X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

MARCOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 11 lipca 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia0312 wrote:
    u mnie ok ale biore tabletki ze wzgledu na poprzednie niepowodzenie. Nie denerwuj sie, teraz musisz byc spokojna, dzidzius to czuje:) Własnie maz pojechał mi po lody:)
    ja na lody w ciąży patrzeć nie moge;) a uwielbiam ogólnie;)
    każdą swoja porcję oddaje;p

    Marysia0312 lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na zmiane raz lody raz sałatki sledziowe:) ale nudnosci nie mam. W 4 tyg.ciazy gdy spodziewałam sie miesiaczki bardzo mnie zdziwiło bo była pewna sytuacja co mnie obrzydziła jak nigdy. Do pracy juz nie chodze tylko leze całe dnie. jak sie zerwę z łózka to zaboli podbrzusze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któras z Was ma macice dwurożna? bo mi cos wspomniał lekarz ostatnio.

  • kleo Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) ja mam termin na 8.03.2014.Mam do was pytanie czy widziałyście juz serduszko na usg ??

    w57vdqk31hm86qee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie ,jestem w 5tyg i 5dniu , lekarz powiedział że jak przyjde 29 na wizytę to będzie już widać:) Juz nie moge się doczekać!

  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 13 lipca 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko dziewczyn marcówek odnośnie objawów. Dosyć pobolewaly mnie piersi w terminie @ i pare dni po niej. dziś jednak zauwazylam taki już mniejszy ból. Bola przy nacisku ale już nie tak bardzo. Czy powinnam się obawiać ? Jestem w 5 tyg i 3 dni. Bardzo isę boję gdyż już 1 poronienie mam za sobą :(

    4afcc1255b.png
  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 13 lipca 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleńka, gdzieś czytałam, że na początku ciąży się tak zdarza, że w jednym dniu bardziej odczuwamy objawy ciąży, a w innym mniej. nie martw się, bo wszystko będzie dobrze ;)

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz Oleńka, ja też przesadnie siebie obserwuje i modlę się każdego dnia aby wszystko z dzidziusiem było dobrze:)

  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 13 lipca 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to może dlatego marysia bo strasznie chce ta ciaze utrzymac przez moje doswiadczenia...:( i chyba troche przesadzam jednak . Tez codziennie sie modle i licze na cud ...

    4afcc1255b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz podał leki i jestem troche spokojniejsza. Jestem tez na L4 także odpoczywam. A Ciebie też lekko czasami jajniki bolą?

  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 13 lipca 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiem Ci że tak czasem mnie zakują raz po lewej raz po prawej stronie i w sumie to tyle :)

    4afcc1255b.png
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 13 lipca 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i trądzik jak 10 lat temu podczas dojrzewania :O masakra......

    4afcc1255b.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 13 lipca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleńka wrote:
    No i trądzik jak 10 lat temu podczas dojrzewania :O masakra......
    u mnie trądzik także się pojawił...

    lprktv73nye615w2.png
  • kleo Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 lipca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem po poronieniu, teraz biorę luteinę 4 tabletki na dobę. Teraz na pewno już będzie dobrze:)
    Co do objawów to tylko mnie bola piersi, sutki bardzo delikatne są i czasem pobolewa koło jajnika. Co do trądziku to zawsze cos mi wyskakiwało.

    w57vdqk31hm86qee.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 13 lipca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie raczej wszystko w normie :) brzuch boli raz mocniej raz lżej. piersi i sutki odczuwam mocniej niż kiedykolwiek ale do wytrzymania (teraz siedzę bez stanika bo już wytrzymać nie mogłam tak mnie uciskał). ze zmęczeniem też jest różnie bo ciągle ziewam ale nie czuje zmęczenia (ale muszę przyznać że czasem muszę się zdrzemnąć na 30 min albo chociaż położyć i odpocząć)
    Jeśli chodzi o mdłości to już myślałam że coś jest nie tak bo nic nie czułam a chyba już powinnam (tak sobie wkręcałam :)) aż tu nagle wczoraj w pracy... siedzę sobie przy biurku i gadam z koleżanką z na przeciwka.. czuje się dobrze i trach... tak mi się zrobiła niedobrze że myślałam że wstanę i pobiegnę do wc zwymiotować 8/ wzięłam głęboki oddech i próbowałam się uspokoić żeby nie poznać po sobie że coś się święci... u mnie w pracy nie wiedzą o ciąży narazie bo w ostatnich czasach co rusz któraś zaciąża. a szefowa jak tylko któraś powie że musi coś ogłosić (jest nas 14) to krzyczy (z uśmiechem oczywiście) "tylko mi nie mów że w ciąży jesteś..." hahaha
    o ciup... a tu się zdziwi :P

    aaa zachcianek żywieniowych narazie nie zauważyłam choć dzisiaj powiedziałam S jak schodził do sklepu że zjadłabym orzeszki w panierce ale koniecznie ostre :) nic słodkiego!!! i mam większą ochotę na owoce. chyba zaraz pójdę po jakieś pomarańcze :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2013, 20:16

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 15 lipca 2013, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    47bb4ca3ab.png

  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 15 lipca 2013, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki dołączam sie do was wczoraj i dzisiaj 2 grube krechy na tescie47bb4ca3ab.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulujemy:) Jest nas coraz więcej:) A kto jest z Wielkopolski?:)

  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślalam że mnie mdłości nie dotyczą ... a tu od paru dni jak tylko oczy otworzę to mam takie mdlości :( Myślałam że to dlatego bo jestem głodna. Ale zjadłam i dalej to samo. No ale cóż takie uroki ciąży :D

    2nn33e3kqfts23am.png

    4afcc1255b.png
  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 15 lipca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak na razie czuje tylko zmeczenie i bol piersi poczekamy zobaczymy
    47bb4ca3ab.png

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ