X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudna Laurka!

    Macy lubi tę wiadomość

  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny czy którejś dziecko nie robi kup kilka dni? Nasza robiła po 5-7 kleksow na dzień czasem większe te kupki. Od poniedziałku nie ma kupy...
    Dziecko nie płacze nie pręży się No ale może za mało je ze kup niema?

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :-* witam sie po dlugiej nieobecnosci;-* czasem was czytalam ale noe mialam kiedy napisac masakra za duzo sie ostatnio dzieje ;-* my dalej meczymy sie z kolkami dziennie od 16 do 21 jest Ryk masakra jakas... pocieszam sie ze jestesmy juz po 2 miesiacach :-) jeszcze moesiac i powinno sie ustabilizowac :-)
    Mam takie pytanie troche krepujace.. ale po jakim czasie od Cc wspolzylyscie?

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia ja po wizycie u gina czyli po 5 tyg.
    Polecam ta kurę babci Dany. Mam 3 poduszki do karmienia i ta jest najlepsza.
    Marcy śliczna córcia :)
    Mój Miki dziś na 2 latka. Poszedł z tortem do żłobka :) jak ten czas leci :)

    teverde, iNso87, Butterfly 83, Makowe Szczęście lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka dziecko na piersi może robić kilka kup dziennie albo jedna na tydzień. U nas ok tydzień temu mała przestała robić tak często i robi ok 1 dziennie ale za to taka że ubrania do prania ;p

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    A, to inny temat India. Myślałam, że do samej wagi się przyczepiła. Teraz mnie zaciekawiłaś bo wiele z tego co piszesz pasuje do nas. Ale to karmicie się pod górkę? Co zmienilyscie?

    Zmieniłysmy jedynie pozycje :) i ma razie juz zostajemy przy tej pod gorke.

    Mala po szczepieniu na pneumo tez ma biegunke i od razu pupa sie zaogniła. Jeszcze po rota rany sie nie wygoiły a teraz widze, ze czeka nas powtórka.

    Kleopatra piekne zdjecia. Super z Was rodzinka <3

    Znacie jakoes magiczne sposoby na straszliwe odparzenia? My juz chyba próbowaliśmy wszystkiego a efektow brak. Tzn juz bylo lepiej... a tu znowu toksyczna kupa :(

    teverde lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macy w Laurce to mozma sie od razu zakochac :)

    Macy lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India, teraz julek nie ma odparzen, ale z Nela mialam oroblem, az sie ranki robiły. Dopiero fiolet na wodzie ladnie wszystko wysuszyl.

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India, jeszcze krochmal dobrze robi :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India masc pieciornikowa ziajki?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile wrote:
    Dziewczyny czy ktorascz Was podaje debridat na jelitka? Widzicie poprawe? Mojej malej dokucza brzuch,bardzo placze przy bakach.
    Ja podaje, ale dopiero od dwóch tygodni wiec nie wiem czy sa juz jakiekolwiek efekty. Podobno poprawa następuje zazwyczaj po miesiącu. Chyba, ze to uklad pokarmowy zdazy dojrzec w tym czasie 😅 U małego jest problem z ulewaniem. Kupy cały czas robił bez problemu. Dopiero od 3 dni nie robi w nocy i przez to jęczy przez sen do czasu, aż puści baki i za jakiś czas znowu to samo. Czy Wasze dzieci tez tak maja?

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczesniej tez nie bylo problemu poza sporadycznym zaczerwienieniem. Ale biegunka po szczepionce na rota zalatwila pupę w przeciagu godziny a z dnia na dzien było coraz gorzej. Jedna wielka rana i ogniska czerwonych odparzen. Nawet pampersy odstawilam bo myślałam, ze ta nowa linia uczula.
    Gdy nastąpiła poprawa i zostaly juz tylko ranki po dzsiejszej nocy wszystko od nowa. A wczoraj bylo szczepienie na pneumo.
    Ewidentnie w kupie jest cos toksycznego i jakos mi sie tak to zbiega w czasie, ze podejrzewam glownue szczepionki. Mo chyba, ze cos jeszcze uczula.

    LwieSerce nie wiem co to fiolet na wodzie?

    Patuniek Beatrix dzieki, ale masc i krochmal caly czas w użyciu ;)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India a bepanthen? Nivea sos? Alantan plus, linomag zielony? Coś musi pomóc.. może wietrzenie tyłka? Albo.. spróbuj mlekiem jak nic nie pomaga

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikc moglabym chyba sklep otworzyć tyle tego juz mamy... bepanthen, linomag, alantan, maść pięciornikową, masc pośladkowa, sudocrem, clotrimazol, maka ziemniaczana, krochmal, z zalecen lekarzy pimafucort, octanisept i linoeparol intensiv...

    Jeżeli to faktycznie szczepienia to po weekendzie powinna byc poprawa. Płakać mi sie chce przy kazdej zmianie pieluszki. Wietrzymy sie sporo.
    Ikc mojego mleka tez juz próbowałam. Ale przestalam bo mialam wrazenie, ze czerwoen miejsca przybierają na sile. Ale moglo soe to zbiec z wydalaniem rota.

    Ewidentnie jest cos w kupce co nie pozwala się pupie zagoić :(

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pimafucin na dupkę. Bardzo ładnie zeszło zaczerwienienie...

  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki u nas tak co noc jest od okolo 3-4 nad ranem do 6-7 az tez nie zrobi kupki albi porzadnego baka. Tylko ze ja juz nie wiem co jest bo jak go teraz polozylam brzuszkiem do mojego brzucha to ladnie spi i nic nie steka 🤔 Wiec juz nie wiem czy on to robi tylko jak jest obudzony a jak spi to nie czy o co chodzi... Wlasnie sprawdzalam pieluszke i poza siku i kleksem nic specjalnego. Smiem twierdzic ze esputicon nic nie daje u nas :p ale bede stosowac poki mi sie buteleczka nie skonczy. Tak na wszelki wypadek

    U nas z odparzeniem problem byl raz i stosowalam alantan plus na przemian z bepanthenem zapobiegajacym odparzeniom ( bo chyba sa rozne?) I przeszlo po 2-3 dniach. No i pupe myje zawsze tylko wacikami z woda i dokladnie osuszam, zadnych mokrych chusteczek.

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Podczytuję Was, ale z telefonu, a tam nie cierpię pisać, bo zawsze jakąś buźkę wstawię i później mi wszystko wymazuje.

    Kleopatra, sto lat dla Małego jubilata! Mój niedawno 1,5 roku skończył i nie wiem kiedy to zleciało.

    Co do odpażeń, to u nas najczęściej pomagała mąka ziemniaczana.

    U nas kilka kupek dziennie, ale podobno może być jedna na kilka dni. O ile nie widać, by to dziecku dokuczało, to nie ma się co martwić.

    Mnie dzisiaj naszło na wspomnienia. Rok temu wybraliśmy się na kilka dni do Zakopanego razem z synkiem. Nie mogę się doczekać kiedy Młoda będzie tak duża jak on wtedy.

    Aaa i wczoraj obdarowała mnie pierwszym uśmiechem :D Ciekawe czy będzie jak brat, bo on na początku był bardzo oszczędny z uśmiechami i musieliśmy się nieźle nawydurniać, by się uśmiechnął. Zresztą nawet po roku jak mieliśmy sesję i chcieliśmy by sięuśmiechnął, to robiliśmy z siebie idiotów, efektem czego jest jedno zdjęcie z uśmiechem :P Na szczęście to tylko tak na rządanie się nie uśmiecha, bo tak to raczej większosć dnia banan na buzi.

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wasze niemowlaxzki puszczają bąki? 🙂 Moja zaczęła niedawno. Wcześniej nie bączyla. To normalne u takich maluszkow?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja baki puszcza.
    Ale martwi mnie ze kupa ost w poniedziałek...
    Wiem że może tak być ale tak nagle się to zmieniło najpierw robiła ok 4-5 dziennie i wiedziałam że ok bo się nakłada, a tu tak nagle od tylu dni nic. Co prawda od soboty do dzisiejszej soboty jest 250g na plus, ale pewnie połowa tego to powinna być kupa.

  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka04 wrote:
    Moja baki puszcza.
    Ale martwi mnie ze kupa ost w poniedziałek...
    Wiem że może tak być ale tak nagle się to zmieniło najpierw robiła ok 4-5 dziennie i wiedziałam że ok bo się nakłada, a tu tak nagle od tylu dni nic. Co prawda od soboty do dzisiejszej soboty jest 250g na plus, ale pewnie połowa tego to powinna być kupa.

    Na hafija.pl jest napisane ze tak moze byc. Ja jeszcze tego nie zaobserwowalam u nas ale my dopiero 7 tydzien. Narazie z nowosci to bąki. 😃
    "Po szóstym tygodniu wypróżnianie się dziecka personalizuje się w zależności od dziecka i kupki mogą pojawiać się nawet co kilka dni. Kupki może nie być nawet od 7 do 10 dni i o ile dziecko przybiera na wadze, jest zdrowe i mama jest zdrowa, to nie powinno to niepokoić. Jeżeli dziecko nie ma problemów z wypróżnianiem się, kupka ma normalną konsystencję to jest to dla niego najzwyczajniej w świecie norma – ale to PO 6 TYGODNIU. Nie oznacza to, że dziecko trawi bezresztkowo tylko, że nie wydala wszystkiego od razu."

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
‹‹ 1045 1046 1047 1048 1049 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ