X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 28 lipca 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe z jakim bilansem zakończymy 😍

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimka wrote:
    I ja już jestem po wizycie Maluch ma 4,77cm za tydzień prenatalne No i na 99% jest chłopcem co widać na zdjeciu🤣

    https://naforum.zapodaj.net/510905f155a8.jpg.html
    Powiem Ci, ze ja nie widzę siusiaka, ale słaba jestem w szukaniu czegokolwiek na zdjęciach usg 😂 na pierwszym nie umiałam zobaczyć mojego dziecka 😂😂 dopiero mi Pani dr pokazała palcem na monitorze 😂😂

  • MamaZmarzeniami Debiutantka
    Postów: 11 18

    Wysłany: 28 lipca 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) ja mam termin na 1.02.2022 😁 to moja druga ciąża. W domu 6 letnia córeczka Nadia. Teraz 14 tydzień i według badań prenatalnych na 90% chłopak 😁

    niutek87, Gosia Rumi, Isiozwierz, Selena, jaina_proudmoore, po_prostu_ja, Stokrotka 86, Nisia18, Kasiastaraczka, Warszawianka, Morwa, Jeheria, dobuska lubią tę wiadomość

  • Aga12345 Autorytet
    Postów: 1059 1954

    Wysłany: 28 lipca 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie, od kilku dni czytam Wasze historie i postanowiłam także dołączyć. Spodziewamy się maluszka 11 lutego, na chwilę obecną nie wiemy jeszcze jaka będzie płeć, w domu mamy 4 letniego synka.

    Gosia Rumi, Isiozwierz, Selena, jaina_proudmoore, po_prostu_ja, Nisia18, Kasiastaraczka, Warszawianka, Morwa, Jeheria, dobuska lubią tę wiadomość

    0d1ys65gdrumd339.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 28 lipca 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaZmarzeniami, Aga12345 zapraszamy! Rozgośćcie się ☺️☺️

    jaina_proudmoore, MamaZmarzeniami lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Aga12345 Autorytet
    Postów: 1059 1954

    Wysłany: 28 lipca 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 dziękuje mam nadzieję, że pozostaniemy tutaj wszystkie do lutego i szczęśliwie przywitamy nasze pociechy 🙂

    Gosia Rumi, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    0d1ys65gdrumd339.png
  • Gosia Rumi Autorytet
    Postów: 555 751

    Wysłany: 28 lipca 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaale dzisiaj radosnych wieści! 😁😃❤ Serce rośnie 😃 Wspaniale! Faktycznie "Dzień chłopaka" hihihi 😁

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    6sutvkcboyyy654c.png
  • Isiozwierz Koleżanka
    Postów: 60 101

    Wysłany: 28 lipca 2021, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra85 wrote:
    Mam już Nifty. Zdrowy synek 😭😭😭😍😍
    Nie mogli byc inaczej! Gratulacje :)

    3jgxyx8dprbcpvnq.png
  • Isiozwierz Koleżanka
    Postów: 60 101

    Wysłany: 28 lipca 2021, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Tak, dokładnie, chociaż mój glukometr bardzo zakłamywał.
    No nic, dziękuje Wam za wsparcie. Już powoli się oswajam. Nad morzem będzie bez gofra i loda i tyle.
    Lepiej, że skierowano mnie teraz a nie dopiero po dwudziestym tygodniu. :)))

    W trojmiescie mamy kilka cukierni „bez cukru”, takze zamiast gofra polecam oszukane slodycze, ktore spokojnie mozna uznac za cudowny deser :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dprbcpvnq.png
  • Isiozwierz Koleżanka
    Postów: 60 101

    Wysłany: 29 lipca 2021, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ja chyba dzis mialam prenatalne na nfz🤣
    W sensie mialam tylko zaplanowana wizyte kontrolna na nfz, ale siedzialam tam z pol godziny ponad, nigdy nie mialam prenatalnych, wiec nawet nie wiedzialam jak to wyglada ;) no i jak uslyszalam, ze przeziernosc karkowa bardzo dobra, kosc nosowa widoczna, to mnie tak cos tknelo, ze chyba wlasnie mamy prenatalne 🤣 fajnie ze mi lekarz powiedzial ;) ale najwazniejsze, ze jest wszystko dobrze :) widzialam jak bobiczek podskakiwal, slyszalam serduszko (154), jest dobrze 💖
    A jutro jade robic Pappe, bo za tydzien mam zaplanowane prenatalne w Gamecie ;)

    No i strasznie sie ciesze, ze wszystkie z Was maja super wyniki i maluchy sa zdrowe :)🖤🖤 trzymam kciuki za wszystkie kolejne wizyty!!

    W ogole do mnie nie dociera jeszcze, ze TO sie dzieje, ze to moja historia. Ktoras z Was tez tak jeszcze ma?

    Selena, jaina_proudmoore, Gosia Rumi, po_prostu_ja, Warszawianka, Morwa, dobuska lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dprbcpvnq.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 29 lipca 2021, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isiozwierz wrote:
    Wiecie co, ja chyba dzis mialam prenatalne na nfz🤣
    W sensie mialam tylko zaplanowana wizyte kontrolna na nfz, ale siedzialam tam z pol godziny ponad, nigdy nie mialam prenatalnych, wiec nawet nie wiedzialam jak to wyglada ;) no i jak uslyszalam, ze przeziernosc karkowa bardzo dobra, kosc nosowa widoczna, to mnie tak cos tknelo, ze chyba wlasnie mamy prenatalne 🤣 fajnie ze mi lekarz powiedzial ;) ale najwazniejsze, ze jest wszystko dobrze :) widzialam jak bobiczek podskakiwal, slyszalam serduszko (154), jest dobrze 💖
    A jutro jade robic Pappe, bo za tydzien mam zaplanowane prenatalne w Gamecie ;)

    No i strasznie sie ciesze, ze wszystkie z Was maja super wyniki i maluchy sa zdrowe :)🖤🖤 trzymam kciuki za wszystkie kolejne wizyty!!

    W ogole do mnie nie dociera jeszcze, ze TO sie dzieje, ze to moja historia. Ktoras z Was tez tak jeszcze ma?


    Haha dobre 😆 najważniejsze, że wszystko w porządku! 🥰 możesz być już spokojna, a te badania za tydzień to będzie już tylko formalność ☺️

    Tak, do mnie jeszcze nie dociera, że wszystko jest dobrze i będziemy mieli zdrowego dzidziusia. Po tym co przeszliśmy miałam już straszne myśli.. z tych emocji spać nie mogę 🙃

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 29 lipca 2021, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dziewczyny ale się cieszę że wszystkie wizyty i badania wczoraj wyszły dobrze :) i ile chłopaków już mamy 🧡🧡🧡 ale pasuje żeby miał kto kibicować tej drużynie piłkarskiej ;) ja bym chciała córeczkę :) może za tydzień się dowiem kto mieszka w brzuszku :) Jednak wiadomo że najważniejsze jest dla mnie żeby było zdrowe :) 🧡 Ale w tej ciąży czuję się totalnie inaczej niż z synkiem...stąd moje przeczucie że to jednak dziewczynka :)
    Witam nowe Mamusie :) fajnie że jesteście z nami :)

    jaina_proudmoore, Aneta8 lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 29 lipca 2021, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj rozbiłyście chyba bank jeśli chodzi o chłopców 💙 gratuluję wszystkimi takich wspaniałych informacji ☺

    Ja dziś znów miałam okropny sen. Śniło mi się że urodziłam wcześniaka i że nic nie miałam gotowe, obudziłam się cała roztrzęsiona

    Pimka lubi tę wiadomość

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe mamo koleżanki na forum 🙂💗

    Selena lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wielkie kciuki za Ciebie dzisiaj. 💗💗💗

    Selena, Morwa lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytam to lekarze wielu osobom zlecają najpierw test pappa, a u mnie odwrotnie. Gin powiedział, że lekarz od Usg genetycznego podejmie decyzje 🤷‍♀️Tak samo w temacie Sanco. Ale skoro Ivf plus rocznik 83- to na pewno dostanę skierowanie na pappa wiec takie gadanie 😳Jak myśle dziś o tych badaniach to mi się chce płakać z nerwów i mam coraz większy stres.😢najchętniej poszłabym na ósmą rano jako pierwsza pacjentka na to Usg. 😂masakra, byle do poniedziałku.

    zDmVp2.png
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina, to ty jesteś w wieku mojego męża 🙂 z doświadczenia wiem że 83 to dobry rocznik więc na pewno będzie z tego zdrowa dzidzia😉

    Kochane, ja teraz jestem na krzywej. Czuje już ze będzie cukrzyca🙁 rano po wstaniu miałam cukier na czczo 90. Tutaj już przed pobraniem 102... Tak to u mnie jest że jak opuszczam posiłki to cukier galopuje u mnie w górę😭 no ale przynajmniej nie mam ryzyka niedocukrzenia 😁

    Poza krzywa robię też progesteron. Już zupełnie bez lekow- ciekawe jaki wyjdzie...

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 29 lipca 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za miłe słowa :) Stokrotka86 :*
    pamiętaj, że prog wydzielany jest skokowo. mi został jeszcze utrogestan 2x1 na tydzień.
    robiłam przed ostatnia wizytą proga i wyszedł 48. :)

    Trzymam kciuki za krzywą. :)
    nie możesz opuszczać posiłków, serio, musisz jeść regularnie, to podstawa. ja mam mdłości, jeśli nie zjem co 3 godziny. stawiam na większe śniadanie, potem owoc, albo owoc plus jogurt- owoce do południa jem, potem mała kanapka staram się jeść chleb z niskim IG - do tego serek plus ogórek, potem obiad, znów mała przekąska i kolacja.

    ps. dziewczyny jak to jest u was z wagą? pytam, bo 12tc już się zaczyna, a ja wazę 0.5 kg mniej i nie głoduje :D

    Stokrotka 86 lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Nisia18 Autorytet
    Postów: 574 939

    Wysłany: 29 lipca 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dużo dobrych wiadomości 🤩🤩 mega fajnie :) zazdroszczę Wam prenatalnych z dobrym wynikiem , to już czas zeby odetchnac . Jak mam dzisiaj wizytę , znowu się boje 😕 trzymajcie kciuki ✊🏻✊🏻

    jaina_proudmoore, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 29 lipca 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    dzięki za miłe słowa :) Stokrotka86 :*
    pamiętaj, że prog wydzielany jest skokowo. mi został jeszcze utrogestan 2x1 na tydzień.
    robiłam przed ostatnia wizytą proga i wyszedł 48. :)

    Trzymam kciuki za krzywą. :)
    nie możesz opuszczać posiłków, serio, musisz jeść regularnie, to podstawa. ja mam mdłości, jeśli nie zjem co 3 godziny. stawiam na większe śniadanie, potem owoc, albo owoc plus jogurt- owoce do południa jem, potem mała kanapka staram się jeść chleb z niskim IG - do tego serek plus ogórek, potem obiad, znów mała przekąska i kolacja.

    ps. dziewczyny jak to jest u was z wagą? pytam, bo 12tc już się zaczyna, a ja wazę 0.5 kg mniej i nie głoduje :D

    Jaina, ja normalnie już nie opuszczam posiłków. Pilnuje tego no ale na badanie musiałam przyjść na czczo...

    Proga zawsze mierzyłam między 7-9 więc u mnie to stała pora.

    Ja do tej pory schudłam 4-5 kg. A okres braku możliwości jedzenia mam już za sobą. Obym tylko w następnych trymestrach nie nadrobiła z nawiązką 😁

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ