Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 6 marca 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakk moja Laura w dzień też pięknie śpi, a w nocy to musze się napracować żeby ją uśpić.

    Co do leżenia na brzuchu, to moja tego nie znosi :) nieważne czy to u mnie na klatce, czy na macie. Po 5 minutach jest wrzask.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek chyba coś ci mój suwaczkiem złe pokazuje Ja mam 38+4 a nie 37 tydzień jak napisałaś :) Ciąża donoszona a położenie pośladkowy u pierworódki wg ichniejszych standardów rozwiązuje się przed terminem porodu wiec nie jest aż tak wcześnie Ja dzisiaj robię sobie dzień całkowitego odpoczynku Na zapisie ktg zasnęłam:p Zbieram siły na jutro

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delvila wrote:
    Patuniek chyba coś ci mój suwaczkiem złe pokazuje Ja mam 38+4 a nie 37 tydzień jak napisałaś :) Ciąża donoszona a położenie pośladkowy u pierworódki wg ichniejszych standardów rozwiązuje się przed terminem porodu wiec nie jest aż tak wcześnie Ja dzisiaj robię sobie dzień całkowitego odpoczynku Na zapisie ktg zasnęłam:p Zbieram siły na jutro

    Delvila, to raczej brak okularów i korzystanie z telefonu ;-)

    Nie no, 38 tygodni to zdecydowanie ok ;-)
    Jak widziałam 36 tygodni to z lekkim przerażeniem pomyślałam o wczesnym cc ;-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy okazji jeżdżenia wpadłam dzisiaj do swojej pracy :-)
    Ale fajnie było wszystkich spotkać :-)
    Tym bardziej, że ostatnio byłam tam w grudniu :-) No i ostatni raz widzieliśmy się, kiedy byłam 2w1 ;-)

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iziee, Madziak ładnie przybierają nam dzieciaczki na wadze 😊, ja się zastanawiam czy u nas to nie za dużo..w ciągu tygodnia 370g...Jak Jasia boli brzuszek to stęka, pręży się i też pomaga mu przytulenie brzuszkiem do mnie. Zauważyłam,że chyba lubi mieć stały rytm dnia, bo wczoraj byla sesja dzisiaj przerwałam mu sen bo przyszła położna i później nie mógł długo usnąć. Był marudny jakby przemęczony, ciekawe jak będzie w nocy.

    Madziakk, patuniek86, Izziee lubią tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 marca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W domu!💖
    Ssiemy cyce bo mam jak donice 🤪 hehe. Obiecuje nadrobic moze do wieczora

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 16:42

    patuniek86, teverde, Beatrix_, Katia89, nick nieaktualny, Reniferra, Butterfly 83, Makowe Szczęście, Sana, Anet85, kehlana_miyu, Parsleyek, Pikcia, lkc, Ankakaranka87, bbeczka91, Madziakk, Kleopatra lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Alisssa Ekspertka
    Postów: 151 223

    Wysłany: 6 marca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Inso, super, ze juz w domku jestescie!

    Malutka Tobie tez gratuluje!

    Super ze karmienie piersia u wiekszosci sie powodzi, ja tego boje sie najbardziej, bo z synkiem mi sie nie udalo niestety.

    Ja tez juz sie doczekac nie moge...

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ne6ydwpsordge.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 6 marca 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaxx, odezwij się-czy coś już wiadomo? Forumowe ciocie trzymają kciuki za Miłoszka <3

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 6 marca 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iziee nasza płacze strasznie, ma sucho, nie chce jeść, wygina się, stęka a jak zrobi kupę przechodzi od razu.

    .
  • mayka Autorytet
    Postów: 335 504

    Wysłany: 6 marca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lidia ur 6.03 o 16.17
    3520 i 55 cm

    patuniek86, Sana, Anet85, Alisssa, Katia89, nick nieaktualny, Beatrix_, 83xxx, teverde, Reniferra, mamakropka., Parsleyek, Pikcia, lkc, Ankakaranka87, bbeczka91, Ayleen, Butterfly 83, Izziee, nick nieaktualny, iNso87, Madziakk, nick nieaktualny, Kleopatra, kehlana_miyu, Kasialudek, Makowe Szczęście, enka90, Malutka_27 lubią tę wiadomość

    Olaf 08.07.2011
    Leon 31.08.2015
    Tola 02.02.2017
    ...I Nasza niespodzianka Lidia 06.03.2019
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 6 marca 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespodzianka Lidia <3
    Gratulacje Mayka!!! ❤❤❤😍😍😍

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet, Izziee, Madziakk - super, że dzieciaczki tak ładnie przybierają 🙂

    Delvila odpoczywaj i zbieraj siły na jutro ❤️

    Inso ekstra, że już w domu 🙂 daj znać jak dziewczynki zareagowały na siostrę 😉

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka gratulacje! ❤️🎀

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso super, że jesteście w d iomku...odpoczywajcie
    Mayka gratulacje 😘

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Katia89 Autorytet
    Postów: 628 1085

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka, a jednak dziewczynka! Gratulacje 😍

    age.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka gratulacje :)

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka gratuluję córeczki!! 💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 18:17

  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje mayka!!! <3

  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka, gratulacje! 😍

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka gratulacje :)

    npV2p1.png
‹‹ 910 911 912 913 914 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ