Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 25 lipca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę zaczynam urlop. Do dzisiaj w ogóle nic nie szykowałam z tej okazji, nawet karimaty nie kupiłam. Bałam się, że przygotuję wszystko, a tu będzie mnie czekać szpital. A teraz? Latam po sklepach, brzuch pobolewa - trudno! Praca też czeka, trudno :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 25 lipca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu brudze na lekko brązowo...

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Camilla1983 Koleżanka
    Postów: 41 91

    Wysłany: 25 lipca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie.Podglądam wasz wątek od końca czerwca,a dzisiaj to już oficjalnie chciałabym do Was dołączyć i dotrwać szczęśliwie w tym gronie do marca.U mnie dzisiaj wg.usg 6 tydz.6 dni termin na 14 marca 2019.

    Reniferra, Sana, teverde, iNso87, jenny88, kasiuleek, Gisiaczek87, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Camilla1983
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patka to odpoczywaj duuuuuuzo, nie ma pracy ani stania przy garach przypadkiem!
    Camilla1983 Witamy :)

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny! Gratulacje! Piękne maleństwa :) teraz czekamy na serduszka a nie długo będziemy wyglądały płci :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! Piękne bobasy :)

    ja mam dzisiaj wizytę dopiero o 20 i tak przebieram nogami już, szczególnie widząc piękne fotki z USG z Waszych wizyt :)

  • Paula0706 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki wieki się nie odzywałam, wiem. Postaram się nadrobić zaległości! Piękne zdjęcia maluszków, pamiętam jak jeszcze niedawno z utęsknieniem czekałam na tydzień w którym iNso87 wymieni mnie jako czekającą na wizytę, a to już w najbliższy poniedziałek :) leci ten czas jak szalony, pod znakiem mdłości i całodniowych wymiotów od jakiegokolwiek silniejszego zapachu.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    331kbv0.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Camilla1983 :)

    Gratuluję dziewczyny wizyt <3 ale cudowne wieści!

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tu kwietniowka 2017. Podczytuje Was choć nie wiem czemu ;) jutro testuję ale marne szanse na ciążę. Ostatnio po 14msc kp dostałam okresu. Od tego okresu mam już 40dc bez kolejnego okresu. No i trzeba zrobić test żeby mieć pewność czy można legalnie np. napić się piwka :)

    Dołączyła do Was moja serdeczna koleżanka SheWolf-również kwietniowka 2017. Ciekawe czy i ja dołączę. No nic. Zobaczymy. Póki co pozdrawiam :)

    iNso87, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ulv15, jenny88, She Wolf lubią tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Milka! :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Milka ;-) daj znać jak test ;-)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka trzymam kciuki za dwie kreski :)
    Patuniek a po co karimarta?

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Odebrałam wynik bety 2424 mIU/ml. Przyrost po 48h jest, także czekam na piątkową wizytę ;)


    Cieszę się, że po Waszych wizytach wszystko ok.

    patuniek86, teverde, iNso87, nick nieaktualny, Sana, Kleopatra, kasiuleek lubią tę wiadomość

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulv-bo jadę pod namiot ;-) Stara jest już... stara ;-) Więc musiałam kupić nową :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka kciuki za pozytyw!!

    Moje mdłości nabierają na sile. W sumie mam je cały dzień, szczególnie gdy jestem głodna. Dodatkowo doszedł metaliczny posmak w buzi. No i ta senność ... Kawa pomaga na chwilkę. A co do tego magicznego czarnego napoju pozwalacie sobie na jedną?

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    jestem głodna. Dodatkowo doszedł metaliczny posmak w buzi. No i ta senność ... Kawa pomaga na chwilkę. A co do tego magicznego czarnego napoju pozwalacie sobie na jedną?
    Nie piję kawy, bo nie lubię ;) Czasami wypiję latte macchiatto <3
    Milka1991 wrote:
    Hej. Tu kwietniowka 2017. Podczytuje Was choć nie wiem czemu ;) jutro testuję ale marne szanse na ciążę. Ostatnio po 14msc kp dostałam okresu. Od tego okresu mam już 40dc bez kolejnego okresu. No i trzeba zrobić test żeby mieć pewność czy można legalnie np. napić się piwka :)

    Dołączyła do Was moja serdeczna koleżanka SheWolf-również kwietniowka 2017. Ciekawe czy i ja dołączę. No nic. Zobaczymy. Póki co pozdrawiam :)
    Powodzenia! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 14:48

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście kawy w ogóle nie pije. Nie smakuje mi, a próby przekonania się do niej zawsze kończyły się biegunką.
    Jestem natomiast uzależniona od herbaty, która też taka super-zdrowa nie jest. Więc czarną piję na mdłości max 1xdziennis

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony ja piję jedną kawę dziennie :) próbowałam się przestawić na zbożową MamaCoffee z Rosska, smak jest ok ale niestety spać się się po niej chce tak samo jak przed ;) myślę, że jedna mała kawa z mlekiem dzidzi nie zaszkodzi :) ostatnio nawet nie codziennie piję, bo czasem mnie trochę od kawy odrzuca

  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna kawa nie zaszkodzi :). Mnie niestety totalnie od niej odrzuciło, więc chodzę jak zombie.

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też trochę odrzucili od kawy. Czasami popołudniu wypije. Ale w dwóch pierwszych ciążach piłam normalnie :) potem przy kp też piłam.

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ