X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • Kasia.ke1 Autorytet
    Postów: 400 229

    Wysłany: 21 lipca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliens wrote:
    Hej, ja się takimi pozytywnymi wieściami nie mogę dzisiaj podzielić. Jest pęcherzyk 16 mm i ciałko żółte, zarodka nie widać. Uspokoił mnie ze za tydzień powinno być dzidzie i serce. Kto był na usg w podobnym wieku ciazowym ? W dodatku wykrył w lewym jajniku torbiel wielkości 3 cm.cytologia zrobioną zobaczymy co pokaże. A tabletki, które biorę z powodu arytmi mogą powodować wczesny poród i niska masę urodzeniowa. Dzisiaj nic nie będzie mi w stanie polepszyć humoru.

    Jednakże serdecznie gratuluje dzisiejszych dobrych wieści :)

    Moja siostra przy pęcherzyku 20mm nie widziała zarodka, ma zdrową 1,5 roczną córkę :) Głowa do góry :)

    Ja już też po wizycie. Mój maluch ma 7,2 mm a serduszko bije 155/min.
    według OM 7t4d według USG 6t4d ale wiedzieliśmy już na poprzednim USG, że będzie młodsza ciąża.
    Ginekolog mega zadowolony, darł się na pół gabinetu, że żywa ciąża :)

    Patu, IskiereczkiTrzy, KasiaMarysiaaa, LonaW, Krokodylica lubią tę wiadomość

    06.01.2010 - syn Artur
    08.2013 - [*] 8t
    08.2016 - [*] 9t
    06.03.2018 - syn Marek
  • Kasia.ke1 Autorytet
    Postów: 400 229

    Wysłany: 21 lipca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94 wrote:
    hej! U mnie wsyztsko dobrze!
    Serduszko bije jak dzwon 10tc (OM), a bąbel ma 8 tygodni! <3
    Jestem taka szczęśliwa

    Natka94 - Gratulacje!
    Wiedziałam, że będzie ok :)

    LonaW lubi tę wiadomość

    06.01.2010 - syn Artur
    08.2013 - [*] 8t
    08.2016 - [*] 9t
    06.03.2018 - syn Marek
  • Dreamy_Girl Przyjaciółka
    Postów: 79 86

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94 cudowne wieści! Tak się cieszę! :D Teraz już spokojnie ciesz się ciążą :)

    Nataliens ja miałam podobnie - 5t, pęcherzyk 16mm, a zarodek albo był malutki (2mm) albo go nie było - doktorek nie widział dokładnie na usg. Przestraszyłam się pustym jajem itp. Ale dziewczyny pisały, że u każdego jest inaczej, objawy mam nadal, brzuch jakby rośnie, więc postanowiłam nie martwić się na zapas. Czekam na wtorek - wszystko się wyjaśni. Trzymajcie kciuki!

    IskiereczkiTrzy mnie właśnie powoli puszcza paskudne przeziębienie. Chodziłam jak zombie, w zasadzie to leżałam jak żywy trup... ciągnęło się o wiele dłużej niż normalnie - wiadomo, jak człowiek leczy się naturalnymi miksturkami, to i zdrowieje dłużej ;) dziś nadal mam potworny kaszel, ale czuję, że wracam do żywych :) Tobie też tego życzę :) Jeśli chcesz, to podam Ci przepis na miksturkę anty-przeziębieniową receptury mojej cioci - wyciągnęła mnie z choroby :)

  • IskiereczkiTrzy Koleżanka
    Postów: 57 44

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamy_Girl zdrowia :) Byłabym bardzo wdzięczna za przepis! Czuję się tak źle, że mimo że powinnam przygotowywać się do jutrzejszej pracy to po 20 pójdę spać...

    TP 22.03.2018

    7u22gov3eq29civ1.png
  • Kasia.ke1 Autorytet
    Postów: 400 229

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariettko - poprosiłabym datę porodu na 12.03 :) zapełniam lukę, bo widziałam, ze żadna takiej nie podała :)

    Marietta lubi tę wiadomość

    06.01.2010 - syn Artur
    08.2013 - [*] 8t
    08.2016 - [*] 9t
    06.03.2018 - syn Marek
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliens wrote:
    Hej, ja się takimi pozytywnymi wieściami nie mogę dzisiaj podzielić. Jest pęcherzyk 16 mm i ciałko żółte, zarodka nie widać. Uspokoił mnie ze za tydzień powinno być dzidzie i serce. Kto był na usg w podobnym wieku ciazowym ? W dodatku wykrył w lewym jajniku torbiel wielkości 3 cm.cytologia zrobioną zobaczymy co pokaże. A tabletki, które biorę z powodu arytmi mogą powodować wczesny poród i niska masę urodzeniowa. Dzisiaj nic nie będzie mi w stanie polepszyć humoru.

    Jednakże serdecznie gratuluje dzisiejszych dobrych wieści :)

    Ja teraz byłam 6+1 I zarodek ledwo widoczny także się nie martw cierpliwości będzie dobrze.

    A co do torbieli to pewnie ż tego jajnika była owulacja miałam tak w poprzedniej ciąży i ginekolog mówiła że po paru tygodniach się wchłonie i tak było.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Alayna Koleżanka
    Postów: 61 3

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja według kalkulatora termin będę miała na 23 marca teraz jestem w 4t6d wizytę pierwsza mam mieć początkiem sierpnia będzie to 7 tydzień mam nadzieję że usłyszę już serduszko malca

    Dawidek 6/7 TC (*)08.2017
    Wojtuś 9 TC 10.2019

    Synuś 28.01.2010 nasz Skarbek
    4 lata starań walczymy dalej....
    1 IVF Punkcja 04.01.2019 jeden zarodek zero śnieżynek
    Transfer 07.01.2018 niestety klapa;(
  • Kasia.ke1 Autorytet
    Postów: 400 229

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam wasze kolejne wizyty? Mnie kazał się pojawić 4.08 - czyli za dwa tygodnie i tak co 2 tyg. mam chodzić do końca :)
    Zobaczę ginekologa jakieś 20 razy w tej ciąży :)

    06.01.2010 - syn Artur
    08.2013 - [*] 8t
    08.2016 - [*] 9t
    06.03.2018 - syn Marek
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    I mnie pierwszy etap przeszedł pomyślnie a mianowicie widać zarodek! Dodatkowo widać pulsujace serduszko ale jeszcze nie maluję sie ono na wykresie...w końcu mogę trochę odetchnąć, A kolejna wizyta 16.08 i wtedy już wszystko będzie jasne i mam nadzieję że wtedy będę mogła cieszyć się w pełni... :)

    Hej Rubi, gratuluję :)
    Znowu termin na marzec. :)

    Gratuluję też wszystkim pozostałym marcówkom i życzę powodzenia. :)

    Rubi lubi tę wiadomość

  • kinia2111 Przyjaciółka
    Postów: 118 70

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się wyżalić, bo jestem sfrustrowana jak nie wiem... Miałam iść pon lub wtorek do gina, potwierdzić ciąże, może zobaczyć już serduszko, a tu zmienił termin przyjmowania i będzie w piątek jak ja mam do pracy... I muszę czekać kolejny tydzień :/ Normalnie masakra! A ja już bym chciała wiedzieć czy wszystko jest dobrze... Nie chcę iść do innego, bo tego już dobrze znam, robiłam u niego badania...

    thgfflw1afo8ui8u.png
  • dandelion Ekspertka
    Postów: 218 130

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliens wrote:
    Hej, ja się takimi pozytywnymi wieściami nie mogę dzisiaj podzielić. Jest pęcherzyk 16 mm i ciałko żółte, zarodka nie widać. Uspokoił mnie ze za tydzień powinno być dzidzie i serce. Kto był na usg w podobnym wieku ciazowym ? W dodatku wykrył w lewym jajniku torbiel wielkości 3 cm.cytologia zrobioną zobaczymy co pokaże. A tabletki, które biorę z powodu arytmi mogą powodować wczesny poród i niska masę urodzeniowa. Dzisiaj nic nie będzie mi w stanie polepszyć humoru.

    Jednakże serdecznie gratuluje dzisiejszych dobrych wieści :)

    ja byłam!! dokładnie 5t3d i też był tylko pecherzyk i ciałko, bez zarodka. głowa do góry, dzidzia się pojawi!!!

    KasiaMarysiaaa lubi tę wiadomość

    uwo943r8mzz1x9gu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, u mnie USG serduszkowe 4 sierpnia

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 21 lipca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś betę drugą odebrałam pierwsza 270 a druga po 48 godz 768 :) ładny przyrost.

    Paula2702, LonaW, IskiereczkiTrzy lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Dreamy_Girl Przyjaciółka
    Postów: 79 86

    Wysłany: 21 lipca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IskiereczkiTrzy dziękuję i Tobie też dużo zdrowia! ☺️ Przepis na miksturę wygląda następująco:wyciskacz sok z 5-6 cytryn, bardzo drobno kroisz 1 cebulę, przeciskasz całą główkę czosnku (nie ząbek) przez praskę, dodajesz 3-4 łyżki miodu. To wszystko razem mieszasz w słoiku, zakręcasz. Po paru godzinach jest już gotowe do picia. Podczas choroby pij 2-3 łyżki przed posiłkiem. Ja teraz piję nawet częściej ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 22:37

    IskiereczkiTrzy lubi tę wiadomość

  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliens wrote:
    Hej, ja się takimi pozytywnymi wieściami nie mogę dzisiaj podzielić. Jest pęcherzyk 16 mm i ciałko żółte, zarodka nie widać. Uspokoił mnie ze za tydzień powinno być dzidzie i serce. Kto był na usg w podobnym wieku ciazowym ? W dodatku wykrył w lewym jajniku torbiel wielkości 3 cm.cytologia zrobioną zobaczymy co pokaże. A tabletki, które biorę z powodu arytmi mogą powodować wczesny poród i niska masę urodzeniowa. Dzisiaj nic nie będzie mi w stanie polepszyć humoru.

    Jednakże serdecznie gratuluje dzisiejszych dobrych wieści :)
    Ja byłm 20.07 na usg 5+5 i tak samo był pęcherzyk ciążowy i zóltwkoy a zarodka nie. To normalne na tym etapie ciąży. za 2 tyg mam wizytę i mysle że bedzie ok.

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • ashanoell Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinia2111 wrote:
    Muszę się wyżalić, bo jestem sfrustrowana jak nie wiem... Miałam iść pon lub wtorek do gina, potwierdzić ciąże, może zobaczyć już serduszko, a tu zmienił termin przyjmowania i będzie w piątek jak ja mam do pracy... I muszę czekać kolejny tydzień :/ Normalnie masakra! A ja już bym chciała wiedzieć czy wszystko jest dobrze... Nie chcę iść do innego, bo tego już dobrze znam, robiłam u niego badania...

    Znam ten ból, ja muszę czekać do 2sierpnia na wizytę, bo moja ginekolog jest na urlopie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest mi tak niedobrze z głodu a idę na morfologię nie wytrzymam, muszę zjeść kromkę chleba bo zejdę tam :( mam nadzieję, że przy zwykłej morfologii nic się nie stanie jak tak zrobię

  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia.ke1 wrote:
    A jak tam wasze kolejne wizyty? Mnie kazał się pojawić 4.08 - czyli za dwa tygodnie i tak co 2 tyg. mam chodzić do końca :)
    Zobaczę ginekologa jakieś 20 razy w tej ciąży :)
    Chodzisz prywatnie czy na nfz? Jeśli ciąża jest zdrowa i zagrożona to wizyty co tydzień-dwa tygodnie są już na samej końcówce ciąży ;) . Normalnie wizyty powinny być co 3-4 tygodnie ;)

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94 wrote:
    hej! U mnie wsyztsko dobrze!
    Serduszko bije jak dzwon 10tc (OM), a bąbel ma 8 tygodni! <3
    Jestem taka szczęśliwa
    Natka, super wieści :D

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliens u mnie na poprzedniej wizycie też był tylko pęcherzyk bez zarodka. Wierzę, że teraz w poniedziałek na kolejnej wizycie zobaczę już serduszko. <3

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ