X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 4 listopada 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    AnetaB no Jula to się mega wierci wstaje chodzi zawraca przewrac się i tak z dobrych 20 czy 30 min i zastanawiamy się czy to normalne...
    A powiedz mi jak takim maluszkom pobierana jest krew ? Bo my mieliśmy tylko raz pobieraną gdzieś około 8 tygodnia z żyły w głowie a od tego momentu wcale nie badałam Julce krwi

    To tez pewnie jakaś próba wyciszenia. M jeszcze nie opanował takich rzeczy jak siadanie czy wstawanie wiec się kręci, turla, staje jak do czworaków i wali głową w łóżeczko, wkłada nogi miedzy szczebelki i nagle w sekundę zasypia.. gdzieś tam szukają nasze dzieci samoregulacji.
    A jeśli chodzi o krew to jak M był mniejszy to z wierzchu dłoni mu pobierali, ostatnie dwa razu z żyłki łokciowej. Teraz jak byliśmy to już na siedząco na kolanach u taty.

    jaina_proudmoore, niutek87, Inkaa85, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 804 1985

    Wysłany: 4 listopada 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętacie jak mówiłam, że starszak daje popalić? Już kilka miesięcy było lepiej, zaczął Jędrek siadać, wstawać i znowu jest masakra. Wrzaski, piski, bicie, popychanie, ale przy mnie najgorzej się zachowuje. Jak mówię czasami jak on się w domu zachowuje, to wszyscy zdziwieni,że taki grzeczny i nie widać po nim. Jestem tak zmęczona i zdenerwowana tym zachowaniem, że byłam dzisiaj u psychologa. Pani wysłuchała mnie i powiedziała,że bardzo silnie przeżywa pojawienie się brata i pójście do przedszkola. Na pytanie dlaczego przy mnie zachowuje się tak okropnie powiedziała,że jest ze mną związany najsilniej emocjonalnie i czuje się na tyle bezpiecznie,że może sobie na takie zachowanie pozwolić (ma bardzo silny charakter i jest uparty mocno). Trzeba to przetrwać i wspierać go jak emocje biorą górę nad nim. Stwierdziła,że jak na jego wiek jest wszystko prawidłowo.

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 5 listopada 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu drogie panie 🍀🍀🍀

    @Niutek - mam nadzieję, że Markowi przejdzie. To pewnie zazdrość i chęć bycia zauważonym a widzi, że Andrzej coraz bardziej samodzielny. Jeszcze trochę i będą się razem bawić.
    Cierpliwości dla ciebie. 💚
    Powiedz mi, robiłaś Markowi badania poziomu żelaza jak był mniejszy?

    @Joana - na wszystkich grupach piszą, że mleko mamy to podstawa do roku i zbyt agresywne RD może prowadzić do tego, że dziecko nie będzie chciało pic mleka.
    Każą się tez nie przejmować jak dziecko je 2/3 łyżeczki.
    w sumie racja bo to nauka dopiero i każdy bobas powinien czas mieć 😋😀

    @Kasia - a jak twoje badania i wizyta u lekarza? Byłaś już?

    Przesyłam dwa szybkie przepisy na łatwe i smaczne śniadanie dla bobasów 😀😛

    1. Szybkie kulki z bielucha ☺

    🔸️1 serek bieluch
    🔸️1 mały banan
    🔸️kilka łyżek wiórków kokosowych
    🔸️amarantus ekspandowany do obtoczenia

    👉mieszamy bielucha z rozgniecionym bananem i wiórkami kokosowymi, formujemy kulki i obtaczamy w amarantusie
    👉podajemy z ulubionymi owocowami 😉

    2. 🥝🥝🥝Kasza manna na gęsto:
    200-250 ml wody plus 3-4 łyżki kaszy manny.
    Gotować na wolnym ogniu aż zgęstnieje.
    Potem do foremki albo innego pojemnika do lodówki do wystudzenia.
    Podawać pokrojone w paski/ kwadraty/ wycięte kształty plus owoce albo mus.

    niutek87, Kasiastaraczka, Aneta8, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 804 1985

    Wysłany: 5 listopada 2022, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Miłego weekendu drogie panie 🍀🍀🍀

    @Niutek - mam nadzieję, że Markowi przejdzie. To pewnie zazdrość i chęć bycia zauważonym a widzi, że Andrzej coraz bardziej samodzielny. Jeszcze trochę i będą się razem bawić.
    Cierpliwości dla ciebie. 💚
    Powiedz mi, robiłaś Markowi badania poziomu żelaza jak był mniejszy?

    Jaina mam nadzieję, bo ciężko jest jak nie chodzi do przedszkola. Siedział cały tydzień, bo chory był.
    Pierwszy raz miał oznaczany poziom żelaza jak miał 4 miesiące skończone i był na dolnej granicy. Suplementowaliśmy żelazem o nazwie Actiferol (saszetki do rozpuszczania w mleku lub wodzie). Kolejny pomiar 3 miesiące później i była poprawa,ale pediatra kazał dalej podawać to żelazo. Ogólnie brał żelazo z tego co pamiętam do 10 miesiąca życia. Teraz miesiąc temu robiłam mu badania i jest w normie żelazo.
    Ja pod koniec obu ciąż miałam problemy z żelazem i musiałam suplementować. Z tym,że z Markiem już trochę za późno miałam to żelazo włączone, brałam wtedy Biofer.

    jaina_proudmoore, Aneta8, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 5 listopada 2022, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Aneta super, że żelazo u Maksia już w ładnych wartościach
    Trzymam kciuki za to żeby morfologia się wyrównała
    Fajnie,że neurologicznie ok
    Kiedy wybieracie się do dentysty?

    Jaina oj coraz ciekawiej z naszymi bąblami,trzeba mieć oczy dookoła głowy
    Tadzik też już ma jakieś zadrapanie na skroni i paluszku,a niby cały czas patrzę...
    No właśnie,to żelazo...Tadzio jest żarty i można mu podać wszystko,ale są dzieci, które mało co jedzą... mój i cyci "kromka ",a i tak żelaza za mało i suplementacja musiała wjechać.
    Daj znać jak wyjdą Wam badania, trzymam kciuki 😚
    Ja też ostatnio przysiadłam do przepisów, żeby gotować dla wszystkich. Dziś robiłam zupę z soczewicy i pomidorów. Nam smakowało,a Tadek prosił dokładkę!
    Ja też chyba nie ogarniam...u mnie też to tak pięknie nie wygląda... raczej chcę coś zrobić szybko,ale żeby też miało wartość,a nie ślęczeć cały dzień w garach. Wolę ten czas poświęcić bobo,no ale jeść trzeba...i koło trochę się zamyka
    Oo ja też dodaję amarantus ekspandowany,od początku rozszerzania diety
    Moje TSH nadal niskie,nadal mamy obserwować i za niecały miesiąc powtórka badań. Do roku po porodzie endokrynolog daje szansę na wyrównanie, później leki..
    Fajne przepisy, dzięki 😚

    Inka Tadzio miał pobieraną krew 3 razy i zawsze z dłoni z wierzchu

    Joana Kajka to jest hardcore 😯😁taka spryciula 😁

    Niutek tego trzeba się trzymać,że to przejdzie,że minie,bo inaczej człowiek by zwariował
    Trzymaj się 😚

    Aneta8, niutek87, jaina_proudmoore, Joana23, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 5 listopada 2022, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niutek, przykro mi, ze znowu takie sytuacje u Was.. dobrze, ze porozmawialas z psychologiem. Mam nadzieje, ze to chwilowe. Dużo cierpliwosci i siły dla Ciebie!

    Jaina, dzięki za przepisy 🙂 u nas kurczę te blw kiepsko idzie, mały wymiotuje, albo w ogóle tylko się bawi.

    Kasiu, wizytę u dentysty mamy w następnym tygodniu w czwartek. Bardzo jestem ciekawa jak pójdzie 🙂
    Maksio już dwa razy miał zadrapania i siniaczek na buzi. Ułamek sekundy i z siadu zachwiał się i upadł akurat na klocek 😔 nadal nie siada samodzielnie, ani nie czworakuje, ale zaczyna kombinować i wspina się po nas i wstaje 🙈

    jaina_proudmoore, niutek87, Kasiastaraczka, Joana23, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • AnSan89 Autorytet
    Postów: 258 906

    Wysłany: 6 listopada 2022, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niutek- współczuję i rozumiem. U mnie jest problem z 6 latką. Jakoś sobie nie radzi z emocjami i też najgorzej jak jest ze mną. Krzyczy, wpada w szał, piszczy, bije (siostry nie mnie). Ogólnie jest grzeczna i kochana , ale miewa właśnie takie "humorki". Ja już czasem nie daję rady Ciągle szuka naszej uwagi mimo, że ją dostaje na każdym kroku. Też czekam aż jej przejdzie, bo ciężko czasem wytrzymać🙁

    Aneta- jak kombinuje to dobrze. Daj mu czas i się nie stresuj. Takie umiejętności przychodzą czasem z dnia na dzień🙂

    U nas już dużo lepiej ze zdrowiem. Po 4 dniach gorączki pozostał kaszel, ale już mniej mu harczy w klatce. Okazało się, że choroba nałożyła się z ząbkowaniem i skokiem🤦 Pojawił się nowy ząbek, zaczął klaskać i powoli obczaja chodzenie się przy sofie. Robi 5-6 kroczków i wtedy upada.

    jaina_proudmoore, niutek87, Stokrotka 86, Aneta8, Joana23 lubią tę wiadomość

  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 6 listopada 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂
    Czytam Was na bieżąco ale jakoś ciężko się zebrać żeby coś więcej napisać.a jak już coś naskrobie to coś mi wypada i zanim dokoncze i dodam posta to już dawno temat nieaktualny🤦

    Co do żelaza to ostatnio jak robiliśmy badanie to korzystałam z usług upacjenta.pl wybrałam pielęgniarkę która sprawnie pobrała krew u młodego z żyły. Jemu nie wyszły niedobory ale że jest w grupie ryzyka ( moja cukrzyca, nadciśnienie, cesarka, anemia i wcześniak) to bierze dawkę profilaktyczna. Prawdopodobnie do ukończenia 1 roku. Zobaczymy.

    My aktualnie mamy 3 posiłki stałe. Czasami zastępuje już posiłek mleczny stałym. Ale młody nadal często cyckuje więc u nas 6 karmień na dobę to nadal rzadkość. Kp to tak średnio 8 dziennie. I tak jest mniej bo przed RD było kilkanaście. Wiktor jesli potrzebuje to potrafi nie dojesc obiadu i zarządzać mleka więc wiem że krzywdy mu nie zrobię 😉 a raczej on nie da sobie zrobić 🙂 od początku RD staram się podawać posiłki które mają dużo wartości odżywczych ( w tym żelaza). Nie daje zapychaczy. Wiadomo- raz zje cała miseczkę, raz 2-3 łyżki a bywa że całkiem odmówi i tylko wetrze sobie jedzenie w ciałko😛 jego prawo. Ufam mu i zawsze powtarzam żeby jadł tyle żeby jego brzuszek był zadowolony.

    AnSan, zdrowia dla Was. Masz jakąś pomoc teraz? Biedny ten maluch że tak wszystko na raz. I biedna ty.

    Niutek, co do Marka to też słyszałam coś podobnego do tego co powiedziała Ci psycholożka. To było odnośnie tego gdy np dziecko zaczyna zostawać z babcią, niania czy w żłobku i tam jest mega " grzeczne". A po wyjściu i spotkaniu z opiekunem płacze/ dokazuje. I że wtedy dopiero czuje się na tyle bezpiecznie żeby okazać emocje.

    Aneta, też muszę poszukać stomatologa!

    My ostatnio byliśmy na kontroli u okulisty i na echo serca. Na szczęście wszystko ok. Oczka zdrowe a ❤️ już też ok. To co miało już się zarosło 🙂

    U nas od czasu covida jakieś problemy brzuszkowe. Zamówiłam już probiotyk i chyba czas wrócić do jego suplementacji. Poza tym mały jest mega pogodny. Zaczepia, robi pierdziochy i daje mi całusy ( takie głośne i mokre). Przy okazji mega drapie🤦 narazie jakoś szczególnie nie wstaje. Tylko przy nas. Za to doskonali czworakowanie i siada już z każdej możliwej pozycji. Nie tylko z boku. Jest coraz bardziej bystry i kontaktowy i przyznam że coraz bardziej go lubię 😉 kocham- wiadomo od początku ❤️ ale dzieciak robi się coraz bardziej sympatyczny🙂 zupełnie nie wiem po kim😁😛

    Jaina, fajne przepisy👍

    Joana, tak mi się przypomniało: ja ten profil na ig nie poleciłam ci że względu na wartości merytoryczne ale właśnie dlatego że ta kobieta ma mega luźne podejście do diety i wychowania. I właśnie i sobie i tobie życzę takiego luzu 😉 żeby nasze dzieci cieszyły się jedzeniem i nie widziały na talerzu makra, witaminy, źródła białek itede😁

    jaina_proudmoore, Aneta8, Joana23 lubią tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 6 listopada 2022, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Stokrotka - super napisane o RD 🤩🥳zdrowe podejście.
    Podzielam twoje zdanie na sto procent 🤘

    Przepisy proste ale dziś kulki były plackami. Dopiero przy obtoczeniu amarantusem nabrały kształtu 🤣

    Stokrotka 86, Aneta8, Joana23 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 7 listopada 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Turbo cieżko jest znalezc chwilę czasu na napisanie tutaj.. Bylysmy dzisiaj u logopedy, bo nie podobała mi się pozycja języka podczas spania (wiedza z profilu pani Kariny mowimy_). Kaja ma ciuteńkę za krotkie wędzidełko, dostałyśmy ćwiczenia i mamy się pojawić za 6tygodni. Moze nie bedzie potrzeby podcinania.

    Niutek, super, że wybrałaś się do psychologa i pani pokazała Tobie problem z innej perspektywy. Życzę Ci, żeby ten stan trwał jak najkrócej u Marka, żeby praca nad jego emocjsmi, zrozumieniem ich, zaakceptowaniem poszła sprawnie 😘

    Jaina, u nas agresywnej RD nie ma :) ufam Kajce i zjada ile chce, a potem i tak dopycha się mlekiem :) łatwo nie bedzie z niego zejść.. Zazdroszczę tego braku smoka u Aleksa! Czadzior :) u nas bedzue z tym przeprawa, już to widzę..

    AnSan, podsyłam dużo cierpliwości k ciepła i sama noe wiem czego jeszcze. Jestem myślami z Tobà.

    Stokrotko, bedzie ciężko u mnie z tym luzem, ale będę pracować! Żeby się nie zatyrać :) Kajka tego nie odczuwa, bo nie ma presji przy jedzeniu. Muszę się jednak wybrać do terapeuty, bo moje delikatne DDA mocno mi ciąży.. Jedtrm z tych, które się stresują jak nie mają planu. Bardzo dię cieszę, że i oczka i serduszko są zdrowe :) Ostatnio też mówiłam mojemu partnerowi, że lubię Kajkę :) zrobiła się zadziora :) Spoko dziewczyna, także wiem o czym mówisz - miłość miłością, ale sympatia swoją drogą :) Jak plecy męża?

    Kasiu, czy Wy z mężem tez się bijecie o to kto ma nosić Tadzia? :D

    Aneta, Ty już po połówkowych? Maksio dzielnie ćwiczy stanie? :)

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 7 listopada 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jutro mam połówkowe. Ale niestety coś zaczyna już się dziać z ciśnieniem.. stres dołożył swoje i w niedziele byłam na IP. Dostałam lek na obniżenie. Przyspieszyłam wizytę u mojego lekarza na czwartek i zobaczymy co powie. Strasznie się boję 😢

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 7 listopada 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, o nie☹️ dali Ci dopegyt? A który to już tc?
    Czytalam kiedyś że jak tak wcześnie ciśnienie skacze to najczęściej ma to dosyć łagodny przebieg i daje się wyregulować lekami. Na pewno się da zwłaszcza że od początku bierzesz mg i acard. Trzymam mocno kciuki 👍

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 7 listopada 2022, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta trzymam kciuki za jutrzejsze połówkowe 😚
    Ojej rozumiem twój stres...oby historia się nie powtórzyła. Ciekawe co lekarz powie w czwartek,informuj nas
    Moooocno trzymam za Was kciuki dziewczyny ❤️

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 7 listopada 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana ha ha tak bijemy się z mężem kto ma nosić nasze pioreczko wagi ciężkiej 😁🤣
    Ooo czyli Kajka śpi z otwartą buzią czy jak zaobserwowalas to zle położenie języka?
    Mam nadzieję,że nie będzie potrzebne podcięcie wędzidełka
    Zastanawiam się jaki związek ma gaworzenie z lekkością mowy...Tadzio sporo gada po swojemu,a w niedzielę to już przeszedł sam siebie. Rano trochę bawiliśmy się w łóżku, później wyszłam się przebrać,a ten niezadowolony,że mnie nie ma zaczął marudzić,a w pewnym momencie słyszę "mama"
    Dziś na spacerze rozmawialiśmy z mężem,a w pewnym momencie Tadek się przyłączył i tak zaczął gadać po swojemu,boki można było zrywać 😁🤣 mały mądrala 😁

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 8 listopada 2022, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dostałam dopegyt, mam brać 3x1. Na razie ładnie się unormowało. Pytanie ile czasu będzie działał. Jestem w 20tc. Doktor na izbie powiedział, ze zgłaszać się jak przekroczy 160/110.
    Najlepsze jest to, ze to które mnie tak już zaniepokoiło wynosiło 137/96, wiec niby w normie, ale jeszcze takiego nie miałam, włączył się stres i kolejne pomiary już na poziomie 146/97, 144/101.. tętno (które ostatnio nie spada poniżej 100, wywaliło na 149).. pojechaliśmy na izbę, tam zmierzyli i 119/92 🙄 pobrali krew i mocz i puścili do domu.
    Niestety najgorszy jest teraz ten stres.. ja już byłam w tym miejscu, wiem jak może się to skończyć. A jest jeszcze tak wcześnie.. myśli krążą i koło się napędza 😟 No ale na ten moment jestem trochę uspokojona, musi być dobrze!

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 8 listopada 2022, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, żeby leki zrobiły robotę! I żeby było tak jak Stokrotka napisała - że takie ciśnienie łatwiej unormować🤞🏻 Musi być dobrze, musi 😘

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 8 listopada 2022, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, o nieee… czemu to tak… ogromnie trzymam kciuki!!!! ❤️❤️❤️

    Aneta8 lubi tę wiadomość

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 804 1985

    Wysłany: 8 listopada 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta trzymam kciuki ❤️

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 8 listopada 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta kciuki za was 🍀💚🍀💚

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 8 listopada 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia 😘 na razie leki działają i ciśnienie wróciło do normy.
    Na połówkowych wszystko super, piękna i zdrowa dziewczynka, waży 370g 💕 dr sprawdził również przepływy w macicy i mówi, ze na ten moment jest wszystko idealnie 🙂

    Kasiastaraczka, Ada.. 31, Stokrotka 86, Joana23, niutek87, jaina_proudmoore, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
‹‹ 810 811 812 813 814 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ