Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 9 lutego 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije jedna rano,rozpuszczalna.
    U mnie bol brzucha calkiem sobie odpuścił teraz mam coś jak zapalenie pęcherza ból i ucisk na samym środku

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Ja chyba za chwile ide sie polozyc. Bylam ba zakupach i nornalnie padam.

    Jak u Was z piciem kawy? Pijecie czy nie?
    ja straciłam wszelką ochotę na picie kawy, na samą myśl mi niedobrze :/
    kupiłam sobie mama coffee w rossmannie i miałam ją pić zamiast zwykłej, żeby jednak unikać kofeiny, ale jak przed ciążą stwierdziłam, że smakuje ok, tak teraz mi w ogóle nie podchodzi.

  • Agu1 Ekspertka
    Postów: 264 76

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia wrote:
    Agu jeśli z ciąża ok to obecnie nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby kończyć karmienie :) dużo moich koleżanek karmi w tandemie :)
    Wlasnie na temacie karmienia "zeby" zjadlam takze jestem tego pewna. Nie plamie, nic mnie nie boli, ale kropka jeszcze nie widac

    oar8csqvruh93gj7.png
    km5scwa1vgft2op7.png
  • Agu1 Ekspertka
    Postów: 264 76

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wagi to ja wazyłam przed 1 ciaża ok 51 po ciazy waga spadla do 50 i tak sobie waze chyba... pewna nie jestem bo waga mi sie zepsula hahaha

    oar8csqvruh93gj7.png
    km5scwa1vgft2op7.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia a bierzesz no spe,magnez?
    Mnie muli,ale podjadam i jest ok. Guma pomaga póki co ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 20:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko jest możliwe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 12:09

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 wrote:
    Cześć dziewczyny :) W czwartek miałam betę 330. Wczoraj byłam u ginekologa i mam pęcherzyk 0,23 cm ;) Mam przyjść za tydzień, chce chyba zobaczyć czy będzie pęcherzyk zoltkowy :) I mówił, że może za 2 tygodnie będzie widać już zarodek z serduszkiem. Czy to możliwe? :)

    Zależy na jakim etapie ciąży jesteś :)
    W sensie jak to przypadnie za 2 tygodnie;)

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kawy to pije jeszcze jedna po staremu, rano, parzoną, czarną i gorzką. Na więcej nie mam ochoty, nie zmuszam się.
    Przed ciążą piłam 3-4.

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pijam kawy ani w ciąży ani poza ;-) choć w zeszłej by mi się przydało bo miałam ciśnienie 90 w porywach 100 na ileś tam i byłam jak zombie.
    Przedszkolanka, u mnie podobnie. Normalnie chodzę i jem, no im większy głód tym większe mdłości :-/ właśnie wcielam 2 śniadanie, dziadkowie na spacerze z Kinia, chyba idę w kime.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie rozpuszczlna wypilam ale nie postawila mnie na nogi... Ide sie zdrzemnac na godzinke bo oczy na zapalki mam

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tymi waszymi mdlosciami i zachciankami to mam wrażenie ze w ciąży nie jestem. Ja nic. Żadnych mdłości, jem jak jadlam wszystko mi smakuje i wcale wiecej nie jem... jedynie ból piersi i wychodzi mi gigantyczny syf na czole :/ modlę się zeby wszystko było dobrze, do wizyty jeszcze 2 tygodnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 12:36

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 20:07

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 lutego 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia nic tylko się cieszyć :D
    Brunetka możliwe ;) zarodek 4 tygodnie to 6 tydz.ciazy ;)

    Jeju,zjadłam 1.5 gołąbka mamy i źyję!!

    basia1987 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 9 lutego 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się ale wiesz jak jest, wszyscy mają objawy a ja nie...

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 lutego 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia1987 wrote:
    Cieszę się ale wiesz jak jest, wszyscy mają objawy a ja nie...
    No wiem wiem. Mnie piersi dzisiaj mniej bolą i ogólnie mi lepiej i wiadomo jakie myśli są..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 9 lutego 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia1987 wrote:
    Cieszę się ale wiesz jak jest, wszyscy mają objawy a ja nie...

    Mnie też nic nie jest, mdłości mam tylko jak doprowadzę się do głodu ale staram się do tego nie doprowadzać. Odrzuciło mnie tylko od kechupu Pudliszki i od żurku a u nas w sb żurek to tradycja :-P a Pudliszki zastąpiłam kechupem z Biedry i posmakował :-P
    Ciasto upieczone jabłecznik na kruchym z budyniem czekam na gości bo samej to tak głupio jeść;-) i kupiłam śledzie! Tak zrobię śledzie w śmietanie z jabłkiem i koperkiem!
    Cieszę się, że póki co nic nie doskwiera bo w poprzedniej ciąży "cierpiałam" do końca :-P

    przedszkolanka:), basia1987 lubią tę wiadomość

    Paolka _25
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 wrote:
    5 tydz.i 2 dni wg ostatniej miesiączki. Płód ma 2 tygodnie :)

    Tak, w takim razie lekarz ma racje, za dwa tygodnie może być już coś widać :) bądz spokojna i odpoczywaj :)

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na drzemce mialam taki sen... Przysnelam tylko na pol godziny, az sie splakalam.
    Snilo mi sie ze zaczelam krwawic bardzo mocno i dzwonie do chlopa a ten ze w pracy jest, ale w lesie na chwile bo grzyby zbiera. Ja mowie wtf, jakie grzyby, Kochanie przyjedz, chyba poronilam, trzeba do szpitala... A on "Daj mi jeszcze ze 20 minut, bo Twoja mama powiedziala, ze jak jej przywioze grzybow to mi bigosu nagotuje" :D
    Cala mokra sie obudzilam...

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni matko,śmiech przez lzy. Ale sny macie masakra..

    Paolka ja z głodem to samo . Dzisiaj mi podeszły te goląbki i jem :D

    A Wy macie teź tyle śluzu kremowego? Mi dosłownie dzisiaj cieknie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 16:42

    moni05, Paolka_25 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ