Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ulv15, podaje link do strony:
    https://fastmedica.co.uk/lekarze/ginekolog/
    Grzegorz Pospiech tel: 02039172117
    Pierwsza wizyta w ciazy £135 a kazda kolejna £90.

    Ulv15 lubi tę wiadomość

    s9cmnt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 09:17

  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1377

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka, spokojnie, powoli będzie coraz lepiej. Choć może Cie (nie)pociesze ja kilka dni też czułam się trochę lepiej, a dziś znów mdli że zdwojoną siłą.

    U mnie już skończony 11tc, waga na dziś +2,6. Wizyta w środę.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/96370b3ee061.jpg

    Reniferra, nick nieaktualny, teverde, Kleopatra, iNso87 lubią tę wiadomość

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka, na pewno będzie ok :).
    Bbeczka, elegancki brzuszek <3

    nick nieaktualny, bbeczka91 lubią tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam zazdroszczę tych wizyt! Ja mam dopiero 5 września prenatalna i już mnie nosi ;p

    A mnie chyba zaczyna wracać energia. W piątek byliśmy u dziadków mojego i nazbieraliśmy winogron, więc sobota zleciała mi na obieraniu i przygotowaniu do wina - ciekawe czy uda mi się go w ogóle napić ;p A dzisiaj w końcu po 2 miesiącach odpaliłam maszynę do szycia i skończyłam poszewkę na jasia.
    Kupiłam maszynę 2,5 miesiąca temu, siostra miała mnie poduczyć, ale mnie olała, więc sama coś próbuję ogarnąć. Na razie pierwsza poduszka gotowa - może trochę krzywo, ale zawsze coś ;) Czeka mnie zakup materiałów na następne rzeczy. Mam nadzieję, że nauczę się na tyle, że będę mogła szyć ubranka do maluszka.

    I zniosłam sobie też moją suknię ślubną. Ostatnie straty tutaj na forum w końcu mnie zmobilizowały. Chcę porobić trochę rzeczy dla Tęczowego Kocyka.


    Z zakupów ciążowych to przyszła mi już poduszka ciążowa. Nawet nie wyprałam - musiałam przetestować ;p I jestem mega zadowolona, +5 do spania.
    Kupiłam też pierwszą pieluszkę. Planuję używać wielorazówek, więc wzięłam z ciekawości jak to wygląda, przy okazji zakupów kosmetyków. Jak mężowi pokazałam to się nie zorientował co to jest, ale za to teściowa od razu się skapnęła ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • Hetmanka Przyjaciółka
    Postów: 61 99

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no ja nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy jak ale u mnie do tej pory ani razu nie było ani mdłości, ani nudności, ani nic - zaczynam się zastanawiać czy wszystko jest w porządku. Wizytę mam dopiero 4 września.

    oar83e3krueg9a4a.png
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hetmanka. Odbieraj to tak- jesteś ogromną szczęściarą! To naprawdę nic fajnego i nie jest to też wyznacznik prawidłowo rozwijającej się ciąży.
    Ja miałam mdłości, myślałam, ze tulenie porcelany mnie ominie. Niestety... w dniu swoich urodzin, kiedy myślałam, że żegnam się z nudnościami i wkraczam w piękny czas przypływu energii, przywitałam się z kibelkiem dwukrotnie. Obecnie uznaję to za kulminację, która nie ma prawa już się powtórzyć :p.

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 09:17

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jem jeden posiłek dziennie-od rana do wieczora ;-)
    Brzuch wystaje mocno, gumka recepturka na guzik w spodniach - bo inaczej się nie dopnę :-D

    teverde lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Ja90 Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hetmanka wrote:
    Dziewczyny no ja nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy jak ale u mnie do tej pory ani razu nie było ani mdłości, ani nudności, ani nic - zaczynam się zastanawiać czy wszystko jest w porządku. Wizytę mam dopiero 4 września.

    Tez to mam . Gdyby nie usg to bym nawet nie wiedziała ze w ciąży jestem . Zero dolegliwości

    f2w3rjjgkmkyae71.png


    8 tc usg- mamy ❤️
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zero objawów miałam w pierwszej ciąży, to było już 13 lat temu :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Hetmanka Przyjaciółka
    Postów: 61 99

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie uspokoiłyście bo wciąż miałam wrażenie że coś jest nie tak - dzięki dziewczyny :) mam zatem nadzieję, że to się wszystko utrzyma do końca w takim bezobjawowym stanie :)

    Reniferra lubi tę wiadomość

    oar83e3krueg9a4a.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jest moja 4 ciąża i miałam lekkie nudności, trochę ból brzucha i zmęczenie. W pozostałych 3 ciążach nie miałam wcale objawów i zdrowe, donoszone dzieci. Tylko się cieszyć. Ja mam jutro prenatalne i 2 wizyta po przeszło miesiącu.

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • mayka Autorytet
    Postów: 335 504

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jest szansa na dziewczynkę ja z chłopakami bezobjawowo a z corka byly mdłości lekkie ;)

    Kleopatra lubi tę wiadomość

    Olaf 08.07.2011
    Leon 31.08.2015
    Tola 02.02.2017
    ...I Nasza niespodzianka Lidia 06.03.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a u któreś z Was brzuch jest płaski? Zaczynam się trochę martwić, jak czytam, że Wam brzuszek rośnie, a spodnie cisną, bo u mnie nic właściwie nie widać, spodnie noszę te same bez problemu. Chociaż miałam wrażenie jakiś tydzień, dwa temu, że coś zaczyna rosnąć, ale to były chyba tylko wzdęcia :p mąż mówi, że jego zdaniem ani wtedy ani teraz nic nie widać.

  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogladalam na you tubie filmiki bydzoana wczesniej multimammy ciazowe i u niej to chhba dopiero cos bylo widac w 16 tygodniu

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez jakoś za bardzo nie meczylo mialam moze 3-4 gorsze dni z wymiotami, ale za to teraz budze sie rani slaba.. i wnioskuje, ze to glod bo po sniadaniu nowa energia haha a u mnie dosc slabo z kolacjami wiec sie kumuluje.. pomstuje tylko na eutyrox na tsh po ktorym musze odczekac pol godziny zamiast rzucic sie od razu na jedzenie :p na wadze +0.5 ale brzucho tez juz wystaje calkiem konkretnie, mialam zamiar robic zdjecia co tydzien jak tylko ruszyl ale oczywiscie nie mam jeszcze żadnego... no coz
    Bbeczka91 super to zdjecie <3
    Ja tez jutro te prenatalne i boje sie nie z tej ziemi czy serducho wgl jeszcze bije.... trzymajcie kciuki :(

  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine, mojego brzucha praktycznie nie widać. Widzimy go tylko ja i mąż no i na miarce trochę więcej cm. W spodnie wchodzę sprzed ciąży, choć trudniej je dopiąć. Jutro jak będę miała chwilę zrobię zdjęcie.
    Trzymam kciuki za jutrzejsze prenatalne!

    Ulv15 lubi tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Potem Was nadrobię i zrobie listę wizyt. Nie mialam jak wczoraj, późno wróciliśmy i tak mi się spać chciało, że po 20 już spałam z Mala. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 06:28

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj tylko echo swojego serca ;-) Więc nic ważnego :-D
    Dawajcie znaki, jak wizyty! :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ