y8o.png
    6qw2egz2dy2t6mxw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia85 wrote:
    Wróciłam właśnie ze szkoły i jakbym w tym momencie dorwała katechetkę to bym jej kudły powyrywała . Pisałam ostatnio ze Oliwka źle się czuła i wymiotowała i dzisiaj dowiedziałam się czemu :( otoz jaśnie wielmożna święta krowa katechetka nakrzyczała przy całej klasie na moją córkę ze nie nauczyła się aktów wiary ( oczywiście je umie ) , nie miała tylko odwagi stanąć przed całą klasą i uch wyrecytować . Przez tego kurwiszona moje dziecko w nocy budziło się z płaczem a od 3 dni prawie nie je ! Mąż jak o tym usłyszał to az się zagotował i powiedział ze jak będzie trzeba to zgłosi to wszędzie a ją jak tylko spotka to zjebie na czym świat stoi . Nosz kurde jestem taka zła bo tak mi szkoda córki :(
    Nie dziwię się. Rób aferę. Nienawidzę takiego traktowania.

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia nie dziwię się, że jesteś wzburzona. Nogi z tyłka bym babie powyrywała!
    Nie wiem czy to pogoda czy co, ale sił mi dziś brak, ale tak totalnie. Byłam na zakupach typu chleb, masło a czuję się jakbym przekonała ogródek.
    Dziś przyjeżdża nasz nowy narożnik :D Idealnie nie Mikołajki.

    Karola94c lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2019, 23:29

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Ewelcia nie dziwię się, że jesteś wzburzona. Nogi z tyłka bym babie powyrywała!
    Nie wiem czy to pogoda czy co, ale sił mi dziś brak, ale tak totalnie. Byłam na zakupach typu chleb, masło a czuję się jakbym przekonała ogródek.
    Dziś przyjeżdża nasz nowy narożnik :D Idealnie nie Mikołajki.
    Makowa chyba pogoda dzisiaj dobija bo ja tez tylko krupnik ugotowałam i padam na ryj ;) mojego męża namówiłam na narożnik ale kupimy go pewnie luty-marzec :)
    Lutyska z tymi słodyczami tez cię rozumiem , u nas niby dzieci małe ale jak dostaną to leżą i potem my musimy zjeść .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2018, 12:43

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia teraz przebieram nogami kiedy mąż z pracy wróci i go poskłada. A wczoraj mnie olśniło, że mam nadzieję, że go nie ochrzczę wodami jak mi odejdą wodospadem.

    Ewelcia85 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Karola94c Autorytet
    Postów: 944 578

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju.. dziewczyny, też wam się tak kręci w głowie dzisiaj ? no katastrofa jakaś .. normalnie siedzę i mi się kręci .. :/

    14.01.2016r - 3580g, 58cm -g.15.00
    3i498u69dg9tllfw.png
    14.02.2019r - 3970g, 59cm -g.00.45
    iv096iye2fv87y8o.png
    6qw2egz2dy2t6mxw.png
‹‹ 560 561 562 563 564 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ