X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

MARCOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 7 lipca 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja też marcówka :) Ovu wyznaczył mi termin na 13 marca :) To sam początek jestem pełna obaw i strachu o maleństwo ale wierzę że Bóg wynagrodzi mi wcześniejszą stratę... trzymam za Was wszystkie kciuki :* <3

    w4sqdqk3m8y2okme.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2013, 14:24

    4afcc1255b.png
  • Rybka810 Koleżanka
    Postów: 44 22

    Wysłany: 10 lipca 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak tam dziewczyny? Co tu taka cisza??

  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie co tutaj tak cicho?
    jak tam Wasze samopoczucie? ;)
    moje na razie nie najgorsze chociaż dzisiaj tak średnio...

    lprktv73nye615w2.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka!
    no u mnie wszystko, ok mam lekkie mdłości ale nie wymiotuję jestem bardzo spiąca mogłabym spać dniami i nocami, i nie mogę patrzeć na słodycze....

    paula22 lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mogę się doczekać aż poznam płeć mojego maleństwa... :)

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    hejka!
    no u mnie wszystko, ok mam lekkie mdłości ale nie wymiotuję jestem bardzo spiąca mogłabym spać dniami i nocami, i nie mogę patrzeć na słodycze....
    oj ja tez słodyczom mówię nie;) az dziwne jak na mnie;)
    za to kwaśne,solone oo tak;) tez nie wymiotuje ale czasami mnie mdli ale rzadko bardzo się to zdarza;) spać też spię i teraz to juz codziennie muszę mieć drzemki;) wczoraj się troche przestraszylam i az mi troche słabo było ale mam nadzieje, że nie zaszkodziło to maleństwu....

    lprktv73nye615w2.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie natomiast ciągnie do słodyczy ;P trochę zmęczona jestem, mdłości jak na razie minęły więc nie jest najgorzej, aby tylko była taka cała spokojna ciąża ;)

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 10 lipca 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to normalne,że czasami czuje się tak słabo jakoś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 19:48

    lprktv73nye615w2.png
  • Rybka810 Koleżanka
    Postów: 44 22

    Wysłany: 10 lipca 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cały czas plamienia. Ale gin nic mi nie dała - mówi, że powinno być ok, a jak coś zacznie się dziać, to do szpitala.

    Dziewczyny, czy wasze rodziny już wiedzą?

  • Magda421 Koleżanka
    Postów: 50 72

    Wysłany: 10 lipca 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie czytam o waszych ciążowych "dolegliwościach" dziewczyny i widzę że żadna nie ma takiego problemu jak ja - otóż strasznie wszystko mnie wkurza a chyba najbardziej ze wszystkich irytuje mnie przyszły tatuś. Aż mi go szkoda bo co by nie zrobił to mnie oczywiście nie pasuje a stara się jak szalony żeby mi dogodzić. Nijak nie mogę opanować tych moich nastrojów. Nawet mój niespełna roczny siostrzeniec mnie denerwuje - chyba wyczuwa moje nastroje bo mnie ugryzł przed chwilą...

    f2w3xm5ey48bo7te.png
    tkvgwji2ustxarf7.png
    file:///C:/Users/Magda/Desktop/Karolek/2014-02-25-309.jpg
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 10 lipca 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wybuchy niekontrolowanej złości... oj ciężko jest czasami... mój M na wieść o drugiej ciąży żartobliwie powiedział- rany, jak ja to zniosę... :)

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • tuska155 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 lipca 2013, 02:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dokładnie tak samo! mój mąż ma ze mną dosłownie piekło, non stop mi coś nie pasuje i wszystko robi źle i nie wtedy kiedy mi to odpowiada. Sama ze sobą nie mogę wytrzymać. A od wczoraj już wymiotuje niestety i kiepsko z jedzeniem przez to. Miała już któraś z Was badanie USG? widziałyście małą fasolkę?

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 11 lipca 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dopada przygnebienie w stylu czy to wszystko ma sens czy ja sobie dam rade moje dotychczasowe zycie ktore jest bardzo poukladane zmieni sie calkowicie boje sie tego co bedzie jestem osoba ktora musi miec wszystko zaplanowane od a do z a przy drugim dziecku nie predko odnajde taka harmonie

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was:) Wczoraj byłam u lekarza i jestem w 5 tyg ciąży :) !!! bardzo się cieszę! Kolejna wizyta za 2 tygodnie i wtedy zobaczę już serduszko:)

  • rabarbarka Ekspertka
    Postów: 190 414

    Wysłany: 11 lipca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia0312 wrote:
    Witam Was:) Wczoraj byłam u lekarza i jestem w 5 tyg ciąży :) !!! bardzo się cieszę! Kolejna wizyta za 2 tygodnie i wtedy zobaczę już serduszko:)

    Ja byłam u lekarza dzisiaj... w ataku totalnej paniki pobiegłam na wizytę prywatną... bo strasznie rozbolał mnie brzuch i zwyczajnie się przestraszyłam... Okazało się że przyczyną bólu jest torbiel na jajniku a nie problemy z dzidziusiem:)

    Lekarz ocenił ciążę na 5tc, a jestem w szóstym. Powiedział, że pęcherzyk jest malutki, ale wszystko jest w normie:) Ulga, radość i stres, który ze mnie zszedł po całym nerwowym dniu wywołały u mnie zupełnie niekontrolowany wybuch płaczu zaraz po zamknięciu drzwi gabinetu... Mój M. przez te klika sekund, zanim wykrztusiłam że wszystko jest ok, dostał migotania przedsionków;)

    Biedni ci nasi mężczyźni z nami... a to dopiero początek ;)

    paula22 lubi tę wiadomość

    relgdf9h54y1o8s7.png
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 11 lipca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja natomiast nie mam za bardzo żadnych objawów. Jedyną rzeczą to troszkę czuję bolące piersi zwłaszcza jak po całym dniu zdejmę stanik no i czasami lekkie kłucie raz po lewej raz po prawej stronie :) jeśli chodzi o mdłości hmmm mialam coś chyba takiego wczoraj poczułam jakiś zapach i tak mnie jakoś zemdlilo ale beż żadnych wymiotów :) Na USG idę dopiero 22 lipca liczę że zobaczę już wtedy fasolke :)))tym bardziej że jestem po 1 poronieniu w grudniu (pusty pęcherzyk) i jestem pełna strachu i obaw. Ale liczę że będzie wszystko dobrze...

    w4sqdqk3qkebdg7e.png

    4afcc1255b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poroniłam 1 listopada 2012, w sumie do dziś nie wiem dlaczego. Teraz zmieniłam lekarza jest super! Biorę duphaston i luteine (troszkę mnie boli podbrzusze jak na miesiączkę a poza tym to piersi mnie bolą najmocniej chyba w nocy jak ściągnę stanik - ale to dobry objaw:) i bardzo ospała jestem. Wyniki bhcg i progesteron mam w normie.
    Oleńka : ja idę 29.lipca na usg i wtedy zobaczę moje serduszko małe:)
    Czy któraś z was też bierze tabletki?

  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 11 lipca 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia0312 wrote:
    Ja też poroniłam 1 listopada 2012, w sumie do dziś nie wiem dlaczego. Teraz zmieniłam lekarza jest super! Biorę duphaston i luteine (troszkę mnie boli podbrzusze jak na miesiączkę a poza tym to piersi mnie bolą najmocniej chyba w nocy jak ściągnę stanik - ale to dobry objaw:) i bardzo ospała jestem. Wyniki bhcg i progesteron mam w normie.
    Oleńka : ja idę 29.lipca na usg i wtedy zobaczę moje serduszko małe:)
    Czy któraś z was też bierze tabletki?

    ja również od wczoraj muszę brać duphaston i luteinę dopochwowo.
    bo tak się wkręciłam w sprzątanie, że dostałam plamienia i szybko pojechałam z mężem do ginekologa, zrobił usg i na razie wszystko jest w porządku, tylko muszę leżeć i odpoczywać. następną wizytę mam 17 lipca, mam nadzieję, że zarówno u mnie jak i u Was będzie wszystko dobrze. :)

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 11 lipca 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia0312 wrote:
    Czy któraś z was też bierze tabletki?

    też biorą duphaston, a dziś ponadto miałam biegunkę albo spowodowaną zatruciem dżemem albo z nerwów bo pokłóciłam się bardzo siostrą, i zauważyłam dwa razy troszkę beżowego śluzu. Teraz jak na razie spokój, W poniedziałek wracam dopiero do domu a lekarza mam 19 lipca na 20. Mam nadzieję że wszystko w porządku a to wszystko tylko z nerwów...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2013, 20:26

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ok ale biore tabletki ze wzgledu na poprzednie niepowodzenie. Nie denerwuj sie, teraz musisz byc spokojna, dzidzius to czuje:) Własnie maz pojechał mi po lody:)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ