X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 12 września 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy 😊

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 25 września 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, o której Wasze dzieci chodzą spać wieczorem? I jaką macie kolejność kąpiel, kolacja, spanie czy kolacja przed kąpielą?

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 26 września 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kolacja, kąpiel i spanie. Kąpiel zaczynamy po 19. Także ogólnie przed 20 śpi. Śpi do rana bez podbudki już od wielu wielu miesięcy.

    Erre jak na froncie? Dajesz radę?

    Co do wiadomości ciazowych.. teraz jest gorzej.. Z młodym nic mi nie było... nic A nic. Teraz mdłości mnie trzymają i leń okrutny.
    Moja siostra też jest w ciąży. Będzie rodziła tydzień po mnie xD

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 28 września 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też coś na ksztalt kolacji, potem kąpiel i spanie. Spać idzie 20-21 w zależności czy ma drzemkę w dzień czy nie. Teraz znowu siedzi w domu z gilem 🙄 więc ma drzemkę i chodzi spać później.
    Była w przedszkolu póki co cały tydzień i dwa dni.. na cały miesiąc 🤦🏻‍♀️

    iv096iyenbdfaarq.png
  • Goemi Autorytet
    Postów: 253 172

    Wysłany: 2 października 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem z tego wątku, ale mam bardzo ważny komunikat a wręcz błaganie:

    Kochane Mamy❤! ŚLICZNY MICHAŁEK walczy z chorobą, a inne Mamy mu w tym pomogą...

    Jeśli tylko możesz wesprzyj leczenie tego maluszka...
    Z góry serdecznie dziękuje:
    https://www.siepomaga.pl/marcowemamuski

    Zapraszam również do grupy:
    https://m.facebook.com/groups/926688057674235/?ref=share

  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 6 października 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ruda, kciuki za ciążę!! U mnie ta ciąża była zupełnie inna od pierwszej, ale obyło się bez wymiotów ;)

    AnnaIzabela, jak tam po zabiegu?
    A z przedszkolem to i tak niezły wynik! Syn sąsiadki był 2 dni we wrześniu i tyle... A że teraz najgorszy sezon, to trzeba się uzbroić w cierpliwość.

    U nas generalnie jest słabo z zachowaniem starszaka. Jest zazdrosny, mimo że był przygotowany, to jednak wariactwa nas nie ominęły. Oczywiście staramy się na maxa go angażować do pomocy, poświęcać uwagę (tu głównie mąż) i dużo chwalić.

    Poza tym jest w miarę dobrze. Przy drugim dziecku jestem bardziej wyluzowana. Wszystko przychodzi łatwiej. Tylko nam dyschezja niemowlęca wyszła, no ale to musimy przeżyć. Maluszek już się robi bardziej kontaktowy, ma dłuższe chwile czuwania i obserwowania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2021, 10:33

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 7 października 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erre dziękuję, że pytasz. Po operacji czuję się dobrze, w środę rano poszłam do szpitala a w piątek wieczorem już wyszłam 💪🏻☺️ Typowego leżenia miałam całe 3 dni, bo od wtorku Jagoda siedziała ze mną w domu więc chcąc nie chcąc musiałam się ruszać. Wyszło mi to na dobre, teraz już praktycznie nie czuję że coś się działo ☺️
    Z Jagodą musimy się udac do Alergologa, osłuchowo czysta, kataru nie ma, za to ma mega meczacy kaszel w nocy. Inhalujemy się Nebbudem i dostaje Zyrtec. obawiam się że może mieć problemy natury astmatycznej, jest obciążona z każdej strony..

    Co do Adasia, chyba nie zostaje wam nic innego jak dać mu czas. To jest niewyobrażalna zmiana w życiu tak małego człowieka. Jasne, można tłumaczyć, przygotowywać, ale mowienie do naszych dzieci to trochę jak grochem o ścianę. Zapamiętują na kilka minut, a potem jakby sytuacji nie było 🤷🏻‍♀️ Tylko cierpliwość i meega dużo uwagi ze strony was obojga, a zwłaszcza Twojej. Wiem, że Jasio bardzo Cię potrzebuje, ale to właśnie Ciebie Adaś miał na wyłączność przez tyle czasu a teraz musi się dzielić, a wiemy jak to jest z dzieleniem u 3 latkow 🙄🤦🏻‍♀️

    Bardzo przykro mi też czytać o tym, że teściowa tak miesza mężowi w głowie i bardzo dobrze że mu wygarnęłaś! Napięta atmosfera w domu też Adasiowi nie pomaga, dzieci mega wyczuwają nasze emocje i odzwierciedlają je u siebie. Wiem po Jagodzie, jak jestem wkurzona to ona od razu robi się nerwowa i płaczliwa. Dlatego staram się przy niej być Mega opanowana, ale wiadomo jak jest.. czasem się wybucha.
    Trzymam kciuki za was żeby wszystkie burze wam przeszły!

    iv096iyenbdfaarq.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałam się tylko przywitać i przekazać dobrą nowinę. Czekamy na dziewczynkę ❤

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Dziewczyny chciałam się tylko przywitać i przekazać dobrą nowinę. Czekamy na dziewczynkę ❤

    Gratulacje!! :)

    Agi83 lubi tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 3 lutego 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaIzabela wrote:
    Gratulacje!! :)
    Dziękuję ❤

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 15 lutego 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83, gratulacje!! :)

    W ogóle ktoś tu jeszcze zagląda? :D Jak się miewacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2021, 21:35

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 2 marca 2021, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 Wszystkiego najlepszego dla Eryki naszej "bliźniaczki"!!;*

    Agi83 lubi tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaIzabela dziekuje, rowniez zyczymy spelnienia marzen dla Jagody i wszystkich marcowych kuzynow i kuzynek ❤
    Dziewczyny co tam u was i u waszych maluchow?
    Ja juz do glowy dostaje, sil mi brak jeszcze mloda sie nam do przedszkola nie dostala to jak juz ostatni gwozdz do trumny..

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83, ja Cię rozumiem, też sił nie miałam w ciąży, a już zwłaszcza pod koniec.
    My zapisaliśmy do prywatnego i się dostał tylko dlatego, że to kontynuacja w tej samej placówce i po prostu miejsce z góry zaklepane. Nie wiem czy to taki rocznik, ale bardzo dużo dzieci w naszej okolicy nigdzie się nie dostało :(

    U nas w miarę dobrze, dziś starszak poszedł do żłobka po prawie miesiącu. Wreszcie mam czas na ogarnianie chałupy. Chociaż nie jest to proste bo mały staje się coraz bardziej mobilny i non stop wywrzaskuje, że coś mu za daleko :D

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erre jest nadzieja z odwołania, tyle dzieci nie przyjęli że pewnie otworza nowa grupe i to w naszym przedszkolu :)

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 29 maja 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Ruda, czemu się nie chwalisz? :D Gratulacje!!

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 29 maja 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Mała Ruda! Co siedzisz w krzakach! Gratulacje!!!

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
‹‹ 610 611 612 613 614
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ