X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Rumi wrote:
    Jaaaakie cukry! 😯💖😁 Szok! Nie wiedziałam że tak dobre wyniki w ogóle występują w przyrodzie! Aaaale mega! Gratuluję!!!
    Sama jestem w szoku, zwłaszcza ze długo nie jadłam przed badaniem a dzień wcześniej na kolacje wypiłam kakao i zjadłam jabłko, zeby był najgorszy scenariusz, za zaleceniem lekarza. Szok 😂
    Moja wcześniejsza krzywa była o wiele gorsza, rok przed ciąża było ok. 100/180/150 i insulina w kosmos 😂
    Nie zamierzam odpuszczać diety i nadal będę jadła często, ale mało, nie zaszkodzi to nam a jeżeli uniknę cukrzycy bez mety to będzie cudownie. Trzymajcie kciuki 😁

    Stokrotka 86, jaina_proudmoore, Gosia Rumi, Aga12345 lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 30 lipca 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8- sama słodycz 💚💚💚

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Gosia Rumi Autorytet
    Postów: 555 751

    Wysłany: 30 lipca 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 wrote:
    To nie trzeba wychodzić z domu, ja zamówiłam przez internet 😅
    A już jakiś czas temu (jak myślałam, że będzie dziewczyna) dostałam takie dwie śliczne sukieneczki, muszę oddać 🙈
    A ja bym wyjątkowo chętnie poprzebierała, podotykała, przeobejrzała cały sklep 💖💖💖 Tylko mogę wyglądać na czubka, z tej mojej ekscytacji 🙃

    Aneta8, jaina_proudmoore, MamaZmarzeniami lubią tę wiadomość

    6sutvkcboyyy654c.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 30 lipca 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Rumi wrote:
    A ja bym wyjątkowo chętnie poprzebierała, podotykała, przeobejrzała cały sklep 💖💖💖 Tylko mogę wyglądać na czubka, z tej mojej ekscytacji 🙃

    Hahaha zdecydowanie ja też tak będę wyglądać 😆

    Gosia Rumi, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 30 lipca 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta ale słodkie te ubranka 😍
    My bardzo dużo dostaniemy po moich dwóch bratankach,a jeśli będzie dziewczynka to dokupie trochę różu 😍

    Aneta8, Gosia Rumi, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 30 lipca 2021, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/100052958898289/posts/331036142005013/
    Coś pięknego wyświetliło mi się dzisiaj na FB❤️🙂chciałam się z Wami tym podzielić 🙂❤️tak pięknie napisane ❤️🙂

    Kasiastaraczka, Negra85, jaina_proudmoore, dobuska lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 30 lipca 2021, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta cudne ubranka 🤩🤩🤩🙂ja pewnie dużo teraz od siostry dostanę po jej synku który a teraz 9 miesięcy 🙂ale dalej po cichu liczę że trochę różu się przyda ❤️

    Kasiastaraczka, Gosia Rumi, Aneta8 lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 31 lipca 2021, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Hej dziewczyny,
    Nadrobiłam Wasze wszystkie wiadomości,uff ;)
    Pcosik kurcze,ale słaba sytuacja z tą dziewczyną z półpaścem, obyś nie złapała

    Jaina to się zdarza w ciąży, kalafior zamiast mózgu 😂
    U mnie 1,5 kg na plusie
    Piękny suwaczek 😍
    Ha ha zrobisz psikusa mężowi,ale skoro on tak nie ogarnia-jego strata 😂
    Mój też specjalistą nie jest,ale tłumacze mu wszystko
    Ha ha ja to samo,lepiej coś słonego niż słodkiego,a ogólnie to jestem slodyczowa
    Szkoda,że nie miałaś tej informacji, że nie można heparyny,ech..
    Tu możemy się żalić ile tylko wlezie 🙂co czytasz?

    Aneta8 wspaniałe wieści 💙
    Co kupiłaś dla maluszka?

    Pimka gratulacje, Synuś 💙😍

    Niutek może nie mam jakiegoś doła,ale zmienna w emocjach jestem,raz się śmieje,raz płacze,to normalne 🙂

    MamaZmarzeniami hej 😚idealnie by było:)

    Aga12345 witaj 😚 super,że z nami jesteś

    Isiozwierz to Cię wzięli z zaskoczenia z tymi prenatalnymi,no stres😁
    Ja też tak mam,że ciężko jeszcze uwierzyć, szczególnie, że długo się staraliśmy

    Stokrotka współczuję takiej teściowej...
    Co do wyników to jak piszesz,nie ma co już,tylko myśleć,że będziesz dobrze zaopiekowana
    Co do śledzi to jeszcze nie jadłam...nie wiem jak z nimi jest. Na razie miałam rozkminy nad serami,ale już wiem,że ważne,by z mleka pasteryzowanego były

    Morwa super,kolejny chłopiec być może 💙

    Negra wrócicie jeszcze po córeczkę 🙂
    Ja jeszcze nic nie kupuje,ale sporo czytam i oglądam 🙂

    Kalcia oj to ich podejście....dobrze,że jesteś pod opieką innego lekarza 🙂


    Gosia Rumi przerażające jest to,że więcej wiemy z forum niż od lekarzy...ja się trzymam mojego od niepłodności,na szczęście prowadzi ciążę,zna mnie,wie co i jak
    Dzięki za kciuki 😚

    Moja wizyta dziś bez usg,tylko kontrola badań, wszystko ładnie,kolejna u tej dr w enelmedzie za 5 tygodni,a wcześniej idę do mojego od niepłodności i 18 sierpnia usg prenatalne
    No dzieki bogu jestem pod opieka dietetyk I prywatnego ginekologa ❤️❤️

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Warszawianka Koleżanka
    Postów: 45 122

    Wysłany: 31 lipca 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, staram się brzuszkiem nie martwić, zawsze byłam szczupła, przed ciąża schudłam jeszcze 4 kg, może dlatego ciężko mi po ubraniach teraz ocenić. Dzisiaj mam lepszy dzień i od rana czuje pozytywne nastawienie, planuje trochę posprzątać i uczyć się angielskiego, jak Wasz weekend?

    Jak mam cięższy dzień to włączam sobie Franka Sinatre piosenkę New York, pomaga, spróbujecie 😊

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    16uddqk3eylk776c.png
  • MamaZmarzeniami Debiutantka
    Postów: 11 18

    Wysłany: 31 lipca 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jak wy dużo piszecie 😃 badania naszych pociech w brzuszkach to zawsze stres. Ja mam na poniedziałek wizytę w diagnostyce na pobranie krwi i ruszam nad morze z narzeczonym i córeczka na tydzień troszkę odpocząć :) po powrocie wizyta u ginekologa więc powinno być ok. Powiedzcie jak wasze hormony? Bo mi dalej szaleja, potrafię śmiać się i następnie płakać jak dziecko bez konkretnego powodu. 🙈

    Mając na uwadze mój stan to czasem czuje się juz tak ociężała jakbym byla przy końcówce ciąży. 😃😁 A jak u Was to wygląda? My dzis wizyta u teściów a jutro odpoczynek przed wyjazdem. Buźka 😘

    Warszawianka, jaina_proudmoore, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 31 lipca 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu drogie panie. Muszę sobie znaleść zajęcie przed poniedziałkowym badaniem Usg. Wczoraj się pytałam męża czy się nie stresuje itp : rzekł, że jest dobrej myśli i nie może się doczekać. I ze ogląda często zdjęcia Kropka z poprzedniego Usg. Zazdroszczę mu tego nastawienia 😂 ja poczytam książkę, później może spacer i odpoczynek, wieczorem film. Byle nie myśleć o poniedziałku 🙉🙈🙊

    Warszawianka lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 31 lipca 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze coś mnie naszło: czy was tez już swędzi skóra na brzuchu? 🧐

    MamaZmarzeniami lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 31 lipca 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    A jeszcze coś mnie naszło: czy was tez już swędzi skóra na brzuchu? 🧐
    Swędzi.. Nie jakoś bardzo ale czuję.. Wczoraj np prawie cały dzień 🙃dziś spokój póki co 🙂z tego co wiem to może być przyczyną tego że brzuszek rośnie i skóra się rozciąga

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 31 lipca 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasem rano a czasem wieczorem. Zależy. 🙂koleżanka kupiła mi waniliowy kremik do smarowania brzucha. 🙂mąż dziś poszedł chyba po rozum do głowy i pytał się czy umówiłam się na to badanie Nifty. 🙊a ja z hasłem, że nie trzeba się umawiać 😂ale nie przyznałam się jeszcze do piątkowej akcji 😈

    Gosia Rumi, Selena, Aneta8 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Gisele Koleżanka
    Postów: 56 86

    Wysłany: 31 lipca 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skóra nie swędzi, ale mam od wczoraj mam tak wysoki poziom zmęczenia, że mogłabym tylko leżeć, wejście po schodach to dla mnie górska wspinaczka 🤭 w pierwszych tygodniach schudłam 3 kg, prawie 2 już zdążyłam nadrobić, wiec zaczynam się powiększać.
    I wahania nastroju sporadycznie, ale jak jest jakaś wzruszająca scena na netflixie to płacze momentalnie 😂

    jaina_proudmoore, Selena, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    h44e9jcg9yrs263b.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 31 lipca 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gisele wrote:
    Skóra nie swędzi, ale mam od wczoraj mam tak wysoki poziom zmęczenia, że mogłabym tylko leżeć, wejście po schodach to dla mnie górska wspinaczka 🤭 w pierwszych tygodniach schudłam 3 kg, prawie 2 już zdążyłam nadrobić, wiec zaczynam się powiększać.
    I wahania nastroju sporadycznie, ale jak jest jakaś wzruszająca scena na netflixie to płacze momentalnie 😂
    Mi też się oczy pocą na takich scenach 🙃😉i wahania nastroju i senność to już najwyższy poziom 😅😅mężu zaraz idzie na mecz ja kończę piec bułeczki i już tylko myślę kiedy będę mogła się położyć 😉

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 31 lipca 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, dziewczyny, ja też strasznie szybko się męczę. Jeszcze od wczoraj mam znowu mdłości i ból głowy. A ciśnienie w normie...
    Mnie brzuch nie swędzi ale to pewnie dlatego że podczas pandemii przytyło mi się trochę w tamtych okolicach 😉 fakt że od początku ciąży schudłam nie zmienia faktu że zapas skóry dla dzidziusia został. Tylko teraz zamieniam brzuch spożywczy na ciążowy 😁

    16-01-2022 - synek💙
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 31 lipca 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o męczenie to na razie nie narzekam. Jak już się rozruszam to działam 🙂rozruch zajmuje najwiecej czasu 😂jak nie mam zajęć w ciągu dnia to gorzej się zebrać. Jak jest plan to jeszcze się zmuszam jakoś. Myślę, że to kwestia siedzenia w domu. Jak człowiek ma plan od rana i pracę to działa inaczej. Jednak, z racji na szkołę, nie żałuje pójścia na l4. 🙂chciałabym, żeby już był poniedziałek po wizycie 🙉🙈🙊

    Selena lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 31 lipca 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Jeśli chodzi o męczenie to na razie nie narzekam. Jak już się rozruszam to działam 🙂rozruch zajmuje najwiecej czasu 😂jak nie mam zajęć w ciągu dnia to gorzej się zebrać. Jak jest plan to jeszcze się zmuszam jakoś. Myślę, że to kwestia siedzenia w domu. Jak człowiek ma plan od rana i pracę to działa inaczej. Jednak, z racji na szkołę, nie żałuje pójścia na l4. 🙂chciałabym, żeby już był poniedziałek po wizycie 🙉🙈🙊
    Ja jak już się położę to nie ma mowy żebym wstała 😉🙃no chyba że muszę do łazienki 😉

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 31 lipca 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Warszawianka my wyjechaliśmy do teściów na wieś,po sąsiedzku mamy budowę, mąż kosił trawę
    A ja sobie doczytałam książkę i ogólnie odpoczywam :)

    MamaZmarzeniami ja często się wzruszam, więc hormony szaleją 😁

    Jaina bierz przykład z męża i się nie stresuj :)
    Mnie brzuch nie swędzi. Smarujesz się czymś? Słyszałaś o cholestazie ciężarnych?

    jaina_proudmoore, Warszawianka lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ