Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Madziakk Ekspertka
    Postów: 182 477

    Wysłany: 8 marca 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMiKa, Sisi i Renifera serdeczne gratulacje!

    A dla wszystkich pięknych pań gorące życzenia z okazji dnia kobiet!

    patuniek86, Beatrix_, Reniferra, nick nieaktualny, Butterfly 83, iNso87, Katia89, Sana, MamaMiKa32 lubią tę wiadomość

    zem3i09kgh136z79.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    83xx, 3 kilo - fajne uczucie nosić takie maleństwo pod sercem, prawda? <3

    A akcja mi się faktycznie rozkręca-od ponad 5 tygodni 🤣🤣🤣 I coś się rozkręcić nie może 🤣🤣🤣

    Tak, o fajne uczucie nosić 3 kg szczęścia po sercem :)

    Reniferia gratulacje z okazji narodzin córeczki :)

    Wszystkiego dobrego kobietki w dnu naszego święta! :D

    A tu mam coś dla śmiechu.. co prawda walentynki już były ale... :D ;D (mam nadzieję, że uda Wam się otworzyć filmik.
    https://www.instagram.com/tv/Bt3qBWxhnJD/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

    Reniferra, patuniek86, nick nieaktualny, iNso87 lubią tę wiadomość

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Ayleen Autorytet
    Postów: 293 759

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra wielkie gratulacje! Witamy Majeczkę! Cieszcie się sobą :)

    Reniferra lubi tę wiadomość

    n59y9vvj81dh7gev.png
  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMiKa, Sisi Reniferra GRATULACJE 💐🎊🍾🥳🍀🎈duzo zdrowka dla Was:)

    Taverde, ja tez nie spie od 2 godzin, chyba faktycznie maluchy nas przygotowuja:) jeszcze do tego glod, czekalam az maz bedzie wstawal do pracy i mi cos przynisie do lozka, moze teraz unsne?

    Inso ja mam wizyte 11ego polozna tylko o 15:45 i 15ego -indukcja, mam nadzieje ze nie dotrwam.

    Ja wczoraj jak sie polozylam to mialam kilka skurczuow ale takich w uda od ruchow Laurki, maz patrzyl z przerazeniem:) a to trwalo moze z 15 minut:)

    Dziewczyny co urodzily sn, malo ktora wspomina o znieczuleniu. Tak sie zastanawiam czy w takim razie wiekszosc porodow sie odbywa bez? Bo ja jakos caly czas mysle ze w sumie to lepiej bez ale jak bedzie ciezko to pewnie bede chciala a ze moze byc za pozno.

    Reniferra, patuniek86, teverde, MamaMiKa32 lubią tę wiadomość

    s9cmnt1.png
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macy, jadąc do szpitala miałam nastawienie, że dam radę bez zopa. W trakcie porodu miałam kilka chwil zwątpienia, ale jak sobie pomyślałam, że to może wydłużyć jeszcze wszystko i że wtedy nie do końca czuć co i jak samej to zrezygnowałam z tej myśli.

    Macy, Butterfly 83, Makowe Szczęście lubią tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra gratuluje córeczki:)

    Reniferra lubi tę wiadomość

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Młoda rodziłam z zzo i teraz też nie będę się wahać, jeśli przyjdzie co do czego ;-)

    Macy lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • mamakropka. Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! :)
    Już się nie mogę doczekać kiedy i ja przytulę córeczkę ;)

    MamaMiKa32 lubi tę wiadomość

    dqprj44jkz3tj7a4.png
    km5stv73rawi3yh6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra ogromne gratulacje 😊 cudownie że jesteście już razem z córeczka 😊

    Macy ja się nie nastawialam na znieczulenie, syna urodziłam bez to i teraz wiedziałam że dam radę bez. Zresztą ja się nawet nie interesowalam kiedy i jakie znieczulenie można dostać. Bałam się że się nastawie na znieczulenie a okaże się że z jakiejś przyczyny nie mogę dostać i będzie zonk.

    Macy lubi tę wiadomość

  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli którąś interesują... zakupy na stronie yoomi.com.pl (butelki, laktatory) 20% taniej z kodem FIT20 do 12.03 :)

    Butterfly 83, kehlana_miyu, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurza mnie moja porąbana macica. Jak siedzę czy chodzę, to skurcze mam co 8-9 minut. Tak już od półtorej godziny i w sumie od kilku tygodni ;-)
    Jak się położę na boku-cisza...

    Toć można k.r.icy dostać, a nie urodzić!
    A po nocy oczywiście sucho, więc te "pyk", to było ch.j wie co 😂😂😂

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek86, ja nie wiem czemu,ale mam wrażenie, że Ty i ja to będziemy chodziły w tych ciazach jak słonice haha😂
    Także musimy relax , bo inaczej to prędzej zwariujemy!

    iNso87 lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra noooo! pięknie I gratulacje!
    Witaj Majeczko po tej stronie!💗
    Zdrówka Wam dziewczynki.😘

    Reniferra lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, jestem na etapie, że bym mogła, ale nie muszę ;-) Czyli mogę jeszcze połazić w tym "błogosławionym" stanie ;-) Chociaż kuźwa boli.

    Ale mówię stanowcze NIE na takie akcje 😂 Albo skurcze i zaczynamy, albo wody, skurcze i zaczynamy.
    A nie skurcze? Proszę bardzo, ale to nie te. Wody? A też proszę, ale to nie te 😂😂😂

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra, ogromne gratulacje!!!

    Macy, ja znieczulenie z pierwszego porodu wspominam fantastycznie, więc jeżeli znowu wyjdzie mi taki długi i bolesny poród to będę się domagać absolutnie. Nie wykluczam porodu bez, ale tylko jeśli moje ciało mnie zaskoczy i tym razem ogarnie całą sprawę szybciutko. U mnie znieczulenie nie spowolniło porodu (to raczej przed znieczuleniem wlókł się w nieskończoność, jak u Reniferry szyjka nie chciała się rozwierać i już), ale fakt, na początku partych nie do końca czułam co robię. Ale położna super mi podpowiadała i parte trwały tylko 20 minut :)

    patuniek86, Macy, Reniferra lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, ja mam jeszcze wizytę 25.03., ale zaciskam kciuki, żeby Sami zdecydował się wyjść wcześniej ;)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam jak Kehlana :-)
    Dzięki zzo szyjka puściła, bo była twarda. Dlatego błogosławię te znieczulenie, bo dzięki niemu poszło szybciej :-)
    A parte trwały 40 minut :-)

    Też dotknęłam główki i czułam, jak się cofa 😍 Wtedy zostały 2 parcia i Młoda na mnie już leżała 😍 Wpadłam wtedy w lekką histerię ze szczęścia i z całą siłą wyciskałam ją z siebie :-)

    Reniferra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, 12.03 o 13.30 mam ktg w szpitalu, wtedy też badają :-) Więc zaliczam to do wizyt ;-)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 628 1085

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra, gratulacje! Piękna datę wybrała sobie Maja 💓

    Teverde, trzymam kciuki za wody ✊

    Ankakaranka, oby szybko akcja się rozkrecila 😉

    Wszystkim nam kobietom życzę szybkich i bezbolesnych porodów 😘

    Ja miałam rano mini zawał, mała nie ruszał się w nocy, budziłam się kilka razy a to pić a to siusiu i nic... Rano zjadłam śniadanie o 6 i dalej nic... Myślę Boże, co jest nie tak? No trzeba jechać na IP... Ja w płacz, mąż nie wie czy iść do pracy ale ok. Bez paniki, jak coś to wróci i pojedziemy. A teraz usiadłam sobie i mała dostała czkawki i pięknie dupke wypina... UFFF! Mała chciala chyba nastraszyc mnie trochę, nie lubię jak zmienia sobie rytm dnia... Ale na szczęście jest ok 😊

    teverde, Reniferra, nick nieaktualny, iNso87 lubią tę wiadomość

    age.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia, współczuję stresu! Sami też mi parę razy zrobił taką akcję, idzie dostać zawału :/

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 923 924 925 926 927 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ