X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie wrzesień 2021❤️
Odpowiedz

Mamusie wrzesień 2021❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie do polecenia jakis super lezaczek - bujaczek? My raczej nie używamy swojego, bo jasiek leży tam krzywo ale znajomi poprosili wlasnie o to jako prezent na chrzest i nie chce jakiegoś dziadostwa wybrać

  • Madzia 89 Ekspertka
    Postów: 348 70

    Wysłany: 30 listopada 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo 👋dziewczyny coś kupujecie swoim najmłodszym pod Choinkę?😉😁🎄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasio ma kupiona lame fisher price 4w1,piłeczki sensoryczne, dwa bodziaki swiateczne i 2 smoczusie od 3 mca :)

  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 30 listopada 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leżaczek się nie sprawdził u żadnego dziecka. Moje dzieci się nudzą jak się nimi nikt nie zajmuje. A mamy w spadku jakiś wypasiony. Także ja bym w to nie inwestowała dużo.
    Po kiepskich trzech dniach dzisiaj dziecko anioł. Piec godzin spania. Ale po jedzeniu zielona kupa. No i teraz nie wiem od czego. S w planie mamy szczepienie wiec pewnie się wstrzymam. Czy u któregoś bobasa się zielone kupy pojawiają ?

    Ja na gwiazdkę zamówiłam świetna lale z Dom lalek. Nie wiem jak dziecku ale mi się mega podoba. Ja wybrałam króliczka. Są tez wersje dla chłopców. Dla starszaka Albika. To będzie eksperyment bo to droższa zabawka. Zobaczymy. I tez chętnie poczytam co kupujecie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jestem wyrodną matką bo nawet nie pomyślałam o prezencie dla małej, bo przecież i tak nie koduje 😃 to mój mąż się oburzył, że jak to, musi być jakiś super pierwszy prezent żeby widziała później na zdjeciach, ale sam jeszcze nic nie wymyślił 😁
    Moja mama kupuje radio z odtwarzaczem kaset bo mamy bardzo dużo świetnych bajek z mojego dzieciństwa i sama chętnie ich posłucham 😆

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6736 9515

    Wysłany: 30 listopada 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy bujaczek leżaczek taki

    https://allegro.pl/oferta/hustawka-lezaczek-bujaczek-elektryczny-giligums-10896059297

    I Julek lubi w nim leżeć, można puszczać swoją muzykę łącząc sie z telefonem przez bluetooth 🤭


    IMG-20211130-164648.jpg

    Pod choinkę Julek dostanie BabyGym z Little dutch, nowe smoczki uspokajacze i jakieś ubranka bodziaki i pajace 😌

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2021, 16:47

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Madzia 89 Ekspertka
    Postów: 348 70

    Wysłany: 30 listopada 2021, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamer wrote:
    U nas leżaczek się nie sprawdził u żadnego dziecka. Moje dzieci się nudzą jak się nimi nikt nie zajmuje. A mamy w spadku jakiś wypasiony. Także ja bym w to nie inwestowała dużo.
    Po kiepskich trzech dniach dzisiaj dziecko anioł. Piec godzin spania. Ale po jedzeniu zielona kupa. No i teraz nie wiem od czego. S w planie mamy szczepienie wiec pewnie się wstrzymam. Czy u któregoś bobasa się zielone kupy pojawiają ?

    Ja na gwiazdkę zamówiłam świetna lale z Dom lalek. Nie wiem jak dziecku ale mi się mega podoba. Ja wybrałam króliczka. Są tez wersje dla chłopców. Dla starszaka Albika. To będzie eksperyment bo to droższa zabawka. Zobaczymy. I tez chętnie poczytam co kupujecie.
    My mamy cały czas zielone kupy,ale Mają zajada mleko Aptamila,i dr mówiła że ma więcej żelaza i dla tego tak,jeżeli nie robi 5 dziennie wodnistych to jest wszystko dobrze

  • Madzia 89 Ekspertka
    Postów: 348 70

    Wysłany: 30 listopada 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiałam nad tym misiem z Fischer Prus co śpiewa...ale sama nie wiem,dzisiaj doczytałam że od 6 miesiąca,A Mają skończyła 2 mies 😁😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My musielismy prezenty dla dzidziusia naszego i jeszcze mniejszego sasiada, bo byśmy zabili magię świat starszakom :D wszystkie napisały listy z dopiskami, ze cos dla dzidziusiow też ma być

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 30 listopada 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za nami ciężko dzień. Rano poszłam do przychodni. Lekarka zdiagnozowała zapalenie oskrzeli. Zasugerowała szpital, choć mogliśmy wybrać leczenie domowe. Pojechaliśmy na IP. I tu cyrk. Pani osluchowo nic nie slyszy, tylko katar furkoczący. Zrobili nam RTG - czysto. Ale zapisała inhalacje z nebbud i atroventu. Mamy saturacje 100, nie było potrzeby hospitalizacji.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 30 listopada 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:

    Pod choinkę Julek dostanie BabyGym z Little dutch, nowe smoczki uspokajacze i jakieś ubranka bodziaki i pajace 😌

    Coś podobnego jest teraz do kupienia w lidlu. Właśnie się zastanawiałam jak długo dziecko z tego korzysta.

  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 30 listopada 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    Za nami ciężko dzień. Rano poszłam do przychodni. Lekarka zdiagnozowała zapalenie oskrzeli. Zasugerowała szpital, choć mogliśmy wybrać leczenie domowe. Pojechaliśmy na IP. I tu cyrk. Pani osluchowo nic nie slyszy, tylko katar furkoczący. Zrobili nam RTG - czysto. Ale zapisała inhalacje z nebbud i atroventu. Mamy saturacje 100, nie było potrzeby hospitalizacji.

    Ja nie wiem co z tymi lekarzami. Już nie pierwsza taka historie słyszę ze każdy lekarz słyszy co innego. Ważne ze jesteście w domu i szpital nie jest konieczny. Ale szkoda ze takiemu maluszkowi robili rtg.

  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 30 listopada 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia, my mieliśmy taką samą sytuację jak Emilka miała 2 tygodnie. Wydaje mi się, że pediatrzy się boją i dla spokoju swojego sumienia kierują do szpitala. Trochę wkurzające, ale lepiej w tę stronę niż w drugą.
    Najważniejsze, że jest ok i jesteście w domu :)

    My bujaczka nie mamy i nie planuję zakupu. Na szczęście Mała chętnie leży w koszu Mojżesza i na macie.

    Nalia lubi tę wiadomość

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jeszcze raz w sprawie szczepień - ci ile macie wizyty szczepienne, co 6 tygodni? Szczepiłam 6w1 i prevenarem, nie potrafię sie dogadać z lekarka z poz, każe mi wybierać między schematem 2+1 a 3+1

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wracamy z przychodni.
    Byłam dziś u innej lekarki. Wg niej czysto. Mamy zachować inhalacje i pokazać się u niej w pt, to będzie miała porównanie.

    Etoilka lubi tę wiadomość

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • jane789 Autorytet
    Postów: 879 784

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któreś z Was karmią piersią odciągając pokarm? Szykuje mi się wyjście w czwartek i będę musiała odciągnąć mleko dla małego, a nie mam pojęcia ile on teraz zjada🙄 (skończone 11tygodni)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane789 wrote:
    Hej, czy któreś z Was karmią piersią odciągając pokarm? Szykuje mi się wyjście w czwartek i będę musiała odciągnąć mleko dla małego, a nie mam pojęcia ile on teraz zjada🙄 (skończone 11tygodni)

    U nas zazwyczaj ok. 80-100 na porcje.

    jane789, Menina lubią tę wiadomość

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6736 9515

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane789 wrote:
    Hej, czy któreś z Was karmią piersią odciągając pokarm? Szykuje mi się wyjście w czwartek i będę musiała odciągnąć mleko dla małego, a nie mam pojęcia ile on teraz zjada🙄 (skończone 11tygodni)

    Ja odciągam zwykle 130-150ml na porcję i zwykle wszystko jest zjedzone 🤦‍♀️

    jane789 lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6736 9515

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benus191 wrote:
    Hej ja jeszcze raz w sprawie szczepień - ci ile macie wizyty szczepienne, co 6 tygodni? Szczepiłam 6w1 i prevenarem, nie potrafię sie dogadać z lekarka z poz, każe mi wybierać między schematem 2+1 a 3+1

    My mamy co 6 tygodni

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Gosiaaak Autorytet
    Postów: 910 510

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy pH u dziecka 8 jest ok? Któraś z was robiła badania i ma jakieś pojęcie?

    31.12.2020 pozytywny test, beta HCG 53,4 mUl/ml (26dc)
    04.01.2021 beta HCG 417 mUl/ml , progesteron 34,5 ng/ml
    11.01.2021 beta HCG 6572 mUl/ml
    12.01.2021 pęcherzyk ciążowy 0.82 cm + pęcherzyk żółtkowy 0.27 cm
    15.01.2021 beta HCG 26 361 mIU/ml
    30.02.2021 Mały człowiek - 200 g
‹‹ 712 713 714 715 716 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ