X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisalyscie :-) ja już po wizycie. Widać sam pęcherzyk ciążowy. Gin kazał wyluzować i czekać do 2 lipca na wizytę i zobaczymy co będzie. Powiedział że ciąża jest widocznie młodsza i dlatego bhcg nie jest za wysokie i nie kazał się nim przejmować bo widelki są na tyle duże że w zasadzie beta powinna służyć jedynie do potwierdzenia ciąży a skoro przyrasta to jest ok. No to czekamy.... :-)

    mamaaniołków3, Ewelcia85, Karola94c, Mila_85, -Mamunia-, inka1985 lubią tę wiadomość

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - czekaj cierpliwie.
    Tak ostatnio jechałam w aucie i się zastanawiałam po co my to wszystko robimy? Zamiast usiąść na tyłku i poczekać biegamy po lekarzach / laboratoriach etc. Same siebie stresujemy. Czy wszystkie macie cykle 28 dni? Czyli książkowe? To czemu oczekujemy, że nasza ciąża będzie przebiegać książkowo? Mam ostatnio problemy z plamieniem i żaden z lekarzy nie jest w stanie "nic już więcej zrobić". Biorę duphaston 3x1 i to, że latam ciągle na wizyty i chce wiedzieć to tylko i wyłącznie mój stres, strach i ciekawość.
    Jeśli nie krwawicie, nie plamicie krwią, nie macie silnych bóli podbrzusza to weźcie dobrą książkę i przestańcie panikować - taką ot obrałam teorię. Stres dzidziusiowi nie pomoże.
    Wczoraj lekarz powiedział mi, że nie widzi akcji serca u dzidziusia. Mogłam iść dzisiaj go innego ginekologa, ale myślę sobie - wierzę, że jest wszystko ok, dam dziecku szansę, nawet jeśli serce nie biło wczoraj, może zaskoczy, jak mu dam trochę czasu (chociaż mam akurat podejrzenia co do sprzętu lekarza, u którego byłam). Tak czy siak, umówiłam się na poniedziałek i wtedy będzie wszystko wiadomo. Nic nie mogę zmienić, jestem dobrej myśli, odpoczywam i czekam spokojnie na wizytę.
    Zajmijcie się czymś, szybciej czas będzie mijał a głowa nie będzie się martwić :*

    Straciatellaa, MonisiaK, Pau.Em, Jonesey, malami91, Ewelcia85, Karola94c, Pionerka, inka1985, Kropeczka85 lubią tę wiadomość

  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam pierwsza wizytę 5.07 zobaczyny co tam słychać.
    Cykle zawsze nieregularne, ale jednak nosa miałam , bo test zrobiłam.
    Ciąża to dla nas niespodzianka.

  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale produkujecie :)

    Ja jestem chyba jedyna, która zrobiła tylko jeden test i ani jednej bety.
    Wiem, że forum może nakręcić troszkę myślenie człowieka. W pierwszej ciąży bardzo szybko minęły mi objawy i spanikowana poleciałam do lekarza.. zalecenie to mniej Internetu :)
    Teraz też sobie wkrcam, bo nie mam żadnych objawów :(
    Dziś wizyta - mam nadzieję, że uda się zobaczyć serduszko ;)

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka wrote:
    Ale się rozpisalyscie :-) ja już po wizycie. Widać sam pęcherzyk ciążowy. Gin kazał wyluzować i czekać do 2 lipca na wizytę i zobaczymy co będzie. Powiedział że ciąża jest widocznie młodsza i dlatego bhcg nie jest za wysokie i nie kazał się nim przejmować bo widelki są na tyle duże że w zasadzie beta powinna służyć jedynie do potwierdzenia ciąży a skoro przyrasta to jest ok. No to czekamy.... :-)

    A z OM który TC Ci wychodzi?

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Dziewczyny ale produkujecie :)

    Ja jestem chyba jedyna, która zrobiła tylko jeden test i ani jednej bety.
    Wiem, że forum może nakręcić troszkę myślenie człowieka. W pierwszej ciąży bardzo szybko minęły mi objawy i spanikowana poleciałam do lekarza.. zalecenie to mniej Internetu :)
    Teraz też sobie wkrcam, bo nie mam żadnych objawów :(
    Dziś wizyta - mam nadzieję, że uda się zobaczyć serduszko ;)

    Ja w pierwszej ciąży też totalny luz, test zrobiłam a potem poszłam na US ale nie na samym początku tylko trochę później i już był fajny ludzik na tym USG który machał rączką, a teraz jestem cała w stresie...

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, z moich wyliczeń wynika że tp wypada ok 12 lutego. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo ten krwiak którego mam trochę psuje mi humor.kolejna wizyta dopiero 3 lipca, jak byłam na wizycie w 5t3d to było serduszko i ten cholerny krwiak, przez którego nadal plemię. Jak tam z waszymi objawami ciążowymi? Mnie czasami bolą piersi i czasem czuje mdłości.

  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wzdęcia, bóle brzucha, jajnikow, metaliczny posmak, wrażliwość na zapachy, częstomocz, zmęczenie.

    Teraz mam tylko te dwa ostatnie. Piersi jie bolą wogole od samego początku.

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia mnie również bolą piersi,stracilam apetyt, mdli mnie.
    2 tygodnie temu byłam na wizycie, było widać malutka kropeczke, ale pani ginekolog powiedziała, że za wcześnie by określić wiek więc nie założyła mi jeszcze karty ciąży. Zmienilam ginekologa w poniedziałek idę na badanie.

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • Sylllwus Przyjaciółka
    Postów: 104 126

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, z moich wyliczeń wynika że tp wypada ok 12 lutego. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo ten krwiak którego mam trochę psuje mi humor.kolejna wizyta dopiero 3 lipca, jak byłam na wizycie w 5t3d to było serduszko i ten cholerny krwiak, przez którego nadal plemię. Jak tam z waszymi objawami ciążowymi? Mnie czasami bolą piersi i czasem czuje mdłości.

    Oj ten bol piersi potworny, ale gdyby nie ten bol to nie tkneło by mnie żeby zrobić test. Dodatkowo calodniowa senność, od czasu do czasu mdłości i czeste parcie na pecherz.

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawiorek brawo za zdrowe podejście :)

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • mamaaniołków3 Ekspertka
    Postów: 153 303

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta 20,8 chyba coś za mało :(

    Moje aniołki 12tc - 18.04.2013; 6tc- 21.11.2015; 5tc- 27.03.2016 (40dc), 22-06-2018 - 6tc

    SZCZĘŚLIWA MAMA małego urwisa Tymka 06-03-2017


  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaaniołków3 wrote:
    beta 20,8 chyba coś za mało :(
    Czemu za malo? Ile dni po owu? I czy to Twoja pierwsza beta?


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaaniołków3 wrote:
    beta 20,8 chyba coś za mało :(

    Może miałaś późną owulacje, sprawdź jaki przyrost po 48h

    km5sroeqr29ccbje.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaaniołków tak jak dziewczyny piszą. Najważniejszy jest przyrost.
    Co do objawów to jak zdejmuję stanik to mam wrażenie, że mam kamienie zamiast piersi. I mam wstręt do jedzenia. Najchętniej jadłabym tylko kiszoną kapustę mojej babci <3. Czasami też rwą mnie jajniki i ciągnie w podbrzuszu. Aha i senność.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko senność póki co :) Czasami brzuch zaboli. Przez Was to i ja jutro zrobię bete. Akurat jadę w rejony, gdzie lab w sobotę otwarty :) nakręcacie człowieka niepotrzebnie :P


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • mamamajeczki Autorytet
    Postów: 717 398

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaaniołków3 wrote:
    beta 20,8 chyba coś za mało :(

    Ważny jest przyrost ja miałam 44 na początku a dopiero potem po 48 h 188 :)

    rfxg3e3kmiyi4sbz.png
  • mamamajeczki Autorytet
    Postów: 717 398

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie tylko piersi są wrażliwe i nabrzmiałe i to wszytko aż czasami zastanawiam się czy w ciąży jestem. Jestem ciekawa na jak długo z córką zaczęło się od 8 tygodnia (mdłości, senność i brak apetytu)

    rfxg3e3kmiyi4sbz.png
  • Karola94c Autorytet
    Postów: 944 578

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em wrote:
    Masz usg w środę 27 Tak?
    Tak w środę

    14.01.2016r - 3580g, 58cm -g.15.00
    3i498u69dg9tllfw.png
    14.02.2019r - 3970g, 59cm -g.00.45
    iv096iye2fv87y8o.png
    6qw2egz2dy2t6mxw.png
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamamajeczki wrote:
    A u mnie tylko piersi są wrażliwe i nabrzmiałe i to wszytko aż czasami zastanawiam się czy w ciąży jestem. Jestem ciekawa na jak długo z córką zaczęło się od 8 tygodnia (mdłości, senność i brak apetytu)
    O u mnie senność już jest , dzisiaj 2 drzemki miałam , dobrze ze mąż wrócił z pracy to się dziewczynami zajmie a ja będe mogła poleniuchować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 17:10

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ